Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany:    darmowy licznik, statystyki na bloga

podkuszony tymi tematami:
statystyki, licznik na blogger - blogspot.com
jak umieścić kod licznika na blogger - blogspot.com
licznik online - osób przebywających na blogu
licznik - odliczanie czasu na stronie
blogger - blogspot.com statystyki
blog.pl statystyki na archiwum
statystyki - wykluczanie swojego IP
blog4u.pl licznik odwiedzin


postanowiłem przykleić temat, w którym opisywać będziemy wady i zalety przedstawianych przez nas stron z licznikami oraz statystykami.

Na stronie z dodatkami na bloga http://dodatki.blogowicz.info znajdziecie:

=> Licznik odświeżeń
=> Licznik ile czadu do wydarzenia
=> Licznik ile czasu po wydarzeniu
=> Licznik czasu wizyty

plusem liczników jest możliwość dobrania obrazka i wygenerowania ich kolorów wedle uznania, gadżety są cały czas rozwijane (możliwości techniczne i wizualna modyfikacja).

co polecacie blogowiczom i dlaczego ? zaznaczajcie czy liczniki wymagają rejestracji, mają możliwość śledzenia czegoś więcej poza liczbą odwiedzin (jeżeli tak to jakie), czy można zmieniać ich wygląd, czy w przypadku statystyk wymagany jest button zwrotny itd.. (można na zasadzie + / -)


-----------

zobacz także => Czy umieszczać licznik odwiedzin/online na blogu?

-----------
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

ganzel 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 19 Lut 2011
Posty: 25

Wysłany: 2011-02-25, 15:23   

Coś tu pusto, a temat jednak ciekawy.
To ja może zapytam samego Autora wątku - które statystyki na bloga najlepsze?
Póki co, korzystałem ze stat4u, ponieważ najbardziej pasował mi zestaw danych dostarczanych przez te statystyki.
Ale ostatnio zauważam, chociażby na forach webmasterskich, że ze stat4u nie warto korzystać, bo przekłamują.
Zatem, które statystyki są najbardziej wiarygodne, a dostarczają podobne informacje, jak stat4u?
Zależy mi głównie na pokazaniu, z jakich stron ludzie wchodzą na bloga, oraz po wpisaniu jakich fraz w google, trafili na bloga.
Interesuje mnie możliwość założenia statów na stronę główną, archiwum, oraz strony z komentarzami, a także możliwość wykluczenia wejść z mojego kompa.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-02-25, 15:44   

z tego co widzę w newsie stat4u (z 2009 roku) "obecnie" (ale czy tyczy się to też obecnego czasu?) reklamy nie są wyświetlane na stronach jednak twórcy nie wykluczają ich w przyszłości oferując w formie pop_underów - czyli okienek wyświetlanych pod stroną, na którą się weszło. Do tego minusem jest button, który nie zawsze pasuje, jest dość spory a trzeba go wkleić na stronę.

Ja osobiście od wielu lat korzystam z Google Analytics. Mam jedno konto a mogę śledzić wiele stron jednocześnie. Dla każdej mam oddzielne raporty. Nie muszę wklejać żadnych buttonów, nie ma reklam ani opłat. Jest to rozbudowany zestaw statystyk. Dowiesz się tam nie tylko liczbę odwiedzin oraz odsłon, ale i z jakiej strony lub zapytania ktoś przyszedł, czas spędzony na (pod)stronie, procent odrzuceń, ilu nowych/powracających masz, jakie mają rodzaje przeglądarek i rozdzielczości, kraje. Konto można połączyć z kontem Adwords/Adsense i śledzić wyniki kampanii. Możesz wygenerować wszystko do pliku za okres jaki tylko chcesz lub porównać np. obecny tydzień z poprzednim.

Z jednej strony mamy dominację Gemiusa (stat.pl - darmowa wersja to kicha i wyświetla reklamy), gdzie w przypadku wielu reklamodawców to ruch zliczony przez niego jest tym, na który zwracają uwagę. Jednak jest i druga strona, Google Analytics używają tak wielcy gracze jak NK także jakość i dokładność jest zapewne bardzo dobra. Osobiście uważam, że są o wiele dokładniejsze niż stat4u.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
przystanekautob 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 25 Kwi 2012
Posty: 31
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2012-04-26, 00:14   

Ja od dawna korzystam z liczniki.org, ta strona jeszcze mnie nie zawiodła, a w dodatku jest pozbawiona reklam. Oczywiście nie może się równać z Google Analytics, ale kiedyś była to dla mnie ciekawa alternatywa na BlogOnet. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
szlipek 
WordPress.Klub

Imię: Przemysław
Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 29

Wysłany: 2012-07-05, 15:40   

ja tam korzystam tylko i wyłącznie z google analytics. poprostu są to świetne statystki
______________________________________________________
Zapraszam na mojego bloga
najlepsze opakowania - inspiracje
 
  podziel si� tym postem na:
benasek 
Blogger.Klub


Imię: Krzysztof
Wiek: 57
Dołączył/a: 15 Cze 2012
Posty: 91
Miasto: Berlin

Wysłany: 2012-07-05, 20:01   

U mnie można podejrzeć z jakich krajów były odwiedziny oraz licznik pokazuje ostatnie 10 wizyt w czasie realnym.
______________________________________________________
www.benasek.bikestats.pl
www.benasek-zagadki.blogspot.de
 
  podziel si� tym postem na:
chalupczok 
Blogger.Klub


Imię: Marcin
Wiek: 55
Dołączył/a: 10 Lis 2013
Posty: 29
Miasto: Wolsztyn

Wysłany: 2013-11-12, 22:31   

Mam nadzieję, że odlipcowe wybenasekowanie nie będzie trwało wieki. Ja posiadam jakiś Revolvermaps, Live Traffic Feed i Flag Counter, bo tak jakoś "światowo" mi z tym.
______________________________________________________
Miss Świata Balonów
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-11-12, 23:20   

ojej, a po co Ci to (aż tyle)? myślę, że czytelników guzik obchodzi, że dzisiaj było dwóch Chińczyków na piętnaście minut temu wchodził ktoś z Warszawy.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Andrzej87 
Blogger.Klub


Wiek: 36
Dołączył/a: 09 Paź 2013
Posty: 65

Wysłany: 2013-11-13, 20:44   

Htsz napisał/a:

ojej, a po co Ci to (aż tyle)? myślę, że czytelników guzik obchodzi, że dzisiaj było dwóch Chińczyków na piętnaście minut temu wchodził ktoś z Warszawy.


Ja tam lubię takie bajery :) Ale zupełnie nie wiem dla czego? Fakt taki, że jak zobaczę coś takiego na stronce to zawsze zerknę kto i skąd wchodzi :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz