Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Przesunięty przez: Htsz
2012-06-15, 22:11
Autor Wiadomość
Masquerade 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 04 Lis 2012
Posty: 47
Miasto: z Pokoju Życzeń

Wysłany: 2012-11-07, 18:10   

Gry na Pegasusa... Ech, co za czasy :D
Na kompie grywałam w Jazz Jacrabbit. Niedawno znów grałam i na nowo zakochałam się w tej grze :D Prosta, ale świetna.
______________________________________________________
http://czytam-wiec-zyje.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Pi0trek 
Blogger.Klub


Imię: Piotrek
Wiek: 36
Dołączył/a: 05 Lis 2012
Posty: 43
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-11-10, 19:17   

Ja pamiętam, jak Herosi 3 wychodzili, ja już wtedy miałem wiele dni spędzonych nad 1 i 2. Moimi pierwszymi grami było BioMenace, Raptor, pierwsze Wormsy i pierwszy Carmageddon (notabene wyszedł ostatnio na iOS, można sobie przypomnieć, albo dowiedzieć jak to kiedyś było). Natomiast te gry,w które do dzisiaj chętnie bym zagrał to Fallout 1 i 2, StarCraft 1, Herosi 3, i Total Annihilation (ostatnio sobie o niej przypomniałem - jak ktoś nigdy nie słyszał, to niech przynajmniej posłucha soundtracka z tej gry).
______________________________________________________
Zapraszam na bloga o różnych irytujących rzeczach;) http://jasnyszlag.blogspot.com
Ostatni post o hipsterach
 
  podziel si� tym postem na:
wieszcozjesz 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 46
Miasto: Podkarpacie

Wysłany: 2012-11-20, 06:36   

Dla fanów Heroes 3 polecam ekstra moda Wake of Gods lub jak kto woli WoG. Zmienia grę na tyle że można spokojnie spędzić znowu przed nią długie godziny. Po WoG wasze życie już nigdy nie będzie takie samo. Jest szansa że mam obraz płyty WoG i jeżeli jest ktoś chętny to pisać. Poszukam.
______________________________________________________
mój sprzeciw dla szkodliwej chemii w żywności
 
  podziel si� tym postem na:
kubaguzik 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 21 Lis 2012
Posty: 6

Wysłany: 2012-11-21, 19:45   

Crash Bandicot na PlayStation 2! Szalone przygody lisa, swietna sprawa, chcialoby sie czasami cofnac do tego czasu gdy przy Crashu czy Rainmanie siedzialo sie calymi dniami..:D
 
  podziel si� tym postem na:
Pi0trek 
Blogger.Klub


Imię: Piotrek
Wiek: 36
Dołączył/a: 05 Lis 2012
Posty: 43
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2012-11-22, 00:54   

A propos Pleja 2 przypomniał mi się Tekken. Ale nie wiem, który;) Wtedy, kiedy w niego grałem (a było to za nowości PS2) nie posiadałem konsoli (z resztą PS2 nigdy nie miałem), więc nie interesowałem się nazwą. Ale swoje godziny nad tą grą spędziłem. Teraz, jeśli mam tego typu grę włączyć, wolę Mortala. Nowy Tekken (przynajmniej na Xboxa) bardziej przypomina mi dom lalek Barbie niż bijatykę:(
______________________________________________________
Zapraszam na bloga o różnych irytujących rzeczach;) http://jasnyszlag.blogspot.com
Ostatni post o hipsterach
 
  podziel si� tym postem na:
Kamysto 
WordPress.Klub


Imię: Kacper
Pomógł: 3 razy
Dołączył/a: 25 Sty 2013
Posty: 229
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-01-26, 17:19   

Ja z czego pamiętam to WoG - dodatek do herosów miał pewne bugi, ale ogólnie to niezłe rozszerzenie do gry. Nieoficjalne na dodatek.

Herosów 3 miałem przyjemność sobie ostatnio przypomnieć ze 2 lata temu jak z kolegą złapaliśmy zajawke i grafliśmy przez neta. Też polecam, tylko potrzebne są takie same wersje gry na obu kompach.
______________________________________________________
Antylifestylowy blog o magii
 
  podziel si� tym postem na:
yongle 
Blogger.Klub


Wiek: 32
Dołączył/a: 02 Lut 2013
Posty: 29

Wysłany: 2013-02-02, 15:38   

Alabastrova napisał/a:

Dzieki uprzejmości kolegi z Polibudy mam też Heroesy III i IV, i chyba jako jedna z nielicznych preferuje 3, dla mnie the best! ;D


:orany:
Z tego co mi wiadomo homm 3 to najbardziej klasyczna część serii, i to nie tylko tej serii - obskurantyzm i konserwatyzm fanów trójki jest już chyba legendarny w świecie gier. Ja dotychczas nie miałem zbyt dużej styczności z serią, od czasu do czasu grywałem w piątkę, do trójki nie mogłem się jakoś przekonać. Dopiero parę tygodni temu wziąłem się na poważnie w zgłębianie tej części i muszę przyznać rację wszystkim zatwardziałym fanom: to najlepsza gra na świecie (Co widać także chociażby po rankingu gier filmweba) .

Co do innych starych gier, ja przepadam za strategiami czasu rzeczywistego z przełomu wieków: Faraon, Cesarz, Europa Universalis. Warcrafta też chyba można uznać już powoli za grę starawą, chociaż graficznie jest dla mnie arcydziełem tamtych czasów. ;) Za młodu grałem oczywiście na pegazusie, ale nie mam jakichś niesamowicie mitycznych i sentymentalnych wspomnień z tego czasu. Lubię też niektóre stare przygodówki, np. Zegarmistrz. Jazza Jackrabbita też miło wspominam ;)
______________________________________________________
Wszystko o nauce języków obcych. Codziennie nowe fiszki z angielskiego i nie tylko.
fiszkarium, czyli fiszki z języków obcych
 
  podziel si� tym postem na:
Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2013-02-02, 15:44   

yongle napisał/a:

Zegarmistrz


o mistrzu mój!! też to miałam! :ok: jedyna taka przygodówka w jaką grałam. Teraz jestem za stara i z roku na rok coraz rzadziej odpalam jakiekolwiek gry.
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
blueberryever 
Blogger.Klub


Dołączyła: 05 Sty 2013
Posty: 36

Wysłany: 2013-02-04, 10:38   

Ja polecam starą grę Turok 2 :super: jest multiplayer.
 
  podziel si� tym postem na:
TomekPopek21 
uwaga, spamer?!

Dołączył/a: 11 Wrz 2012
Posty: 2

Wysłany: 2013-02-08, 12:25   

Dla fanów heroesa 3 :

http://www.wykop.pl/link/...3-coraz-blizej/


w sumie z 5 lat na to czekam
 
  podziel si� tym postem na:
Predzik87 
Blogger.Klub


Imię: Krzysiek
Wiek: 36
Dołączył/a: 06 Lut 2013
Posty: 20
Miasto: Nisko

Wysłany: 2013-02-08, 12:33   Ja powiem tak.

Powiem ze mi bardzo trudno wymienić jedna starą gre bo była ich masa :) poczawszy od WarCraft poprzez Doom i Wolfenstein 3D , Duke Nukem 3D , Turoka 2 , The Settlers aż KKND , WarCraft 2 , WarCrafta 3 , Diablo + Hellfire , Diablo 2 itp. Mozna by było wymieniac takie stare klasyki godzinami :) to sa gry mojej młodości :)
______________________________________________________
Rescpect and be respected friend :)
http://predzikblogpl.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Yep 
Blogger.Klub

Imię: Damian
Dołączył/a: 14 Sty 2013
Posty: 50

Wysłany: 2013-02-25, 18:22   

Duke Nukem, Heroes of Might and Magic, GTA, Max Payne, Icewind Dale, Settlers... ech, aż się łezka w oku kręci :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz