Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 23:28
Autor Wiadomość
kasiabuczer 


Wiek: 38
Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 5
Miasto: katowice

  Wysłany:    PROMOWAć SIEBIE

no właśnie. robimy coś fajnego,oryginalnego, coś ,co powinno ujrzeć światło dzienne. czy warto tworzyć do szuflady? a może spróbować to jakoś zaprezentować i sprzedać? poszukać agenta czy użądzać sobie pokazy slajdów ze znajomymi??
hemmm. no jak myślicie??
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

m@tarci 

Pomógł: 4 razy
Wiek: 25
Dołączył/a: 16 Sty 2008
Posty: 1500

Wysłany: 2008-02-07, 12:44   

zalezy tez co(?) , ja np. maluje grafitti w zeszycie , ale chowam go do szuflady , ale zawsze to pokazuje swiatu , np. na scianach i budynkach ;)
______________________________________________________
BRAVERY CALLS MY NAME
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2008-02-07, 13:53   

Ja wychodzę z założenia, że trzeba szkolić warsztat. Przede wszystkim. Nie każdy ma tyle umiejętności, aby od razu wskakiwać na głęboką wodę.

Generalnie jestem za promowaniem siebie, jednak dopiero po tym jak uznamy, że warto. Drugi raz zawsze trudniej zacząć.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-02-07, 16:09   

hmm, promować siebie nie można tak od razu. Trzeba najpierw rozwinąć się w tym co się robi na tyle, ażeby móc być gotowym, aby pokazać to światu. Jak byłam mała też miałam takie myśli jak kasiabuczer ;) Ale chowałam moje pracy do szuflady. Dziś mogę się z nich pośmiać, że jakie to one były beznadziejne.
Może spróbowałabyś stworzyć bloga ze screnami twoich prac? Na pewno coś by to dało ;) )
 
  podziel si� tym postem na:
kasiabuczer 


Wiek: 38
Dołączyła: 08 Sty 2008
Posty: 5
Miasto: katowice

Wysłany: 2008-02-07, 16:56   

tak, racja do pewnych rzeczy trzeba dorosąć:) ja zajmuję się tym już długo. mam tutaj a myśli grafikę i ilustracje, chcialabym żeby to co robię było sposobem na życie., tym samym, źródłem utrzymania. jasne, mam konto na devie, bloga itp. głównie po to, żeby się nimi dzilelić ze znajomymi. tylko czasem sie zastanawiam hmm... jest tyle szitu sprzedajnego na necie... więc czy warto?
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-02-07, 17:48   

kasiabuczer, trzeba się oczywiście wybić :) Nic nie ma za darmo...
 
  podziel si� tym postem na:
Supa 


Wiek: 35
Dołączył/a: 07 Lut 2008
Posty: 15
Miasto: okolice Czestochowy

Wysłany: 2008-02-10, 11:34   

Według mnie pokazywanie prac na różnych forach graficznych jest dobrym pomysłem odradzał bym chowanie do szuflady. Jeżeli dopiero się uczymy to czemu mamy tego nie pokazywać zawsze ktoś lepszy nam powie co jest nie tak i możemy to poprawić. Wiem to z mojego doświadczenia i to mi dużo pomogło bo w każdej pracy starałem się zrobić jak najlepjej.
Promować sie? wystarczy że będziesz aktywny w sieci i będziesz to robił dobrze a ludzie sami Cię znajdą. To tyle

pozdrawaim
______________________________________________________

"Nie chcę Cię częstować śmiercią, życie piękniejsze jest niż śmierć. Każdą swoją żywą częścią, wybieram życie. "
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz