Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Cigano 
Blogger.Klub

Imię: Amadeurz
Wiek: 41
Dołączył/a: 03 Cze 2012
Posty: 27
Miasto: Warszawa

Wysłany:    [Serial] Gra o Tron

Cóż mogę tutaj napisać, co sądzicie na temat tego Serialu? Według mnie jest to jeden z lepszych Seriali w historii, mega dopasowana fabuła można by rżeć ze dopięta na ostatni guz + ten klimat... Czekam na wasze opinie, a Ci co nie oglądali niech lepiej zaczną :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2012-06-03, 21:18   

Ja od prawie 10 lat jestem fanką sagi (książkowej) i z niecierpliwością oczekiwałam na serial. I się nie zawiodłam. :) Wiadomo, kilka rzeczy mnie drażniło (uproszczenia - choć samych zmian się nie czepiam, bo wiadomo, że serial to serial, rządzi się swoimi prawami, trochę trzeba ukrócić itp.), np. zupełnie inne wyobrażenia niektórych postaci, ale już się przyzwyczaiłam i jest ok. Traktuję jako dodatek do książek, który umila mi oczekiwanie na następny tom.

Serial w każdym razie zdecydowanie warty polecenia i to nie tylko wielbicielom fantasy. Intrygi, ciekawe, dobrze psychologicznie skonstruowane postaci, emocje i klimat.
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
Cigano 
Blogger.Klub

Imię: Amadeurz
Wiek: 41
Dołączył/a: 03 Cze 2012
Posty: 27
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2012-06-03, 21:37   

Dodam jeszcze że dzisiaj leci ostatni :( odcinek 2 sezonu, a niestety następny sezon jest planowany dopiero w 2013 :(
 
  podziel si� tym postem na:
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2012-06-03, 21:39   

No właśnie to mnie smuci, ehhh. Szkoda, że nie kręcą dwóch serii naraz (przydałoby się też ze względów czysto praktycznych - aktorzy-dzieciaki podrosną i trochę głupio to będzie wyglądało, bo czas akcji się wiele nie posunie). Tyle czekania...
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-06-04, 20:57   

lubię filmy i seriale dziejące się w przeszłości, ale muszę sprawdzić czy spodoba mi się Świat fantasy. Z tego co widziałem na filmweb to obecnie najlepiej oceniany serial na tym portalu.

Na Forbes jest artykuł, że w zeszłym roku (2011) był to drugi - po Dexterze - najczęściej piracony serial. W tym roku prowadzi - analiza odbywała się na podstawie danych BitTorrent. Widać duże zainteresowanie, ale co się dziwić skoro dostęp do serialu jest ograniczony, u nas tylko dla abonentów HBO GO.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2012-06-05, 09:40   

Cytat

lubię filmy i seriale dziejące się w przeszłości, ale muszę sprawdzić czy spodoba mi się Świat fantasy.

Wiesz co, to jest low fantasy, więc magii jest tutaj mało. Zdecydowanie więcej polityki i intryg. ;)
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
laucian1987 
Blogger.Klub


Imię: Grzesiek
Dołączył/a: 03 Cze 2012
Posty: 25
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2012-06-05, 16:50   

Gatunek Gry o Tron można określić tak: Im dalej tym bardziej fantasy.
Ja się na serialu zawiodłem. Obejrzałem dwa odcinki i dalej jakoś nie mogłem tego przeboleć. Najbardziej mi się podobała muzyka z intro :)

Swoją drogą najlesza rzecz dodatkowa jaka wyszła na podstawie książki to gra planszowa (jeśli ktoś lubi strategie planszowe). Powiem nawet że dorównuje Ryzyku.
 
  podziel si� tym postem na:
Dr.Agon 
WordPress.Klub


Imię: Marcin Górski
Wiek: 33
Dołączył/a: 10 Cze 2012
Posty: 32
Miasto: Łódź

Wysłany: 2012-06-10, 21:35   

Jestem po drugim sezonie. Polecam serial, jeśli ktoś lubi coś oryginalnego, bardziej takie medieval political plot, niż fantasy, chociaż elementy fantasy występują. Serial ma swój klimat i niektóre odcinki robią naprawdę dobrze.
______________________________________________________
I'm dancing with myself
 
  podziel si� tym postem na:
werka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 23 Maj 2012
Posty: 82

Wysłany: 2012-09-13, 23:56   

Czy ktoś wie, kiedy ma zostać wyemitowany 3 sezon, ba strasznie się wkręciliśmy z mężem :D a czyta się sagę równie dobrze i wciągająco jak i ogląda serial.
 
  podziel si� tym postem na:
arcoiris 
WordPress.Klub


Imię: Agnieszka
Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2011
Posty: 70
Miasto: Kraków

Wysłany: 2012-09-14, 11:02   

także czekam na 3 sezon, bardzo wciąga
 
  podziel si� tym postem na:
Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2012-09-14, 18:38   

werka napisał/a:

Czy ktoś wie, kiedy ma zostać wyemitowany 3 sezon, ba strasznie się wkręciliśmy z mężem

w kwietniu dopiero będzie niestety
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
skrzatix 
Blogger.Klub

Imię: Kaśka
Dołączyła: 27 Paź 2012
Posty: 56

Wysłany: 2012-10-28, 12:26   

Niestety drugi sezon tego serialu podobał mi się o wiele mniej od pierwszego - niekiedy odcinki kompletnie nie potrafiły mnie zainteresować. Ale też niecierpliwie czekam na trzeci sezon - ostatni odcinek drugiego narobił mi wielkiego apetytu, zwłaszcza tajemniczy mężczyzna ;) i chyba nie potrafiłabym wybrać najbardziej znienawidzonego czy ulubionego bohatera, bo kilka osób sobie dorównuje.
______________________________________________________
http://www.skrzatowisko.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz