Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-07, 22:15
Autor Wiadomość
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-05-28, 09:05   

Zawsze jak choruję to mam taką gorączkę. Dobrze, że choruję co parę lat :)
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Getright 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączył/a: 14 Sie 2012
Posty: 29

Wysłany: 2013-01-22, 17:49   

Kiedyś przez jakiś okrez próbowałem osiągnąć stan OOB. Stosowałem wtedy kilka różnych technik (w tym, także z wyżej wymienionych) jednak nic z tego :( Niestety nie udało mi się. Ta cierpliwość jest najgorsza, to czekanie xd
 
  podziel si� tym postem na:
Juliab3 
Blogger.Klub


Imię: Julia
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 36

Wysłany: 2013-01-24, 14:34   

Próbowałam tego dokonać, doświadczyć podróży astralnej, świadomego snu. Nie udało się. Czytałam wiele poradników, niektórym dopisuje szczęście, może i mi kiedyś się uda? :D
______________________________________________________
http://pokoj-ksiazek.blogspot.com/ - Recenzje przeczytanych przeze mnie książek.
 
  podziel si� tym postem na:
JakWyczyscic 
WordPress.Klub

Dołączyła: 25 Sty 2013
Posty: 2

Wysłany: 2013-01-25, 16:53   

OOBE to nic innego jak "sztuczka" naszego umysłu. Wiem, że wiele osób dopisuje do tego tematu motywy religijne, dusze itp itd.

Chcąc osiągnąć oobe polecam rozpocząć tą tematykę od LD ( lucid dream ) inaczej świadome śnienie. Co to jest ? W skrócie, posiadamy kontrole nad wydarzeniami podczas naszych marzeń sennych. Osiągnięcie tego stanu jest w teorii proste lecz w praktyce nie do końca tak jest. Kluczem jest świadomość tego, że to co nas otacza jest snem a nie rzeczywistością. Problemem jest to, że śniąc, nasza część mózgu odpowiedzialna za logiczne myślenie jest wyłączona. Np. Idąc do sklepu kupić strzały do łuku aby polować na smoki nikogo nie dziwi i jest rzeczą normalna.

Wiem, ze istnieje wiele sposobów odzyskania świadomości i nie mam zamiaru się rozwodzić na ten temat bo można o nich książki pisać a wszystko jest w internecie.
Polecam natomiast prowadzić sennik. Wielu z nas podczas snu ma stale powtarzające się czynności np. pływanie w powietrzu, tracenie wzroku, oddychanie pod wodą itp.
Zapisując rano, to co nam się śniło, możemy po jakimś czasie zauważyć stale powtarzający się schemat, przez co gdy po raz kolejny coś takiego nam się zdarzy możemy z łatwością zorientować się, że śnimy.

Co do OOBE, jest to bardzo podobne do LD różni się tym, że widzimy siebie samego (swoje ciało) oczami osoby 3. Możemy przenikać przez ściany, przedmioty, latać itp.

Ale tak jak powiedziałem, to nie jest coś co się dzieje na prawdę, cała akcja toczy się w naszej głowie.
 
  podziel si� tym postem na:
KasikO 
Blogger.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 40
Dołączyła: 07 Lut 2013
Posty: 22

Wysłany: 2013-02-07, 20:39   

Ja ostatnio miałam sen, o podróży poza ciałem wrażenie dość dziwne
______________________________________________________
http://ksiazek-swiat.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Yep 
Blogger.Klub

Imię: Damian
Dołączył/a: 14 Sty 2013
Posty: 50

Wysłany: 2013-02-25, 18:40   

Raz mi się prawie udało 'wyjść', później jakoś tak wyszło że zaprzestałem prób ; )
 
  podziel si� tym postem na:
Kulturoznawca 
Blogger.Klub
Nyahahaa!


Dołączył/a: 06 Sie 2013
Posty: 64
Miasto: Barlinek

Wysłany: 2013-08-10, 17:32   

Cytat

Chcąc osiągnąć oobe polecam rozpocząć tą tematykę od LD ( lucid dream ) inaczej świadome śnienie


Dokładnie, swego czasu się tym jarałęm i chociaż OOBE nigdy osiągnąć nie chciałem to kilka udanych prób świadomego snu zaspokoiło moje najśmielsze oczekiwania. Do dziś żałuję że tego zaprzestałem, ale niestety - albo LD albo się wysypiasz.
______________________________________________________
Nie wchodź! Możesz doznać szoku! Wpaść w zakłopotanie i nie wiedzieć co czytać!
http://zkulturybezcenzury.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
lucjaa12oo 
Blogger.Klub

Wiek: 25
Dołączyła: 16 Wrz 2013
Posty: 10

Wysłany: 2013-09-16, 16:04   

Ja uczę się OOBE. Jestem na takim kursie. Już trzeci dzień. Efekty są naprawdę ciekawe.
 
  podziel si� tym postem na:
Sknerus 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączył/a: 15 Wrz 2013
Posty: 14

Wysłany: 2013-09-17, 10:34   

Kiedyś próbowałem niestety mientka faja jestem, bo nie chciało mi się nigdy próbować tej metody 4+1, i zawsze próbowałem od razu po położeniu się spać. Coś tam się nawet działo, ale nic więcej jak szum w uszach, błyski światła, i poczucie, że już prawie i... Wtedy zawsze, ale to zawsze, orientowałem się, że muszę kontrolować oddychanie, albo przekręcić się na drugi bok i cały misterny plan poszedł :D
Ale z doświadczeń moich wynika, że to jest możliwe, i całkiem realne. Ale już nie próbuję, i tak za mało sypiam, żebym się jeszcze takie rzeczy bawił :P
______________________________________________________
Hohoho!

Wolność:
http://wolnykaczor.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Wicked 

Dołączył/a: 26 Lis 2013
Posty: 17

Wysłany: 2013-11-26, 18:30   

Raz czułem, że się unoszę, jestem pod sufitem, chwilowe doświadczenie :)
 
  podziel si� tym postem na:
Lenka Apetyczna 
WordPress.Klub


Imię: Lena
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 176
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-11-27, 15:01   

Uczucie spadania, bardzo często, nad ranem...
 
  podziel si� tym postem na:
Panna Kunegunda 
Blogger.Klub


Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 4
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-12-01, 23:32   

Kiedyś próbowałam. Wychodziło mi, gdy śniło mi się, że spadam. Czułam wtedy mrowienie w całym ciele i jakby strach. Niestety wtedy szybko się budziłam, zalana zalana zimnym potem i z szybko bijącym sercem. Zrezygnowałam z tego, przez brak większych rezultatów.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz