Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Rezuji 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 06 Lut 2014
Posty: 29
Miasto: Kopnica

Wysłany: 2014-02-06, 13:26   

Często po prostu jest tak, że muzyka jest częścią nas, a w szczególności gdy lubimy o niej rozmawiać. W zasadzie jestem jedną z tych osób, które lubią niebanalne odpowiedzi o muzyce i jeśli ktoś rzuci w moim kierunku odpowiedź na pytanie - czego słuchasz ? - to co w radiu leci.... to mam lekki dystans, do poczucia estetyki tej osoby. Nie, moi znajomi nie słuchają takiej muzyki jak ja, często się pokrywa, jednak w większości przypadkach, szanujemy swój gust i każdy żarliwie stoi przy swoim, jednak jest dobrana od serca. Każdy indywidualnie chował pokusę muzyczną i gdy dochodzi do konfrontacji, to muzycznie się akceptujemy i szanujemy wybór, czasami również zarażamy.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

whitestripe 
Blogger.Klub


Imię: Wojtek
Wiek: 32
Dołączył/a: 23 Sty 2014
Posty: 15
Miasto: Koszalin

Wysłany: 2014-03-05, 11:48   

Słucham raczej odmiennej muzyki, jednak gdy na imprezie leci coś innego nie przeszkadza mi to zbytnio (w ramach rozsądku oczywiście- metal i temu pochodne odpadają)
 
  podziel si� tym postem na:
michalovic 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 04 Mar 2014
Posty: 31
Miasto: Radzymin

Wysłany: 2014-03-05, 12:44   

couciebie napisał/a:

To chyba normalne, że będąc wśród najbliższych znajomych słucha się tego samego. Nie wyobrażam sobie imprezy, gdzie ktoś nie nie chce słuchać muzyki tej co reszta


czyżby? no nie powiedziałbym :D ogólnie to nie mam pojęcia, jacy są ulubieni wykonawcy większości moich znajomych. Nawet jeśli ktoś słucha z grubsza tego samego, to nie mamy zbytnio o czym rozmawiać w kwestii ulubionych zespołów :) Ale ogólnie nie przeszkadza mi to, słucham muzyki dla siebie, a nie dla znajomych, a na imprezach muzyka to najmniej istotna sprawa dla mnie, jeśli tylko się jej słucha.
______________________________________________________
http://futurystycznyblog.blogspot.com/ - zapraszam :)
 
  podziel si� tym postem na:
zetel 

Wiek: 23
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 206

Wysłany: 2014-03-08, 08:49   

Niestety nie, przez to czuję ostracyzm ostry ;)
 
  podziel si� tym postem na:
karcia334 
Blogger.Klub

Dołączyła: 22 Lut 2013
Posty: 33

Wysłany: 2014-06-20, 18:57   

wiekszosc znajomych słucha typowych piosenek" bum bum"ja odmiennie bo słucham zazwyczaj beatlesów :)
 
  podziel si� tym postem na:
cook 
Blogger.Klub


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 17 Cze 2014
Posty: 45

Wysłany: 2014-06-20, 20:06   

Tak, raczej słuchamy podobnej chociaż coraz częściej to ja odbiegam gustem muzycznym. Nigdy jednak specjalnie się nie sugerujemy tym czego każdy z nas słucha. Jak dla mnie nie ma to większego znaczenia o ile ktoś nie narzuca swojego gustu osobom trzecim. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Nee_naa 
Blogger.Klub


Imię: Nina
Dołączyła: 06 Lip 2014
Posty: 10

Wysłany: 2014-08-07, 15:21   

No w moim przypadku, to nie za bardzo :oczami:
Bo oprócz ballad rockowych czy starszych kawałków 80'-90' dużo słucham muzyki orientalnej, głównie indyjskiej i tureckiej :D
Także będąc w mniejszości i ja jestem bardzo tolerancyjna jeśli chodzi o gusta muzyczne moich znajomych, mimo że sama nie słucham tego co oni ;)
Pozdrawiam
 
  podziel si� tym postem na:
schokoladehimmel 
Blogger.Klub


Imię: Edyta
Dołączyła: 08 Sie 2014
Posty: 9
Miasto: Kielce

Wysłany: 2014-08-08, 13:43   

Mamy wspólne zespoły czy kawałki, których słuchamy. Częściej jednak nasze gusta muzyczne różnią się od siebie.
 
  podziel si� tym postem na:
zetel 

Wiek: 23
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 206

Wysłany: 2014-08-22, 19:26   

Ciekawe czy ktoś traktuje muzykę jako jeden z kryteriów przy dobieraniu sobie przyjaciół.
 
  podziel si� tym postem na:
Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-08-23, 16:05   

zetel napisał/a:

Ciekawe czy ktoś traktuje muzykę jako jeden z kryteriów przy dobieraniu sobie przyjaciół.


Często samo to wychodzi - ludzi poznaje się na koncertach, imprezach w konkretnych muzycznych klimatach. Łatwiej dograć się też w temacie "gdzie pójść w piątek wieczorem".
 
  podziel si� tym postem na:
Alechanted 
WordPress.Klub
Piwowar


Imię: Kamil
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył/a: 03 Wrz 2014
Posty: 107
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2014-09-03, 09:19   

Ze mną różnie bywa, bo różnie bywa ze słuchaną muzyką. Dość często robię zwroty o 180 stopni i przechodzę z Mozarta na Straussa albo Griega... ;)
Ale na poważnie, to faktycznie moje gusta muzyczne są na tyle zmienne, że nie mogę sobie określić jakiegoś konkretnego nurtu, do którego mógłbym się na spokojnie wrzucić. Z drugiej strony można też powiedzieć, że słucham "wszystkiego", więc z każdym znajdę jakieś wspólne elementy ;)
 
  podziel si� tym postem na:
pequeninha 
Blogger.Klub


Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 12 Paź 2014
Posty: 133

Wysłany: 2014-10-13, 17:17   

Alechanted napisał/a:

Z drugiej strony można też powiedzieć, że słucham wszystkiego, więc z każdym znajdę jakieś wspólne elementy ;)


To samo. Gusta mam raczej szerokie. Na pewnym etapie znajomości do każdego wtrynię się z pendrivem i zapytam bezczelnie: Wymienimy się muzą?

Niektóre takie nabytki kasuję od razu po przesłuchaniu, ale przeważnie zostaje z pożogi album lub dwa. Ostatnio odkryłam w taki sposób Alison Krauss, czyli całkiem poziomiste country.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz