Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Aztecky 

Wiek: 30
Dołączył/a: 24 Gru 2015
Posty: 3

Wysłany: 2016-05-31, 14:57   

Ubiegłoroczna Tunezja - medyny w Susie i Tunisie, rzymskie pozostałości w Al-Dżamm i Thugga. Piękny kraj, który ma do zaoferowania o wiele więcej niż plaże i kurorty.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Red-Angel 
Blogger.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył/a: 24 Cze 2014
Posty: 50

Wysłany: 2016-05-31, 15:42   

kobietachaos napisał/a:

Moim marzeniem jest Nowa Zelandia... To jest miejsce w którym mogłabym żyć. Uwielbiam otaczać się zielenią. Jest tak absolutnie przepięknie!!!

Drugim marzeniem jest wybranie się i zobaczenie na własne oczy Mount Everest. Niekoniecznie zdobycie, bo jestem pewna, że poległabym na tym polu, jednak w Evereście jestem totalnie zakochana... Kto wie, może kiedyś mi się uda :)
Ja za miesiąc do Nowej Zelandii lecę właśnie :) Na 3 miesiące, więc co nieco na pewno zobaczę :)

Mnie Everest nie ciągnie, ale zobaczyć Himalaje tak w ogólności? Czemu nie.
 
  podziel si� tym postem na:
goodforyoudp 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 31 Sie 2014
Posty: 123
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2016-06-01, 11:51   

Chciałabym pojechać do Włoch, Francji, Mediolanu i Indii no i obowiązkowo Wyspy Kanaryjskie albo Malediwy :)
______________________________________________________
Beauty and Lifestyle Blog - dpblog.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Firaga 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2015
Posty: 65
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2016-07-11, 18:03   

W sobotę wróciłam z Włoch. Najpierw zwiedzanie Rzymu a potem 10 dni w Toskanii. Wolałabym pojechać tam poza sezonem we wrześniu i zamiast zwiedzania miast połazić po pobliskich górach i rezerwatach, ale nie miałam wpływu na termin - zadecydowała rodzina. Temperatury jakie tam teraz panują nadają się tylko do chłodzenia w wybranym zbiorniku z wodą.
______________________________________________________
OGIEŃ W USZACH - blog muzyczny. Rock, metal, folk, alternatywa.
 
  podziel si� tym postem na:
Marika9719 
Blogger.Klub

Wiek: 26
Dołączyła: 15 Lip 2016
Posty: 7

Wysłany: 2016-07-15, 23:37   

Niestety, jeszcze nie miałam okazji podróżować za granicę. Chciałabym pojechać do Egiptu, Francji, Anglii oraz Chin lub Japonii.
 
  podziel si� tym postem na:
Wojowniczka 
Blogger.Klub


Dołączyła: 29 Lip 2016
Posty: 27

Wysłany: 2016-08-31, 15:27   

Byłam na Litwie, w Wielkiej Brytanii, w Czechach, na Malcie i w Słowenii.
Chciałabym pojechać do Hiszpanii, Portugalii, Francji, Australii i Norwegii.
 
  podziel si� tym postem na:
Lekkochaotyczna 
Blogger.Klub

Imię: Aleks
Wiek: 33
Dołączyła: 30 Sty 2013
Posty: 34

Wysłany: 2016-10-05, 22:05   

Marzy mi się Nowa Zelandia i Tajlandia. Przy czym tą drugą opcje może uda mi się zrealizować za rok ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Gilgalad 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 25 Lis 2016
Posty: 19

Wysłany: 2016-11-25, 20:07   

Chce pojechać do Meksyku, to moje marzenie
 
  podziel si� tym postem na:
DavidDreamer 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączył/a: 13 Mar 2017
Posty: 42

Wysłany: 2017-06-05, 00:30   

Ja, z racji tego, że mam babcię w USA, a konkretnie w Nowym Yorku, byłem w tym cudownym mieście już nieraz. A dokładnie trzy razy - w 2007, 2013 i 2015 roku. Zwiedziłem go praktycznie w całości i byłem w niemal wszystkich miejscach wartych zobaczenia, z wyjątkiem teatru na Broadwayu. W trakcie tych pobytów udało mi się jeszcze odbyć wycieczki do kilku innych stanów, w tym Waszyngtonu, Bostonu i Florydy. Byłem zatem w Universal Studios, widziałem Biały Dom i Kapitol, a w Bostonie brałem udział w rejsie, którego cel stanowiło... zobaczenie wielorybów. Naprawdę niezapomniane przeżycia ;)

Co do miejsc, które chciałbym zwiedzić, to zawsze myślałem o Afryce - obojętnie jakim zakątku, choć nie ukrywam, że chciałbym zobaczyć Egipt. Chciałbym też znaleźć się kiedyś na jakiejś tropikalnej wyspie (np. na Karaibach). Oczywiście nie zapominam o naszej rodzimej Europie, bo tu też jest wiele miejsc wartych zobaczenia, jak Grecja, Francja, Anglia, czy Hiszpania. W sumie to ostatnie powinienem sobie postawić jako pierwszorzędny cel, bo poza Polską nigdzie tak naprawdę w Europie nie byłem (zawsze się śmieję, że byłem na innym kontynencie, za oceanem, ale na swoim nigdzie poza Polskę się nie ruszyłem :P ).
 
  podziel si� tym postem na:
konopielka81
[Usunięty]



Wysłany: 2017-08-21, 12:25   

Ja bym bardzo chciala zwiedzic wieksza czesc Europy :) Niestyety watpie aby mi sie to kiedykolwiek udalo ...
 
  podziel si� tym postem na:
KasiaK 
Blogger.Klub

Dołączyła: 14 Sie 2017
Posty: 5

Wysłany: 2017-08-24, 10:54   

Pojechałabym na Islandię, jeszcze raz do Indii i do Turkmenistanu. Osobiscie polecam Uzbekistan.
 
  podziel si� tym postem na:
Xenusiowa 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Dołączyła: 24 Sie 2017
Posty: 33
Miasto: Mszczonów

Wysłany: 2017-08-24, 15:38   

Mi się marzy odwiedzenie anglojęzycznych krajów, ale też chcę zrobić trip po Polsce, taki trochę survivalowy, bo trochę nudzi mnie bycie w jednym miejscu przez jakiś czasu, jak już jechać to pozwiedzać duużo. :D
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz