Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
DavidDreamer 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączył/a: 13 Mar 2017
Posty: 42

Wysłany:    Czego teraz słuchasz?

Witam. Z racji, że na wielu forach jest taki temat, a ponadto niejeden użytkownik może chcieć się podzielić swoją aktualną playlistą, zakładam go również i tutaj (z tego, co zauważyłem, nie ma tu czegoś takiego, ale jeśli go nie wyłapałem, to mnie poprawcie). Tak więc ja zacznę.

W związku ze śmiercią Chestera Benningtona - wokalisty zespołu Linkin Park, który w gimnazjum uwielbiałem ponad wszystko - słucham teraz dość intensywnie dyskografii jego formacji, dlatego kilka pozycji z tej listy będą zajmowały ich utwory. Reszta to głównie utwory innych wykonawców rockowych i muzyka filmowa/ze zwiastunów ;) Oto moja setlista:

- "What I've Done" Linkin Park - klasyk, jeden z najbardziej znanych utworów zespołu, dodatkowo spopularyzowany przez film "Transformers" z 2007 roku. Zarówno tekst, jak i teledysk "What I've Done" są bardzo uniwersalne i dają do myślenia;
- "One Step Closer" Linkin Park - pierwszy singiel zespołu, do tego jeden z ich najcięższych kawałków;
- "Faint" Linkin Park - kolejny mocny kawałek, a choć prosty, to z charakterystycznym riffem i dość ciekawym tekstem, już nie mówiąc o energicznym wokalu Chestera;
- "Numb" Linkin Park - to także klasyk i jeden z najlepiej ocenianych kawałków zespołu. Mega emocjonalny, ponadto z teledyskiem z przesłaniem;
- "Blue On Black" Kenny Wayne Shepherda - ciekawy utwór, który puścił mi kolega. Chociaż wykonawcy nie znam ani trochę, podoba mi się jego southern rockowy klimat i melodia;
- Fleetwood Mac - The Chain (Hi-Finesse Remix) - remiks oryginału zrobiony przez Hi-Finesse'a na potrzeby zwiastuna "Strażników Galaktyki 2". Moim zdaniem pasował do niego o tyle, że w samym filmie mamy mnóstwo tego typu muzyki, co tylko wstępnie "rozgrzewało" widza przed seansem.

A czego Wy obecnie słuchacie?
Ostatnio zmieniony przez DavidDreamer 2017-07-29, 19:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2017-07-28, 05:34   

DavidDreamer napisał/a:

z tego, co zauważyłem, nie ma tu czegoś takiego, ale jeśli go nie wyłapałem, to mnie poprawcie
był taki wątek, ale został zamknięty i przeniesiony do archiwum, bo nie było w nim rozmów a jedynie nabijane posty z nazwami piosenek.

Jeżeli nowy wątek będzie zawierał dyskusje, opisy list i argumentacje wyborów, to wtedy coś wniesie i będzie miał sens.

Moja playlista jest dość różna a ostatnio testuję player spotify na komputerze oraz w telefonie. Często trafiam na coś ciekawego w "odkryj w tym tygodniu". Dobiera dość dobrze, bo pojawiają się tam utwory, które lubiłem i często słuchałem już dawniej na przykład na youtube.

lista do wglądu tutaj:
Wiadomość (widoczna dla zarejestrowanych)


aktualnie trochę nawjki od: ten typ mes, łona i webber, l.u.c., trzeci wymiar, zeus, lilu, nas, grammatic, taco, marcelina, fisz.

Marcelina ma fajny, ciepły głos, chodzi za mną od kawałka "wroclove" i obecnie lubię na przykład utwory "świt" oraz "jeśli jutra nie ma" i "łap mnie".
Taco Hemingway i jego "deszcz na betonie" oraz "białkoholicy" - ten drugi mam w głowie za każdym razem kiedy słyszę o dietach, siłowni itp.
Ten typ Mes "Trze'a było"
Zeus "strumień" albo "odp"
u Łony to baardzo rzadko się zdarza, że coś mi nie podejdzie, w każdym utworze jest coś fajnego do wyłapania i refleksji. Obecnie lubię "woodstock '89". Polecam płyty "cztery i pół" oraz "nawiasem mówiąc".
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Baśka 
Blogger.Klub


Wiek: 35
Dołączyła: 27 Lut 2017
Posty: 44
Miasto: PL

Wysłany: 2017-07-28, 17:09   

Też musiałam sobie posłuchać Linkin Park po przeczytaniu wiadomości o śmierci Chestera. Kiedyś bardzo ich lubiłam, ale później mój gust się trochę zmienił, a i oni poszli z muzyką w innym kierunku.
A ostatnio chodzą za mną np. 'Malinowy Chruśniak' Darii Zawialow, 'Queen of hearts' Smolika & Keva Foxa czy 'Żurawie origami' Meli Koteluk.
 
  podziel si� tym postem na:
DavidDreamer 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączył/a: 13 Mar 2017
Posty: 42

Wysłany: 2017-07-29, 18:55   

Htsz napisał/a:

Jeżeli nowy wątek będzie zawierał dyskusje, opisy list i argumentacje wyborów, to wtedy coś wniesie i będzie miał sens.

Skoro tak, to już spieszę poprawić swój post ;) Swoją drogą - widzę, że u Ciebie dominuje głównie rap. U mnie jest to gatunek raczej mniej eksplorowany, choć doceniam pracę tekstową wykonawców, a w szczególności Słonia, Łony i Bisza.

Baśka napisał/a:

Też musiałam sobie posłuchać Linkin Park po przeczytaniu wiadomości o śmierci Chestera.

W moim przypadku sprawa jest o tyle ciekawa, że zacząłem wracać do Linkin Park jeszcze na jakieś dwa miesiące przed śmiercią Chestera. Ale rzeczywiście jego samobójstwo było bodźcem, przez który na nowo zanurzyłem się w muzyce Linkinów, do tego stopnia, że postanowiłem zakupić kilka płyt, które planowałem od lat, a które wciąż zalegały mi na liście zakupów.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz