Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-07-10, 17:48   

Tylko, że gracze widzą, że są dymani i wcale im się to nie podoba a twórcy gier niewiele z tym na razie robią, pewnie zaczną jak im sprzedaż zmaleje jeszcze bardziej.

Zadałem sobie pytanie odnośnie gier, które będą na topie za 20-30 lat i może kontynuujmy ten wątek tutaj?
Jak myślicie jakie tytuły mają szanse być zapamiętane?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Atre 
Blogger.Klub
Taka Katarynka


Imię: Agata
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2011
Posty: 136
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2011-07-11, 18:22   

Htsz, Wiesz... myślę że jeśli ktoś jest wielkim fanem tytułu to na pewno go zapamięta. "niedzielny gracz" z kolei, raczej będzie "wspominał" że kiedyś była jakaś taka gra...
Ja sama pamiętam gry, które mi się spodobały, bez względu na to, czy były nowe czy stare.
Zresztą, też ze starymi grami tak jest, że tylko te ukochane się wspomina, a inne pomija.
______________________________________________________
krewetki i szczypiorki.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-07-11, 20:21   

no właśnie chodzi mi o to, które tytuły będą wspominane przez miliony jak chociażby Mario obecnie :)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Atre 
Blogger.Klub
Taka Katarynka


Imię: Agata
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 13 Cze 2011
Posty: 136
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2011-07-11, 20:39   

Ja na pewno będę wspominać simsy, Wiedźmina i Dragon Age, zwłaszcza II :serce: naprawdę kocham te gry. Z takich trochę starszych wciąż milutko wspominam Fable i Syberię.
______________________________________________________
krewetki i szczypiorki.
 
  podziel si� tym postem na:
mascarpone 

Imię: Karina
Wiek: 36
Dołączyła: 25 Lis 2011
Posty: 10
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2011-11-30, 15:07   

Ze starcoi zawsze w pamięci zostana mi gry na pegasusa, z łezką w oku je wspominam... Ale w nawale gier online niestety i ja dałam się wciągnąć, pozostanę wierna age of empires online i settlersom. A z nowsiejszych chyba battlestar galactica online jest najlepsza ze znanych mi gier.
 
  podziel si� tym postem na:
Victoria88
[Usunięty]



Wysłany: 2011-12-30, 18:15   

Gry z Pegasusa, a z PC starszych - Pizza Syndicate, Watchmaker, Sherlock Holmes- cała seria, nieśmiertelny Jazz Jackrabbit 2, Chariots of War, HOM&M 3, Airlines 2, Simsy oczywiście, Little Fighter, Anno - uwielbiam soundtracki z tej gry, Patrician 4 i wiele innych. Kurcze była kiedyś taka gra (na PC) wydana chyba 1995 - 2002 - za chiny nazwy nie mogę sobie przypomnieć - gdzie jeździło się samochodem po ulicach chyba Londynu, miało się mapkę a położenie naszego samochodu wskazywała strzałka, można było zmieniać warunki pogodowe ilość samochodów na ulicach i inne rzeczy. Jeśli jeździło się niezgodnie z przepisami goniła nas policja, chyba trzeba było misje wykonywać, raczej nie była to gra typu wyścigi...może ktoś pamięta ???
 
  podziel si� tym postem na:
T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.


Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Wiek: 29
Dołączył/a: 23 Maj 2011
Posty: 319
Miasto: Kraków

Wysłany: 2011-12-30, 19:00   

Magda888 napisał/a:

nieśmiertelny Jazz Jackrabbit 2


Ehh, magiczna gra :) Przypomina mi dzieciństwo.
______________________________________________________
Rozruszajmy dział muzyczny!
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-12-30, 20:03   

Magda888 napisał/a:

Jazz Jackrabbit

Magda888 napisał/a:

Pizza Syndicate

Magda888 napisał/a:

HOM&M 3
Grałem, łezka sięw oku kręci, ale chyba tylko HOM&M 3 ma szansę na bycie kultową grą nawet za 30 lat.

Magda888 napisał/a:

wydana chyba 1995 - 2002 - za chiny nazwy nie mogę sobie przypomnieć - gdzie jeździło się samochodem po ulicach chyba Londynu, miało się mapkę a położenie naszego samochodu wskazywała strzałka, można było zmieniać warunki pogodowe ilość samochodów na ulicach i inne rzeczy. Jeśli jeździło się niezgodnie z przepisami goniła nas policja, chyba trzeba było misje wykonywać, raczej nie była to gra typu wyścigi...może ktoś pamięta ???
GTA London 1969? w sumie GTA to też gra, którą pewnie będziemy pamiętać i za 100lat, niedawno było obchodzone 10 lat GTA 3 :D
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Victoria88
[Usunięty]



Wysłany: 2012-01-03, 14:41   

Htsz napisał/a:


GTA London 1969? w sumie GTA to też gra, którą pewnie będziemy pamiętać i za 100lat, niedawno było obchodzone 10 lat GTA 3

JUPPI....kurcze ile ja się jej naszukałam :P ..od lat nie dawało mi to spokoju.. dzisiaj nastąpił przełom w moich poszukiwaniach...ale jest...23:18 już mogę spać spokojnie :P ;)

Midtown Madness
"Zwariowana gra wyścigowa. Akcja toczy się w zatłoczonym mieście, a my wcielamy się w szalonego kierowcę, dla którego torem rajdowym są ulice Chicago. Naszym zadaniem jest dotarcie do wyznaczonego punkty i tylko od nas zależy jaką trasę wybierzemy i ile przepisów ruchu drogowego złamiemy po drodze. Warto jednak pamiętać, że policja nie będzie się bezczynnie przyglądała naszym popisom."

[ Dodano: 03-01-2012, 14:53 ]

T-Virus napisał/a:


Cytat


nieśmiertelny Jazz Jackrabbit 2

Ehh, magiczna gra :) Przypomina mi dzieciństwo.


Pierwszy raz natknęłam się na nią na "kółku informatycznym" w podstawówce (nazwa oficjalna - tak na prawdę graliśmy w gry przez 2 godziny :P ).
Później zawsze, gdy kuzyn mnie odwiedzał musieliśmy ją przejść od początku do końca... - tzw. obowiązkowy punkt programu ;P
 
  podziel si� tym postem na:
toxicelement 
Blogger.Klub


Imię: Klaudia
Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2012
Posty: 13
Miasto: Będzin

Wysłany: 2012-05-08, 20:41   

starsze gry w 100% jak dla mnie lepsze, nowsze nie są za ciekawe, napacke w grafice strasznie
______________________________________________________
Klaudia 
 
  podziel si� tym postem na:
Cigano 
Blogger.Klub

Imię: Amadeurz
Wiek: 41
Dołączył/a: 03 Cze 2012
Posty: 27
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2012-06-03, 20:37   

Niestety wszystko idzie do przodu, trzeba się przyzwyczaić do coraz nowszych rzeczy, osobiście jestem fanatykiem starych gier, jeszcze czasy na maszynach jak się w MK grało mmm :<
 
  podziel si� tym postem na:
Pi0trek 
Blogger.Klub


Imię: Piotrek
Wiek: 36
Dołączył/a: 05 Lis 2012
Posty: 43
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-11-10, 19:25   

Mi się wydaje, że to jest też kwestia psychologii. Po pierwsze kiedyś był mniejszy wybór. Po drugie pomysły były bardziej oryginalne w tym sensie, że jeszcze nie były tak wyeksploatowane. Poza tym wydaje nam się, że pamiętamy, jak wyglądały, ale w rzeczywistości wyglądały gorzej, niż nam się teraz wydaje. No i przede wszystkim spędziliśmy przy nich wiele przyjemnych godzin, więc dobrze je wspominamy. Co oczywiście nie znaczy, że uważam, że były złe, były wspaniałe. Ale uważam też, że niesprawiedliwe jest ocenianie wszystkich nowych gier jako nudne, nastawione jedynie na grafikę.
______________________________________________________
Zapraszam na bloga o różnych irytujących rzeczach;) http://jasnyszlag.blogspot.com
Ostatni post o hipsterach
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz