Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-07, 22:30
Autor Wiadomość
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-03-13, 22:27   

zwykła kowalska takiego głosu nie ma, ale głos tej lady gaga też nie jest jakiś niesamowity, po prostu wyćwiczony i tyle, nie potrafi osiągnąć wysokich dźwięków, za mało oktaw w głosie ma, więc nie ma co jej porównywać do takich gwiazd jak Mariah Carey, Lara Fabian itp itd.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-03-13, 22:51   

Jak ja bym chciał sobie posłuchać idealnego głosu, to poszedłbym sobie do opery. Słucham jej dlatego, bo tworzy świetną muzykę i nie bardzo obchodzi mnie ile jej głos ma oktaw.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-03-13, 23:00   

miglu149 napisał/a:

Jak ja bym chciał sobie posłuchać idealnego głosu, to poszedłbym sobie do opery
Wystarczy posłuchać Tarji Turunen :serce: lapavlo, zwróć uwagę również na to jaki to gatunek muzyczny, każdy przecież rządzi się swoimi prawami. Jeżeli chciałbyś usłyszeć kilka oktaw u charczącego wokalisty black metalu, to życzę powodzenia :D
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-03-13, 23:29   

Ale akurat w muzyce Pop oktawy sie liczą, w innych gatunkach może nie, ale w popie tak!
A muzykę tworzy beznadziejną a mogę sie założyć, że sama tego nie komponuje i nie wymyśla tekstów, ona tylko śpiewa.

Krzysiek, akurat Tarji Turunen ma 3 oktawy, a np Lara Fabian ma 5 oktaw a Mariah Carey 5,2 więc jest spora różnica, a lady gaga ile ma?> nie całe 2 może.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-03-13, 23:58   

lapavlo napisał/a:

A muzykę tworzy beznadziejną a mogę sie założyć, że sama tego nie komponuje i nie wymyśla tekstów, ona tylko śpiewa.
Z tego co przeczytałem kiedyś na last.fm w info. to pisze je sama, a nawet pisała dla kogoś teksty.

lapavlo, teraz ludzie lubią coś prostego, co sami pod nosem mogą nucić, a jeżeli to ma to otoczkę oryginalności, to tym lepiej.
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-03-14, 12:36   

lapavlo napisał/a:

mogę sie założyć, że sama tego nie komponuje i nie wymyśla tekstów, ona tylko śpiewa

Cytat

Lady Gaga (...) Swoją karierę rozpoczęła od pisania piosenek dla takich artystów jak Britney Spears, Fergie, Pussycat Dolls, New Kids on the Block, oraz dla amerykańskiego producenta i wokalisty, Aliaune Badara Akona Thiama który odkrył jej talent wokalny i zaproponował jej kontrakt z Kon Live Distribution dzięki czemu mogła rozpocząć pracę nad swoim debiutanckim albumem.

Na pewno ktoś jej pisał te piosenki, a ona je sprzedawała innym!

Tak naprawdę to nie ma się o co kłócić. Ty sobie będziesz słuchać Włochów (i innych wykonawców, których lubisz) co mają nie wiadomo ile oktaw, a ja Lady Gagi. O gustach się nie dyskutuje...
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-03-14, 14:22   

Nie słucham tylko włochów, muzycznie jestem uniwersalny. :zdegustowany:

A ja bede właśnie dyskutował o gustach bo mnie denerwuje poziom takiej muzyki, z roku na rok co raz gorzej jest i coraz więcej pustych dziewczyn które pokażą cycki i zaśpiewają jakąś głupią piosenkę bez żadnego przesłania, bez żadnych uczuć. To co ona śpiewa jest pozbawione wszelkiej wrażliwości, nie ma w tym nic pięknego, a w końcu oto chodzi w muzyce aby była piękna. Pisząc o oktawach nie miałem na myśli ze jest to coś najważniejszego, ale liczy się, a jeżeli ona nie ma nawet ładnego głosu to nie ma tu o czym rozmawiać. Kolejna gwiazdka jednego roku, takich dużo i z przykrościa stwierdzam, że co raz więcej takich będzie, kompletne beztalencia.
 
  podziel si� tym postem na:
whisky bottle 


Imię: Julia
Pomogła: 2 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 25 Mar 2007
Posty: 83
Miasto: toruń

Wysłany: 2010-03-14, 14:41   

co do gwiazdy jednego roku, to madonna też śpiewać nie bardzo potrafi a gwiazdą jednego roku nie jest na pewno
______________________________________________________
to weird to live to rare to die
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-03-14, 16:51   

Cytat

mnie denerwuje poziom takiej muzyki, z roku na rok co raz gorzej

Zauważ, że społeczeństwo z roku na rok jest coraz głupsze, więc po co nam inteligentna rozrywka ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-03-14, 17:02   

Rododendron napisał/a:

więc po co nam inteligentna rozrywka ;)
owszem, ale trzeba mieć na uwadze, że to muzyka rozrywkowa. Nikt raczej nie idzie do klubu żeby posłuchać poezji śpiewanej, tylko żeby się wyszaleć, potańczyć do fajnych rytmów i zawyć parę prostych tekstów ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-03-14, 17:10   

Htsz napisał/a:

owszem, ale trzeba mieć na uwadze, że to muzyka rozrywkowa

No właśnie.

Jak ktoś gra na komputerze to nie ma większego sensu, ale jest to przyjemne. Jak Ty sobie lapavlo oglądasz koncerty to także nie zastanawiasz się jaką to ma dla Ciebie wartość edukacyjną, tylko robisz to, bo lubisz.
Chodzisz codziennie do muzeów? Przecież np. malarstwo ma duże przesłanie i jak będziesz oglądał obrazy jednocześnie słuchając przewodnika to będziesz mądry...

Ja słucham Lady Gagi, bo lubię jej muzykę i nie zrezygnuję tylko dla tego, bo Ty uważasz, że ona brzydko śpiewa.
 
  podziel si� tym postem na:
Laleczka 


Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 08 Maj 2009
Posty: 245

Wysłany: 2010-03-14, 19:43   

Jedyną piosenką, która nadaje się do czegoś więcej niż słuchania przy jakiejś popijawie jest Paparazzi. W sumie mam bardzo dobre wspomnienia związane z tą piosenką i pewnie dlatego ją jako tako lubię.;-) Według mnie Lady Gaga nie przedstawia sobą nic nowego, bardziej muzyką chce zainteresować swoimi szokującymi strojami. Próbuje się wykreować na drugą Madonnę.
______________________________________________________
Ale on zmartwychwstał i wiedział o tym, czuł to całym swym odnowionym jestestwem,
a ona – ona żyła przecież tylko jego życiem.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz