Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-07-24, 20:24   

tom napisał/a:

Myślę, że tanie wakacje w kraju to takie za 500 zł za tydzień. Za granicą myślę, że 1200 zł za tydzień.
i co proponujesz w takich kwotach? jakieś konkretne atrakcje czy głównie nocleg+jedzenie?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Readaktor 
Blogger.Klub


Wiek: 34
Dołączył/a: 21 Lip 2013
Posty: 28
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-07-24, 21:03   

Za nawet mniej niż 1200 złotych tygodniowo(przy założeniu, że jedziemy na trzy tygodnie) można było zrobić jeszcze dwa lata temu świetny trekking po Zakaukaziu. Sam kupiłem bilet w obie strony do Tbilisi za 600 PLN i odwiedziłem Gruzję, Armenię i Azerbejdżan. Świetna pogoda(można i plażować), świetni ludzie, świetne miejsca do zwiedzenia za grosze. Bardzo polecam.
______________________________________________________
http://readaktor.blogspot.com - książki niebanalne
 
  podziel si� tym postem na:
Jafer 
Blogger.Klub
Jego Ekscelencja


Imię: Jakub
Wiek: 34
Dołączył/a: 17 Lip 2013
Posty: 174
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-07-25, 07:39   

A noclegi? Jedzenie? Bilety na transport w wybranym przez nas regionie? Trochę tego dochodzi.
 
  podziel si� tym postem na:
Readaktor 
Blogger.Klub


Wiek: 34
Dołączył/a: 21 Lip 2013
Posty: 28
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-07-25, 13:50   

To zależy od wybranego standardu. Ja zdecydowałem się na opcję ekonomiczną - namiot, zaproponowane przez obcych noclegi(zdarzył się częściej niżbym przypuszczał) oraz tanie pensjonaty i schroniska. Nie jestem w stanie przypomnieć sobie ile wyniosło mnie nocowanie - ale z pewnością zmieściłem się w 500 złotych za trzy tygodnie.

Jedzenie jest tańsze niż w Polsce i z odpowiednią wiedzą, można żywić się za grosze(zarówno kupując w sklepie, jak i w lokalach). Należy jednak udać się na gruzińską biesiadę(na ogół za darmo, jeżeli się pozna miejscowych).

Transport - głównie chodziłem piechotą. Zdarzało się korzystać z pociągu czy marszrutki. Również, raczej niewielkie koszta :-)
______________________________________________________
http://readaktor.blogspot.com - książki niebanalne
 
  podziel si� tym postem na:
Jafer 
Blogger.Klub
Jego Ekscelencja


Imię: Jakub
Wiek: 34
Dołączył/a: 17 Lip 2013
Posty: 174
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-07-25, 19:14   

Taniej niż moje tygodniowe wakacje nad Bałtykiem.
Gruzja? Zazdroszczę, z tego rejonu to mój ulubiony kraj, tez zamierzam go kiedyś odwiedzić :)
 
  podziel si� tym postem na:
polka 


Dołączyła: 01 Sie 2013
Posty: 22

Wysłany: 2013-08-02, 10:53   

A co powiecie na 3 tygodnie w Islandii za 2000zł? ;) Udało mi się wybrać na taką wyprawę kilka lat temu. Bilet lotniczy kupiony pół roku wcześniej kosztował około 1000zł, jedzenie wzięłam w wielkim plecaku z Polski, spałam pod namiotem i przejechałam całą wyspę stopem, zatrzymując się w każdym ciekawym miejscu. Naprawdę się da! Z biurem 11 dni to koszty rzędy około 8000zł...
 
  podziel si� tym postem na:
aniusiablondyna 
Blogger.Klub


Wiek: 37
Dołączyła: 03 Lip 2013
Posty: 26
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-08-02, 16:25   

polecam podróz stopem , tanio i z dreszczykiem :D
 
  podziel si� tym postem na:
Zaczytana 
Blogger.Klub

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 29 Paź 2013
Posty: 38
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-10-30, 21:26   

Mnie się marzy Toskania...Ktoś być? Ile cenowo wychodzi tak w ramach skromnego budżetu?
 
  podziel si� tym postem na:
matpilch 


Wiek: 34
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 40
Miasto: Katowice

Wysłany: 2013-11-04, 20:30   

Zaczytana napisał/a:

Mnie się marzy Toskania...Ktoś być? Ile cenowo wychodzi tak w ramach skromnego budżetu?


nie wiem czego dokładnie szukasz, jednak najpopularniejsze w Toskanii są pokoje/apartamenty/domy w gospodarstwach agroturystycznych ale w żadnej konfiguracji nie są to tanie wakacje. paliwo jest okropnie drogie (1.9-2.0 euro) autostrady też, wejściówki podobnie (np. krzywa wieża 18 euro). z jedzeniem jest bardzo różnie, jak wszędzie. dla odmiany, kawa jest bardzo tania a przy tym oczywiście wyśmienita.

najlepiej jechać we wrześniu, bo temperatury i ceny są niższe.

nie wiem jak z samolotem, ale łączy się to pewnie z wynajmem samochodu na miejscu (zdecydowanie drogie rozwiązanie) albo podróżowaniem pociągiem, co wiele tańsze nie jest.
 
  podziel si� tym postem na:
panhajlajf 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 30 Mar 2013
Posty: 16
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-11-17, 15:49   

Najbardziej się oszczędza na noclegach korzystając z serwisów typu couchsurfing, no i można poznać nowych ludzi oraz miejsca od strony innej niż przygotowana pod turystów.
______________________________________________________
www.hajlajfstajl.pl
 
  podziel si� tym postem na:
MDST 
Blogger.Klub


Imię: Daniel
Dołączył/a: 07 Lut 2014
Posty: 34
Miasto: Glasgow

Wysłany: 2014-02-07, 22:57   

ja w tym roku właśnie planuję Gruzję wraz ze znajomą. Zastanawiamy się jaki środek transportu najlepiej wybrać na ten wypad, czy samolot, autokar, czy też autostopem jakoś pojechać. Coś polecacie?
______________________________________________________
Zapraszam do czytania! Blog mlodego emigranta w Szkocji.
http://mdst-life.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
almer 
Blogger.Klub

Dołączyła: 02 Kwi 2015
Posty: 39

Wysłany: 2015-06-10, 11:45   

Polecam wyjazd autostopem! Pojechałam w ten sposób do Hiszpanii, Grecji, Chorwacji. Mając 400 zł w kieszeni :) przez całą drogę wydajesz pieniądze jedynie na wodę, bo całe zapasy zrobiłeś w polsce: konserwy.pasztety kabanosy itd. 400 zł wystarczy na wyjazd na 2 tygodnie na luuuzie
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz