Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2015-04-30, 12:25   

Kupiłem niedawno wraz z dodatkiem i przechodzę właśnie fabułę. Na razie drugi akt i już zdarza mi się ziewać z nudów, ale prę do przodu. Jak skończę, to pewnie zrobię jedno-dwa taxi ze znajomymi i zacznę cisnąć postaciami sezonowymi w multiplayerze.

Gra sprawdza mi się idealnie jako odpoczynek po długich sesjach w StarCrafcie - znacznie mniej trudnych decyzji do podejmowania, a nieporadność w obsłudze klawiatury i myszy nie boli aż tak bardzo. ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

BlackenedBooks 
Blogger.Klub


Imię: Damian
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył/a: 26 Kwi 2015
Posty: 93
Miasto: Krosno

Wysłany: 2015-04-30, 12:42   

Lukem napisał/a:

Kupiłem niedawno wraz z dodatkiem i przechodzę właśnie fabułę. Na razie drugi akt i już zdarza mi się ziewać z nudów, ale prę do przodu.


Taki urok hek n' sleszy, są straaasznie nużące, chociaż przez parę godzin jest zabawnie.
______________________________________________________
http://blackenedbooks.blogspot.com/
Zapraszam bardzo serdecznie. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2015-05-04, 21:58   

A póki co, to się wkurzyłem i stwierdziłem, że totalnie nie umiem grać witch doctorem. No więc tłukę fabułę jeszcze raz od nowa, tym razem demon hunterem i teraz jest łatwo i przyjemnie. :D
 
  podziel si� tym postem na:
Hunciak 
WordPress.Klub


Imię: Paweł
Dołączył/a: 28 Wrz 2015
Posty: 14
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2015-10-16, 21:21   

80% graczy weteranów twierdzi, że diablo 3 to wielki fail blizzarda. No oczywiście grając w drugą część i czekając ponad dekade na koleją gracze spodziewali się czegoś lepszego. No ale cóż w międzyczasie wyszedł konkurent diablo - Path of Exile, który dorównywał wielkiemu blizzardowi. Ba dalej dorównuje :)
______________________________________________________
bez-aluzj.pl - coś o życiu
dogrosza.pl - coś o pieniądzu
iluzjazmyslow.pl - coś o wszystkim
poranny-trening.pl - coś o sporcie
technologia-jutra.pl - coś o technologii
 
  podziel si� tym postem na:
missasumay 
WordPress.Klub


Imię: Dorota
Pomogła: 1 raz
Wiek: 29
Dołączyła: 05 Wrz 2015
Posty: 47
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-10-17, 14:02   

Aż dziw, że mi ten wątek umknął :P Diablo 3 na pc praktycznie nie ruszyłam, ale za to na ps3 i ps4 mam skończoną podstawkę z dodatkiem i nabite parędziesiąt godzin. Ba, to chyba jedna z niewielu gier tak naprawdę, którą połknęłam z taką przyjemnością i to przez dość długi czas.
 
  podziel si� tym postem na:
pawianfilmuje 
Youtuber


Wiek: 32
Dołączył/a: 26 Lut 2016
Posty: 33

Wysłany: 2016-02-28, 10:21   

Według mnie gra po wszystkich aktualizacjach stała się bardzo grywalna. Został mi koszmar do przejścia na ps3, ale nie wiem kiedy to zrobię ze względu na przesiadkę na nową generację. Jedynym minusem w wersji konsolowej (niech mnie ktoś poprawi jeśli tez już tak jest na pc) to wycięcie domu handlowego.
 
  podziel si� tym postem na:
Skai 

Imię: Bartosz
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2016
Posty: 10
Miasto: Sosnowiec

Wysłany: 2016-03-18, 23:05   

Niedawno mnie również udało się zakupić DIII ale bez dodatku, przeszedłem magiem (czy jak się tam zwał) i powiem, że fabuła mnie nie powaliła a tak gdzieś od połowy II aktu wszelkie walki wyglądały tak samo - 1, max 2 czary i od czasu do czasu z pałki...
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz