Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
No1 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 17 Lis 2015
Posty: 10

Wysłany: 2015-11-17, 20:08   

Według mnie tatuaże są fajne (o ile dobrze przemyślane). Te, które niosą za sobą jakiś większy przekaz mogą jednak przysporzyć problemów. Przykładem tego jest X na ręce, który jest znakiem ruchu Straight Edge. Jego zwolennicy odrzucali używki i narkotyki. Dawno temu wiele osób zrobiło sobie właśnie te tatuaże. Również wiele z tych osób wróciło do picia alkoholu, a ich tatuaże zostały na rękach. Stali się obiektem do wyśmiewania.
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Rothios 

Dołączył/a: 09 Lis 2015
Posty: 4

Wysłany: 2015-11-17, 20:27   

Ja nie jestem fanem tatuaży. Nie potrafię sobie wyobrazić cóż takiego musiałbym sobie wytatuować żeby za 5 czy 10 lat się z tego nie śmiać lub się tego nie wstydzić. Każdy wiek ma swoje prawa i dla mnie zrobienie sobie tatuażu w wieku 20 czy 25 lat to takie trochę zatrzymanie się w rozwoju i ograniczanie samego siebie. Człowiek z wiekiem się rozwija, zmienia się jego myślenie i poglądy, nieraz ludzie z poglądów prawicowych zmieniają na lewicowe albo hip-hopu przerzucają się na muzykę klasyczną. Może to doprowadzić do tego, że po latach będziemy mieli na ręce wytatuowany cytat lub aforyzm, który jest sprzeczny z naszymi przekonaniami.

Z drugiej strony tatuowanie jakichś bezsensownych wzorków, tribali itd. też do mnie nie przemawia. Rozumiem jednak, że są osoby, które uważają to za ozdobę i upiększanie swojego ciała. Mi się to zwyczajnie nie podoba, choć nie przeszkadza mi do tego stopnia żebym nie związał się z dziewczyną tylko dlatego, że ma tatuaż.
 
  podziel si� tym postem na:
Fit na obcasach 
WordPress.Klub


Dołączyła: 07 Paź 2015
Posty: 83

Wysłany: 2015-11-20, 10:25   

Ja od 2009 roku zbieram się do zrobienia tatuażu na stopie. Miałabym go już dawno, gdyby nie to, że to straszny problem w pracy. Zawsze pracodawca zwraca uwagę na zdobienie ciała, a mój byłby naprawdę sporych rozmiarów. Jeśli tylko odłożę kasę to zacznę od mniejszego na karku, a później pewnie w końcu znajdzie się i moja tęczowa jaskółka na stopie...
______________________________________________________
Zdrowe odżywianie, kuchnia, sport, motywacja, uroda i lifestyle!
Zapraszam na http://fitnaobcasach.pl !
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-11-23, 16:48   

Rothios napisał/a:

Człowiek z wiekiem się rozwija, zmienia się jego myślenie i poglądy, nieraz ludzie z poglądów prawicowych zmieniają na lewicowe albo hip-hopu przerzucają się na muzykę klasyczną. Może to doprowadzić do tego, że po latach będziemy mieli na ręce wytatuowany cytat lub aforyzm, który jest sprzeczny z naszymi przekonaniami.
To jest właśnie ciekawostka w przypadku tatuowania ciała. Szczególnie u kobiet, które przecież:
- często zmieniają fryzury
- kolor włosów
- w ciągu jednego dnia potrafią pomalować kilka razy paznokcie na inny kolor
- ubrania i obuwie w ogromnych ilościach - np. sukienki, które ubiera się tylko raz
- mają zmienne humory
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2015-11-28, 14:27   

Jestem zaprzeczeniem kobiety w takim razie :( Fryzura taka sama od ponad 10lat (ścinałam do max 10cm co w przypadku włosów do pasa daje i tak długość pt "długie"), kolor też, paznokcie maluje raz na 4-5dni, nie mam sukienek ani butów które założyłam tylko raz, a liczba ubrań w szafie mogłaby zaskoczyć niejednego Pana bo nawet z zimowymi kurtkami mieszczę się w małej dwudrzwiowej szafie i 1 słupku (walizka, torba na lapka, pościel na zmianę, torebki - wszystko!)

Co do tatuażu jestem tak samo stała w uczuciach jak w przypadku fryzury:)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
serpentynowo 


Dołączył/a: 18 Lut 2016
Posty: 17

Wysłany: 2016-02-22, 12:10   

Mam dwa tatuaże.
Pierwszy zrobiłem spotnanicznie (wedle zasady iż wszystkiego trzeba w życiu spróbować) w wieku bodajże 21 lat. Na pytanie tatuażysty czy to mój pierwszy tatuaż odpowiedziałem, że tak pierwszy i ostatni na co ten tylko się uśmiechną i powiedział pod nosem coś typu "zobaczymy...".
Nie wierzyłem ludziom, którzy mówili, że tatuaże uzależniają i jak się zrobi jeden ma się ochote na więcej i więcej.
Szybko się przekonałem że...... to prawda!
O ile zrobienie pierwszego tatuażu było spotnaniczym podjęciem decyzji, o tyle drugi pojawił się po całkowicie przemyślanej decyzji!
Robie tatuaże dla siebie nie dla innych. Tatuaż jest dla mnie tak jakby rzeczą osobistą, którą nie muszę się chwalić albo eksponować jej na lewo i prawo.
Pierwszy tatuaż to niewielki napis trochę wyżej nad zgięciem ręki w łokciu, a drugi jest to mój znaj zodiaku i znajduje się na wewnętrznej stronie nadgarstka.
Dodam tylko, iż nie żałuję podjęcia decyzji o zrobieniu pierwszego tatuażu, a tym bardziej drugiego.
I tak. W przyszłości (może i całkiem niedalekiej) chciałbym zrobić kolejny.
 
  podziel si� tym postem na:
pawianfilmuje 
Youtuber


Wiek: 32
Dołączył/a: 26 Lut 2016
Posty: 33

Wysłany: 2016-02-26, 22:02   

Osobiście nie uważam tego, za debilizm. Kiedyś bardzo chciałem posiadać rękaw (broń boże tribal!) ale od kiedy zacząłem znajdować inne wydatki odpuściłem szybko z tego pomysłu.
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Gilgalad 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 25 Lis 2016
Posty: 19

Wysłany: 2016-11-25, 20:08   

Nie mam tatuażu ale chcę sobie zrobic. Według mnie wysztsko jest dla ludzi ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Xsant 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 12 Lis 2014
Posty: 12

Wysłany: 2016-12-21, 12:45   

Od kilku lat wiedziałem, że zrobię sobie kilka tatuaży. Sądziłem jednak, że stanie się to dopiero za kilka lat, ponieważ projekty i autorów jakich sobie wybrałem, kosztować mnie będą około 1000 zł każdy. Niedawno odkryłem akcje nazywane walk-in i w ten sposób stałem się posiadaczem dwóch dziarek, za które zapłaciłem razem 200 zł. I nie, nie były to żadne obskurne studia, ani prywaciarze.
 
  podziel si� tym postem na:
zielona_malpa 
Blogger.Klub

Imię: Patrycja
Wiek: 30
Dołączyła: 27 Sty 2016
Posty: 10
Miasto: Polska

Wysłany: 2017-01-07, 11:10   

Zastanawiam się nad jakimś małym tatuażem, ale zanim nie zacznę dobrze zarabiać, szkoda będzie mi pieniędzy na takie ekscesy :)

Boję się też trochę, że uzależnię się, a mocno wytatuowane ciała w ogóle mi się nie podobają.
 
  podziel si� tym postem na:
Gaba 
Blogger.Klub


Imię: Gaba
Wiek: 31
Dołączyła: 08 Sty 2017
Posty: 32

Wysłany: 2017-01-08, 14:01   

Od pięciu lat chcę zrobić sobie tatuaż, ale wciąż nie mam tego ukochanego wzoru :) Na laptopie niby zapełniam folder różnymi pomysłami, ale cały czas nie jestem pewna. I waham się - czy chcę na plecach, czy może na ramieniu? Podobają mi się też takie małe tatuaże na nadgarstku, ale podobno to miejsce gdzie dosyć boli zrobienie tatuażu.
______________________________________________________
Przyjaźń rodzi się w momencie, gdy jedna osoba mówi do drugiej: "Co? Ty też? Myślałem, że tylko ja".
Clive Staples Lewis – Cztery miłości
 
  podziel si� tym postem na:
_linka_ 


Dołączyła: 14 Sty 2017
Posty: 29

Wysłany: 2017-01-15, 09:36   

Planowałam zrobić od dawna, ale nie mogłam się zdecydować ani jaką część ciała, ani jaki wzór, a tym bardziej u jakiego artysty. W ciągu ostatnich dwóch lat wszystko się skrystalizowało no i w tym roku jestem już po pierwszych ustaleniach, czekam tylko na termin, bo do babeczki są kolejki jak do neurochirurga na kasę chorych...
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz