Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-07, 22:10
Autor Wiadomość
Lil Shii 
Blogger.Klub


Imię: Shii
Dołączyła: 09 Paź 2012
Posty: 29

Wysłany: 2012-10-09, 16:05   

Jak to mawiała moja pani od fizyki w liceum: "Samolubnym jest sądzić, że w tak dużej galaktyce jesteśmy sami". I ja się z nią zgadzam.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Masquerade 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 47
Miasto: z Pokoju Życzeń

Wysłany: 2012-11-04, 20:21   

luk1407 napisał/a:

ja nie wierze w UFO,

wierze w Boga


Obejrzyj "Starożytnych kosmitów". Zobaczysz, jak bardzo terminy "Bóg" i "kosmici" są sobie bliskie ;)

Wierzę w ufo, wierzę w obce cywilizacje (wszechświat jest za duży, żebyśmy byli w nim jedyni, ale ludzie są zbyt egocentryczni, a przez to zbyt głupi, żeby dopuścić do siebie tę myśl), wierzę, że u nas bywali, jednak niestety odnoszę wrażenie, że im jesteśmy bardziej ucywilizowani, tym bardziej zamykamy swoje umysły. A szkoda ;)
 
  podziel si� tym postem na:
balenciaga 

Dołączyła: 28 Lis 2012
Posty: 11

Wysłany: 2012-11-30, 18:32   

heh, ja wierzę, że ufo to niewykrywalne samoloty, jakoś mało mówi się o ufo w latach 20. XX wieku albo jeszcze wczesniej. niby są sprawy jak ta katastrofa tunguska, ale... nie, nie to są zwiadowcze, szybkie, trudno wykrywalne samoloty...
już całkiem niedawno, musiałabym pogrzebać, ale to było na onet.pl były zdjęcia prototypów samolotów, które wyglągały jak ufo... także...
 
  podziel si� tym postem na:
Niupek-hupek 
Blogger.Klub

Wiek: 22
Dołączył/a: 17 Mar 2012
Posty: 23

Wysłany: 2013-01-12, 12:04   

Ja twierdze że latający talerz jest wtedy gdy ktoś rzuci talerzem, a ufo nie istnieje :D
 
  podziel si� tym postem na:
JakWyczyscic 
WordPress.Klub

Dołączyła: 25 Sty 2013
Posty: 2

Wysłany: 2013-01-25, 17:09   

http://www.youtube.com/watch?v=L-LTUGQlQDw

co sądzicie o tym
 
  podziel si� tym postem na:
Ximena 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 02 Cze 2013
Posty: 66

Wysłany: 2013-06-03, 14:39   

Ostatnio na National Geographic leciał genialny dokument 2-godzinny o UFO pt. "Historia UFO" polecam :)
 
  podziel si� tym postem na:
anutka 
WordPress.Klub

Dołączyła: 08 Lip 2013
Posty: 9

Wysłany: 2013-07-08, 22:06   

ja interesuję się UFO. Nie tyle wierzę czy nie wierzę, bo to nie o to chodzi. Chodzi o to by mieć otwarty umysł na te tematy. Nikt nie jest nieomylny i my jako ludzie jesteśmy trochę za bardzo zadufani w sobie jeśli kategorycznie swierdzamy, że Ufo to bujda. Stwierdzamy na przykład, że ufo nie ma i śmiejemy się z doniesień i relacji świadków. Chyba nie o to chodzi... Ja myślę, że świat jest tajemnicą, którą każdy powinien odkrywać we własnym zakresie...

a wracając do UFO, to co powiecie np o kręgach w zbożu, czy energetycznej siatce ziemi ( mmoje wolne tłumaczenie z angielskiego). Ja czuję, że maczały w tym ręce nie z tej planety hehe;)
 
  podziel si� tym postem na:
Agneskowa 
Blogger.Klub


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 53
Miasto: Legnica

Wysłany: 2013-08-01, 14:53   

Ja uważam, że jest gdzieś we wszechświecie istnieje jakaś cywilizacja. Jednak nie mamy odpowiednich technologii, aby do nich dotrzeć.

Możemy przypuszczać, że cywilizacje np. w naszej galaktyce pojawiać się punktowo czyli gdy nasz zniknie ( bo na pewno kiedyś się tak stanie) to na innej planecie pojawi się kolejna.
______________________________________________________
http://pocztowki-ag.blogspot.com/ > Blog o mojej pasji.
 
  podziel si� tym postem na:
Kulturoznawca 
Blogger.Klub
Nyahahaa!


Dołączył/a: 06 Sie 2013
Posty: 64
Miasto: Barlinek

Wysłany: 2013-08-10, 17:36   

Dla mnie to po prostu wielce nieprawdopodobne aby w tak wielkim wszechświecie tylko ludzie byli rozwiniętą cywilizacją. Zwłaszcza, że kosmos jest nieskończony a kosmitów nie odkryliśmy jeszcze tylko dlatego, iż są za daleko.
______________________________________________________
Nie wchodź! Możesz doznać szoku! Wpaść w zakłopotanie i nie wiedzieć co czytać!
http://zkulturybezcenzury.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
benasek 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Wiek: 57
Dołączył/a: 15 Cze 2012
Posty: 91
Miasto: Berlin

Wysłany: 2014-01-09, 22:47   

Oni od dawna są wśród nas, myślę, że już niedługo (choć słowo niedługo to kwestia względna) się w pełni ukażą. Po prostu społeczeństwo ziemskie jest nadal nieprzygotowane na oficjalny przylot Obcych. Musimy być do tego "przystosowywani" powoli.
______________________________________________________
www.benasek.bikestats.pl
www.benasek-zagadki.blogspot.de
 
  podziel si� tym postem na:
mopsta 
Blogger.Klub

Imię: Jacek
Dołączył/a: 08 Maj 2011
Posty: 36

Wysłany: 2014-01-10, 14:43   

To UFO III Rzeszy to tak zwany Dzwon.
Wszechświat jest nieskończenie wielki, nieskończenie bo cały czas rośnie, więc jest 100% pewności, ze istnieje inna cywilizacja.
PS. UFO to nie parapsychologia :P
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2014-09-06, 14:43   

Hmn, to zależy jak definiujemy Obcych. Jako ludziki z nieproporcjonalnie wielka głową? :) W serialu "Zagubieni" ciągle adało słowo "others" co urastało w oczach widza do rangi kreatur itd. Jak sie później okazało byli to zwyczajni ludzie przybyli na tą wyspę lata temu. Myślę, że to samo jest w przypadku "UFO". To nie są zielone stworki a jedynie takie ich przedstawianie odsuwa głupców od poszukiwań prawdy bo skutecznie "straszy". Ludzie światli nie odczuwają lęku przed poznawaniem czegoś "dalej" "głębiej" i przujmują to, co faktycznie jest > wszechświat jest nieskończony. Szukajmy zatem sposobu by go odkrywać i nawiązywać kontakt z mieszkańcami innych "światów".

Ja wierzę w UFO ;> Wierzę, że się z nami kontaktują i znają dalsze losy ziemi. Może to byli lokatorzy naszej pięknej planety? :)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz