Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-07, 22:14
Autor Wiadomość
bloggerka 
WordPress.Klub


Pomogła: 1 raz
Wiek: 42
Dołączyła: 18 Sty 2011
Posty: 30

Wysłany:    Reinkarnacja-wierzysz?

Czy wierzycie w reinkarnację? Co jeśli w poprzednim życiu byłeś robaczkiem?
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

PannaNienaganna 
Blogger.Klub
Szukam męża


Imię: Dominika
Pomogła: 2 razy
Wiek: 32
Dołączyła: 03 Lip 2012
Posty: 149
Miasto: Wrocław / Bristol

Wysłany: 2012-07-04, 15:40   

Jeśli reinkarnacja istnieje to w poprzednim wcieleniu byłam Małpą albo kotem. Ewentualnie kamieniem ;p
______________________________________________________
[you] , a Ty kim, kim dla mnie...?
 
  podziel si� tym postem na:
benasek 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Wiek: 57
Dołączył/a: 15 Cze 2012
Posty: 91
Miasto: Berlin

Wysłany: 2012-07-07, 16:15   

Według pewnych informacji, przekazanych przez osoby, które przeżyły śmierć kliniczną i rozmawiały z jakąś bardzo mądrą Istotą, ludzie nie inkarnują się w zwierzęta a znów w ludzi. Znaczy to, że kot zawsze w następnym wcieleniu będzie kotem, a człowiek człowiekiem...
______________________________________________________
www.benasek.bikestats.pl
www.benasek-zagadki.blogspot.de
 
  podziel si� tym postem na:
abigail 
Blogger.Klub


Dołączyła: 24 Mar 2012
Posty: 62

Wysłany: 2012-07-07, 21:54   

:) z tego co mówią same Koty. wg. "jak rozmawiać z kotem" Sonyi Fitzpatrick, zwierzęta mogą wybrać formę inkarnacji, ale nigdy nie będzie to człowiek. Człowiek nie może.

Jest o tym w ostatnim cytacie tutaj: O inkarnacji
______________________________________________________
Koty: http://kociki-abigail.blogspot.com
Ostatnio zmieniony przez abigail 2013-01-13, 15:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
benasek 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Wiek: 57
Dołączył/a: 15 Cze 2012
Posty: 91
Miasto: Berlin

Wysłany: 2012-07-08, 00:13   

Muszę tą książkę przeczytać. Codziennie ze swymi kotami rozmawiam, ale chyba źle to robię...
______________________________________________________
www.benasek.bikestats.pl
www.benasek-zagadki.blogspot.de
 
  podziel si� tym postem na:
mllekatherine 
Blogger.Klub


Imię: Katherine
Wiek: 30
Dołączyła: 28 Lip 2012
Posty: 19
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2012-08-11, 14:12   

nie wierzę w inkarnację. ogółem, nie wierzę w żadną formę życia po życiu. istnieje tylko jedno (życie), które chcę przeżyć dobrze, godnie, nie krzywdząc innych.
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2012-08-11, 16:40   

W książce Jana Van Helsinga "Ręce precz od tej książki!" czytałam o reinkarnacji i w sumie mogłabym się zgodzić z tym co tam zawarte.
Mam paniczny lęk przed tirami, samochodami z ciemnymi szybami i innymi tego typu sprawami. Ja się tego serio boję na potęgę. Bez powodu bo nigdy nie miałam stłuczki, nigdy nie widziałam wypadku samochodowego, nic z tych rzeczy. Helsing w swojej książce opisuje to jako wspomnienie z poprzedniego życia. Podobnie jak definiuje swoją teorię na temat ludzi niepełnosprawnych. Jeżeli nie jest ona genetyczna to jest możliwe, że w poprzednim wcieleniu osoba bez nogi czy ręki własnie tę kończynę odrąbała swojej ofierze.

Nie wierzę natomiast w reinkarnację człowieka w zwierze i odwrotnie.

Inną teorią nie wiem czy ją przeczytałam czy to samo się we mnie zrodziło... Człowiek rodzi się tyle razy ile wymaga tego oczyszczenie jego duszy. Ja wierząca nie jestem ale wierzę w to, że człowiek posiada duszę. Dążymy do ideału, do bycia najbardziej 'wspaniałą' cząstką tego świata, każde nasze wcielenie jest krokiem naprzód by ten ideał osiągnąć.
Sądząc po moim zachowaniu w obecnym życiu tych wciele jeszcze mi trooooche zostało ;)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Ad4m 
WordPress.Klub

Imię: Adam
Dołączył/a: 27 Sie 2012
Posty: 23

Wysłany: 2012-09-02, 18:05   

Osobiście dużo nad tym myślałem i jestem w stanie to przyjąć, chociaż jeśli byśmy po naszej śmierci rodzili się na nowo w innej postaci bez wcześniejszej wiedzy, to ile nasze życie jest warte?

justi364 napisał/a:

Jakoś w reinkarnację nie umiem uwierzyć, nigdy też nie miałam wrażenia że już tu byłam itp.


Podobnie z deja vu. Swojego czasu napisałem krótki artykuł z filmikiem pokazującym jak to działa i potwierdzającym, że jak mamy wrażenie, że coś przeżyliśmy to niekoniecznie to poprzednie wcielenie czy jasnowidztwo :p

Jak działa Deja Vu?
 
  podziel si� tym postem na:
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2012-09-07, 20:31   

Mam tak zrytą banię, że wierzę w wiele na pozór dziwnych rzeczy. Ale nie w reinkarnację.
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:
Masquerade 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 47
Miasto: z Pokoju Życzeń

Wysłany: 2012-11-04, 20:12   

Wierzę w reinkarnację. Ba! ona istnieje i basta ;) Wiem, że chrześcijaństwo zabrania wiary w reinkarnację, ale im dłużej żyję i im więcej czytam, tym mniej wierzę w jakiegokolwiek boga (chodzi mi o wyznawanie, a nie o wiarę jako przekonanie, że coś istnieje, bo że istnieje Jahwe i wielu innych bogów, wiem i nie mam z tym problemu). O ile mi wiadomo, człowiek nie może inkarnować się w zwierzę. Odwrotnie raczej też nie bywa. Dusza może wybrać, gdzie chce się narodzić na nowo, może wybrać, kiedy i gdzie spotka się ze swoją drugą połową (tu już w grę wchodzi Karma), ale wątpię, żeby sama dla siebie wybrała niższą formę życia.
______________________________________________________
http://czytam-wiec-zyje.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2012-11-18, 13:11   

Ja również jestem przekonany o reinkarnacji :) Polecam książki Michaela Newtona - "Wędrówka dusz", "Życie pomiędzy wcieleniami" itp. - one mnie przekonują i ja tak to widzę (za tym idzie cała filozofia życiowa).
Co do reinkarnowania w zwierzę, to powiem tak: teoretycznie pewnie jest to możliwe (ponieważ dusze nie reinkarnują tylko na ziemi ale również w wielu innych światach całkiem nieraz odmiennych i przybierają najróżniejsze formy), jednak nie widzę jak reinkarnowanie w zwierzę na Ziemi miałoby to człowiekowi pomóc w rozwoju, dlatego raczej to się nie dzieje.
 
  podziel si� tym postem na:
balenciaga 

Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 11

Wysłany: 2012-11-30, 18:29   

abigail napisał/a:

:) z tego co mówią same Koty. wg. jak rozmawiać z kotem Sonyi Fitzpatrick, zwierzęta mogą wybrać formę inkarnacji, ale nigdy nie będzie to człowiek. Człowiek nie może.

Jest o tym w ostatnim cytacie tutaj: O inkarnacji

ale brednie. Jeśli wierzycie w reinkarnację to wierzycie w sprawiedliwość dziejów, jeśli w to wierzycie to wierzycie również, że dusza rozwija się poprzez różne spojrzenia na świat. Co więcej przyjmując wiedzę o światach równoległych, ogromie kosmosu, wcale nie musisz inkarnować na ziemi...
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz