Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 23:25
Autor Wiadomość
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany:    [neostrada] reklama "Serce i rozum namawiają do powrotu

widzieliście ją już?



mnie się kończy za miesiąc umowa i szykujemy wypowiedzenie na usługi telefon i internet - przenosimy się do konkurencyjnej Vectry, którą mamy od niecałego roku w bloku - ceny i jakość usług dużo bardziej atrakcyjne w stosunku do neo.

Więc niby jakim cudem (poza przypadkami, gdzie nie ma wyboru i tylko neo) ludzie wracają do neo? Może ktoś rozwiązać tą nielogiczną zagadkę? ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-09-30, 17:55   

To co gadają w reklamach zawsze jest naciągane, może to statystyki robione właśnie wśród tych, którzy wyboru nie mieli :D

Ja TP podziękowałem jeszcze czasach internetu PPP, już wtedy - raczkujący dopiero we Wrocławiu - Dialog miał lepszą ofertę i nieprzeciążone łącza a w dodatku brak limitów transferu. Korzystam do dzisiaj, bo to w sumie jedyna dobra oferta w miejscach, w których przebywam. Ci co mieszkają na dużych osiedlach mają lepszy internet - jednak tam bardziej opłaca się zainwestować w unowocześnienie infrastruktury (światłowody), bo robi się to raz z rozmachem i zasięg jest ogromny.

np. od dzisiaj mam 10MBit/s przez całą dobę za 94PLN a umowa na rok ;) i nikt mnie nie zmusza do posiadania jednocześnie telefonu czy jakiejś innej usługi.
do tej pory miałem 6MBit od 8:00 i 12MBit od 20:00 - płaciłem 105.01 PLN
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-09-30, 18:36   

ja w tej chwili mam 6MB/0,5MB i płacimy 90zł w tepsie
zastanawiamy się nad dwiema opcjami z vectry (jeszcze do ustalenia która i czy w pakiecie z telewizją, ale pewnie tak) 24MB (noc 64MB) oraz 64MB (noc 128MB), ale sądzę że 24 nam wystarczy w zupełności, zwłaszcza, że mają akurat fajną promocję za 100zł:
http://www.vectra.pl/oferty_specjalne/36/

w zeszłym roku podpisywaliśmy umowę (ponieważ vectra weszła dosłownie o miech za późno) z tepsą na 12 miesięcy z 2MB/128kb - co ciekawe koszt tych 2MB był... 90zł - nic tylko się powiesić.

Htsz napisał/a:

To co gadają w reklamach zawsze jest naciągane, może to statystyki robione właśnie wśród tych, którzy wyboru nie mieli :D

o tym samym myślałam i pewnie tak jest - nikt przy zdrowych zmysłach nie przejdzie do tepsy jeśli ma lepsze rozwiązanie pod nosem - no chyba, że nie znający tematu i ci, którzy nie chcą sobie kłopotu robić z wypowiedzeniami itp.
 
  podziel si� tym postem na:
Sabinsien56 
Ownlog.Klub


Imię: Sabina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 03 Sie 2008
Posty: 517
Miasto: Z południa

Wysłany: 2010-09-30, 20:18   

moi rodzice przedłużyli wczoraj umowe na rok właśnie dlatego że mieszkamy na zadupiu i tylko tp jest dostępna xD i mamy neta 256 za 39 zł.1mb był chyba za 59 o ile dobrze pamiętam. Wzięliśmy wolniejszy bo i tak mało kto bedzie siedział wiec taki starczy ;)
______________________________________________________
Nie ma podpisu. Uciekł
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-09-30, 20:59   

teneniel, oferta ciekawa, ale ja nie mam zamiaru wiązać się z żadną firmą na dłużej niż rok, bo może się okazać, że w ciągu tego roku pojawi się coś lepszego i będę mógł skorzystać od razu :)

Sabinsien56, tak czy inaczej współczuję ;) musisz mieć do tego telefon czy już zrezygnowali z tego naciągactwa?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-09-30, 21:55   

Sabinsien56, głęboko współczuję tych 256, ja miałam swój pierwszy net w opcji 512 w UPC (rok 2001) i jakoś się dało żyć, zwłaszcza, że zazwyczaj chodziło o pocztę i informacje ze świata.
A na zadupiu chyba można brać mobilny (nie jestem rozeznana w temacie, więc nie wiem jakie to ma zasięgi i limity) - przynajmniej lepsza opcja cenowa w stosunku do stacjonarnego w takich opcjach.
 
  podziel si� tym postem na:
Sabinsien56 
Ownlog.Klub


Imię: Sabina
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 03 Sie 2008
Posty: 517
Miasto: Z południa

Wysłany: 2010-10-01, 12:36   

Jakbym mieszkała w domu to tez bym sobie współczuła, ale sie wynoszę i bede brała też jakiś szybszy. W domu net tylko bedzie używany raz na jakiś czas to im starczy :D Do neostrady mamy też telefon ale to już też dlatego, że nie chce sie go rodzicom przenosić.
______________________________________________________
Nie ma podpisu. Uciekł
 
  podziel si� tym postem na:
teneniel 
WordPress.Klub
Lineage II Gamer


Pomogła: 30 razy
Wiek: 41
Dołączyła: 01 Maj 2008
Posty: 875
Miasto: z DNA

Wysłany: 2010-10-01, 17:23   

http://tech.wp.pl/kat,100...,wiadomosc.html
to artykuł na WP - co ciekawe WP należy do Orange/TP i u nich zawsze, jeśli się pojawi news o TP/neo, usługi są niesamowicie wychwalane, choćby nawet TP była zmuszona obniżyć ceny usług przez np. wcześniejsze zasądzenie kary, czy też niedostosowania się do unijnych dyrektyw (jak to było w zeszłym roku, kiedy dostało się TP po 4 literach od UKE oraz za niedostosowanie się do przepisów UE).

ciekawi mnie natomiast sam cennik - chwalą się, że obniżka cen itp, ale tak na prawdę sumarycznie wychodzi na to samo (TP zawsze robiła pierwsze 1-3 miechy niższa stawka a potem wyższa), gdyby miało się płacić stałą kwotę co miesiąc (zawsze mnie to wkurzało, że przez 3 miechy taniutko jak barszcz, a potem dowalają cenę, że mina rzednie). Wg tego cennika człowiek mający jak ja 6MB powinien płacić jakieś 60 zł - gucio prawda, no chyba, że chodzi o te nieszczęsne pierwsze 3 miesiące - potem rachunki przychodzą (za sam internet) po 90 zł -_-
no i gdzie ta obniżka?
schowała się w poplątanym regulaminie (radzę przeczytać z lupą, bo dają wyciąg z regulaminu na kartce A4 sprytnie wydrukowane - 2 strony na jednej malutkim, zlewającym się druczkiem, zwłaszcza w wyjaśnieniach poszczególnych punktów) :P
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz