Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Maritra Films 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Pomógł: 1 raz
Dołączył/a: 13 Lut 2015
Posty: 87
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-05-08, 17:53   

Jeśli chodzi o miejsca w których już byłem a jest tego dosyć sporo, to na pierwszym miejscu zdecydowanie jest Hiszpania (Blanes, Barcelona). Wakacje, które tam spędziłem były chyba najlepsze w życiu i jeśli przytrafi mi się okazja jeszcze raz tam jechać, to nie będę wahać się ani chwili :)
______________________________________________________
www.maritrafilms.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Angelika Berdzik 


Dołączyła: 07 Maj 2015
Posty: 16

Wysłany: 2015-05-08, 23:10   

Mnie się marzy Mozambik i Kenia :D W ogóle Afryka mnie ciągnie :) Poza tym Barcelona <3
 
  podziel si� tym postem na:
InesInes 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Mar 2015
Posty: 117

Wysłany: 2015-05-09, 22:55   

kamillo270 napisał/a:

Ja co roku z dziewczyną staramy się pochodzić po naszych polskich Tatrach.
Góry są fajne, chociaż już dawno nie byłam.
______________________________________________________


Bilingual Blog for English Learners
 
  podziel si� tym postem na:
Tfor 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 28
Dołączył/a: 26 Mar 2014
Posty: 54
Miasto: Poznań

Wysłany: 2015-05-09, 23:35   

Zamiast lecieć na studia do Wietnamu [gdzie chciałem się znaleźć], za niecałe 3 tygodnie ruszam na północ Tajlandii 'uczyć blogowania' przez 2 miesiące :) . Oprócz tego chciałbym też skoczyć do... wszystkich państw świata! Oprócz krajów azjatyckich na liście jest Francja, Anglia i Hiszpania, w której byłem 5 dni i ciągle mi mało.
______________________________________________________
Zapraszam na swojego bloga o Azji, grach, kulturze, internecie i technologii ;)
 
  podziel si� tym postem na:
TourAndClimb 
WordPress.Klub

Imię: Aga i Tomek
Dołączył/a: 09 Maj 2015
Posty: 71
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-05-10, 08:11   

My z Żoną generalnie w zeszłym roku pojeździliśmy troche po Europie (Paryż, 2x Grecja - Kreta i Kalymnos, Serbia, Malta), w 2013 Włochy (Toscania), Hiszpania (Katalonia), Niemcy (okolice Monachium). W tym roku zaliczyliśmy 23dni w Meksyku i był to chyba najlepszy wyjazd jaki w życiu przeżyliśmy.

Z planów to na ten rok jeszcze Portugalia a w przyszłym trip Tajlandia-Malezja-Singapur
 
  podziel si� tym postem na:
InesInes 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Mar 2015
Posty: 117

Wysłany: 2015-05-10, 10:58   

Tfor napisał/a:

Zamiast lecieć na studia do Wietnamu [gdzie chciałem się znaleźć], za niecałe 3 tygodnie ruszam na północ Tajlandii 'uczyć blogowania' przez 2 miesiące :) ..
Mógłbyś zdradzić na czym to będzie polegać? Zaciekawiłaś mnie :-)

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2015-05-11, 00:39 ]
//najlepiej w nowym wątku ;-)
______________________________________________________


Bilingual Blog for English Learners
 
  podziel si� tym postem na:
Oczy-na 

Dołączył/a: 09 Maj 2015
Posty: 5

Wysłany: 2015-05-14, 18:29   

InesInes napisał/a:

Tfor napisał/a:

Zamiast lecieć na studia do Wietnamu [gdzie chciałem się znaleźć], za niecałe 3 tygodnie ruszam na północ Tajlandii 'uczyć blogowania' przez 2 miesiące :) ..
Mógłbyś zdradzić na czym to będzie polegać? Zaciekawiłaś mnie :-)

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 2015-05-11, 00:39 ]
//najlepiej w nowym wątku ;-)



Również jestem ciekaw :D Ja to bym chciał pojechać do Nowej Zelandi ^^
 
  podziel si� tym postem na:
Patt
[Usunięty]



Wysłany: 2015-05-23, 12:23   

Miałem już okazję być w Turcji, Bułgarii i Grecji, ale wszystkie te wycieczki zawdzięczam rodzicom. W tym roku postanowiłem troszkę zmienić formułę i skończyć z żerowaniem na rodzicach. Planuję wycieczkę rowerową do Krakowa i Pragi, a moim wielkim marzeniem są wakacje na jednośladzie po Europie (Francja, Włochy głównie). Troszkę brzmi jak survival, ale to głównie z tego powodu, iż nie umiem żyć bez roweru :P
 
  podziel si� tym postem na:
angielskapolka 
WordPress.Klub

Dołączyła: 28 Maj 2015
Posty: 39
Miasto: Anglia

Wysłany: 2015-05-29, 12:52   

Pierwsze samodzielne wakacje spędziłamw Kolonii w zeszłym roku, a w te wakacje jadę na festiwale Rock am Ring, Woodstock i Reading. W skrócie, zjadę pół Europy po to, by pojechać na kilka koncertów :P
______________________________________________________
https://angielskapolka.wordpress.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-06-06, 21:11   

https://www.facebook.com/...05590752&type=1
https://www.facebook.com/...05590752&type=1

Dostałem zaproszenie na zjazd najlepszych współtwórców i ostatnie pięć dni spędziłem w Dublinie. Pierwsze dwa poświęciłem na chodzenie po mieście a kolejne zajęte były przez spotkania w biurze Google. Wieczory spędzaliśmy na biciu rekordów Guinnessa :D

Pogoda specyficzna - w ciągu dnia trochę deszczu, trochę słońca i wiatru, ale dało się wytrzymać bez kurtki.

Widziałem the temple bar, the church, trinity college, zamek Dubliński, katedrę św. Patryka, przeszliśmy się o'connell street (tam jest szpikulec Spire of Dublin). To była moja pierwsza wizyta w Irlandii.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
almer 
Blogger.Klub

Dołączyła: 02 Kwi 2015
Posty: 39

Wysłany: 2015-06-10, 11:14   

Odwiedziłam już parę krajów z tego dużo autostopem, który serdecznie polecam. Byłam też na odległej Dominikanie jest tam bardzo ładnie ale była to niestety podróż all inclusive, teraz przynajmniej wiem, źe takie wyjazdy nie są dla mnie. Bardzo podobała mi się Grecja, Chorwacja. Do Grecji na pewno jeszcze wrócę. Ostatnio myslę o wyjeździe do Tajlandii lub Meksyku.

W przyszłości planuje dłuższą podróż. Będzie to na pewno po studiach. Pół roku/ roku poza domem, będzie to związane z pewnym przedsięwzięciem i ogólnie ciekawym według mnie projektem. Tylko będę musiała wyjechać do Norwegii aby na to wszystko zarobić. Wszystko będzie opisane na moim blogu.
 
  podziel si� tym postem na:
Maną 
Blogger.Klub


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 06 Lip 2015
Posty: 49

Wysłany: 2015-07-22, 22:47   

To jeśli chodzi o zagranicę, to póki co udało mi się tylko pobyć w Niemczech, Francji, Belgii, Szwajcarii, we Włoszech i na Węgrzech. Okazjonalnie, gdy jestem na południu Polski zapuszczam się do Czech. ;)

Obecnie, od jakiegoś czasu co raz bardziej zatrzymuję się po drodze i przestaję przekraczać granicę trzymając się terenu Polski. Póki co zjeździłam część Dolnego Śląska i Wielkopolski a wciąż zostaje mi jeszcze wiele rzeczy do zobaczenia. W tym roku Lubelszczyzna i Roztocze, a w przyszłym może Beskid Żywiecki. Wciąż nie zawędrowałam jeszcze do Tatr, więc w planach na najbliższe wyjazdy wypadałoby również i je uwzględnić.

Ostatnio marzą mi się też Ryga i Kijów oraz Berlin, koniecznie czas nadrobić też i Pragę.
Ostatnio zmieniony przez Maną 2015-07-27, 19:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz