Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów - fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu

::
Przesunięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:37

Czy kiedykolwiek kupowałeś/łaś coś w Internecie?
tak i mam zamiar kupować więcej
84%
 84%  [ 44 ]
tak i już nigdy więcej nie będę tego robić
1%
 1%  [ 1 ]
nie, ale mam zamiar coś kupić
9%
 9%  [ 5 ]
nie i nie mam zamiaru
3%
 3%  [ 2 ]
Głosowań: 52
Wszystkich Głosów: 52

Autor Wiadomość
Alabastrova 
Ownlog.Klub

Pomogła: 8 razy

Wysłany: 2012-10-21, 14:08   

Mimo kilku wpadek i tak kupuję na allegro. Niemal wszystko. Od odzieży, kosmetyków aż po obiektywy, aparaty foto i telefony. Gdyby nie sklepy internetowe to najprawdopodobniej chodziłabym z gołą D. bo nienawidzę robić zakupów w normalnych sklepach. Dla mnie każdorazowe wyjście po buty czy spodnie to trauma na całe życie. Więc wolę w ciemno coś kupić w sieci i zaoszczedzić sobie nerwów :)

podziel się tym postem na:

Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do społeczności na G+ --- Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Klas 

Wysłany: 2012-10-21, 20:34   

Mam też tam konto, rzadko kto nie ma, ale ze [SPAM] też zdarza mi się korzystać.

vermuska87 

Wysłany: 2012-11-04, 14:26   

dla mnie zakupy przez internet są bardzo przyjemne i komfortowe :) przede wszystkim jak ktoś chce zamówić coś np ze sklepu dla dorosłych :cenzura: zapewniona dyskrecja :)

Klas 

Wysłany: 2012-11-04, 14:45   

No tutaj szczególnie się przydaje :hyhy:

Niupek-hupek 
Blogger.Klub

Wysłany: 2013-01-12, 11:57   

Mój kuzyn kiedyś kupił na allegro bluze i wpłacił już na konto pieniądze a wysłał mu koleś ziemniaka :D

wendigo 
Myspot.Klub

Wysłany: 2013-01-13, 00:33   

Kilkaset rzeczy kupiłem już przez internet, praktycznie tylko tak kupuję, bo w 95% przypadków nawet z kosztami przesyłki wychodzi taniej. I to jeśli chodzi o dosłownie wszystko, nawet jakieś drobiazgi jak bateria do komórki. Nie mówiąc już o tym, że jak się mieszka w małej miejscowości, to częstokroć zwyczajnie nie ma możliwości kupić wszystkiego albo z dojazdem wyjdzie jeszcze o wiele drożej no i straci się pół dnia (albo i cały) na takie zakupy.

Kupuję wszystko (no może ubrania najrzadziej, bo jednak wolę przymierzyć), a sprzęt to właściwie tylko tam - np. mój obecny laptop, w życiu bym w żadnym sklepie stacjonarnym nie kupił wtedy laptopa o takich parametrach tak tanio. Różnica idzie w setki złotych, nawet do tysiąca. Więc moim zdaniem warto. Gwarancja door-to-door, więc jeszcze lepiej niż w sklepie.

Sparzyć się nigdy nie sparzyłem, ze dwa razy musiałem sprzedającemu zagrozić policją, ale w końcu towar po kilku tygodniach otrzymałem. No ok, raz nie dostałem - ostatnio, kupiłem książkę i ślad po sprzedającym zaginął. To tylko 20zł z przesyłką ale i tak zgłosiłem go na policję i jak dostanę numer postępowania, to dostanę zwrot z Programu Ochrony Kupujących, więc nie ma żadnego ryzyka teraz już właściwie :)

T-Virus 
Blogger.Klub
Szanowny Pan Bloger.

Zaproszone osoby: 14
Imię: Tomek
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-01-13, 14:51   

Większość zakupów jeżeli chodzi o elektronikę dokonuję przez internet. Zwykle w konkretnych sklepach, rzadko na allegro.

NastoBlogger 
Blogger.Klub

Imię: Oskar
Miasto: Ełk

Wysłany: 2013-01-22, 19:33   

Ufam takim serwisom. Daje to dla mnie wiele możliwości, w mojej małej mieścinie jest niewiele fajnych rzeczy do wyboru, mało jest takich typowo tematycznych sklepów (np. konkretny muzyczny sklep, albo turystyczny). Często dokonuje zakupy przez internet i nie zamierzam z tego rezygnować, jest to bardzo wygodny shopping :)
http://nastorozwoj.blogspot.com

Basia 
WordPress.Klub

Imię: Basia
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-01-22, 19:43   

Nie wyobrażam sobie życia bez zakupów przez Internet! :) Przede wszystkim jest dużo taniej, w jednym miejscu możemy porównać produkty i dostawców a do tego jeszcze nam towar przywiozą ;)
Dzisiaj pierwszy raz zrobiłam zakupy spożywcze w tesco przez Internet... Ciekawa jestem jak to będzie wyglądało - jakie warzywa np. mi wybiorą, czy ładne :P mieszkając w UK bardzo często z tego korzystałam i byłam bardzo zadowolona ale w Polsce pierwszy raz.. jutro dostawa - zobaczymy jak będzie :D

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team

Zaproszone osoby: 83
Imię: Arkadiusz (Arek)
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-01-22, 20:01   

Basia napisał/a:

jakie warzywa np. mi wybiorą, czy ładne
nie lubię warzyw z marketu, ale też mnie to ciekawi jak są wybierane do zakupów z dostawą. Zdaj relację, bo zastanawiam się nad zamawianiem i nie wiem czy pomijać świeże produkty czy też brać tylko to co hermetycznie pakowane :-)

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku lub dodać do obserwowanych na google+. :^^:

Basia 
WordPress.Klub

Imię: Basia
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-01-22, 20:02   

Htsz napisał/a:

nie lubię warzyw z marketu, ale też mnie to ciekawi jak są wybierane do zakupów z dostawą. Zdaj relację, bo zastanawiam się nad zamawianiem i nie wiem czy pomijać świeże produkty czy też brać tylko to co hermetycznie pakowane :-)

U mnie w tesco mają z reguły ładne warzywa no ale zobaczymy :D zdam Wam relację jutro ;)

[ Dodano: 23-01-2013, 17:53 ]
Miałam Wam zdać relację odnośnie zakupów online w tesco więc piszę :)

Generalnie jestem bardzo zadowolona :) Kilku produktów nie było ale oni wtedy oferują zamienniki i w moim przypadku wszystko było mniej więcej tak jakbym sama wybrała. Każdego produktu możemy nie przyjąć - ja na szczęście nie musiałam korzystać z tego przywileju. Daty ważności na jogurtach i mleku - do przyjęcia (nie wiem jakie były inne na półkach ale moje wszystkie mają dość długie terminy przydatności). Jeśli chodzi o warzywa - wybrali ładne :D nawet zamówiłam szczypiorek w doniczce z czystej ciekawości i naprawdę ładny dotarł - nie połamany :D

Wobec powyższych - polecam Wam zakupy internetowe w tesco jeśli są dostępne w Waszej okolicy. Jedyny minus - nie wszystkie produkty ze sklepu są dostępne na stronie ale jakoś to można przeżyć :)

adorable 
Blogger.Klub

Imię: Sylwia

Wysłany: 2013-01-25, 22:40   

Generalnie wolę robić zakupy w sklepie, ponieważ wtedy mogę dotknąć danej rzeczy, zobaczyć jak wygląda naprawdę, a jeśli jest to ciuch czy buty - mogę przymierzyć. W Internecie nie mam takiej możliwości. Jednak nieraz zdarzało mi się kupować różne rzeczy poprzez strony czy portale i zazwyczaj wszystko przebiegało sprawnie i pomyślnie. Na pewno jeszcze nieraz kupię coś w Internecie. ;-)

::
Odpowiedz do tematu