Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-04, 02:33
Autor Wiadomość
adrkwi 
WordPress.Klub


Pomógł: 3 razy
Dołączył/a: 23 Sty 2013
Posty: 190

Wysłany: 2013-01-23, 18:40   

Htsz napisał/a:

spędzili ponad 80% więcej czasu niż w 2011 roku kiedy nie było ograniczeń Dziwne co nie?


normalne, skoro musieli doszukiwać się działów, w których będą mogli cokolwiek nabić żeby następnie podzielić się swoim problemem w innym zablokowanym dziale, to po prostu zajmuje czas i wciąż jest sztuczne.
______________________________________________________
Powiedzialem.pl na facebooku
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-01-23, 19:09   

adrkwi napisał/a:

musieli doszukiwać się działów, w których będą mogli cokolwiek nabić
nie mój problem, że niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem. Każdy dział jest opisany i jeżeli wymaga określonej liczby postów to jest ona podana.
Mi by się nie chciało zakładać konta i nabijać sztucznie postów. Jak gdzieś się rejestruję to w 90% przypadków po to by pogadać.

adrkwi napisał/a:

wciąż jest sztuczne
gdyby nie te restrykcje to dominowaliby tu spamerzy piszący posty by pozycjonować swoje strony lub reklamować produkty. Miałbyś masę pytań bez odpowiedzi albo w kółko pytania o to samo - bo tak zdarza się nawet obecnie (to samo jest na pomocy bloggera w grupach Google).
W tej chwili jest tak, że nie ma praktycznie pytań, w dziale pomocy, które nie posiadają rozwiązania lub podpowiedzi - dbam o to i jak czegoś nie umiem rozwiązać od razu to zostawiam sobie na później jako nieprzeczytane. Zależy mi na odpowiadaniu i rozwiązywaniu problemów jak ktoś zapracuje sobie na to będąc aktywnym użytkownikiem forum. Ja wspieram Was a Wy forum, wcześniej doszło do tego, że wszyscy tylko brali i postanowiłem zadziałać by to zmienić.

Forum zamierało a teraz żyje, przybyło tematów, które by się nigdy nie pojawiły gdyby nie zmiany. Co ważniejsze prowadzone są w nich ciekawe dyskusje, przydatne początkującym, ale także doświadczonym blogerom i internautom.

W tematach o zmianach wypowiadało się zaledwie kilkanaście osób (a kont jest 5 tysięcy). Zmiany dokuczają zwykle tym, którzy chcą szybko i za darmo a tutaj tak nie ma i wielu to boli (że nie mogą sobie jednorazowo przyspamować). Jak kogoś nie interesuje ta społeczność to może sobie poszukać innej, zapytać znajomych na fejsie, napisać na grupach google.

Nudzi mnie pisanie ciągle tego samego w tym wątku (i jemu podobnych). Nie pojawiają się tutaj nowe argumenty, brak jest też pomysłów na inne rozwiązania. To nie jest oficjalny support Bloggera, zasady są takie a nie inne. Rejestrujesz się i akceptujesz lub idziesz w inne miejsce, zawsze jest wybór.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
adrkwi 
WordPress.Klub


Pomógł: 3 razy
Dołączył/a: 23 Sty 2013
Posty: 190

Wysłany: 2013-01-23, 20:53   

Htsz napisał/a:

Co ważniejsze prowadzone są w nich ciekawe dyskusje

To już zostaw ocenie indywidualnej.

Htsz napisał/a:

To nie jest oficjalny support Bloggera, zasady są takie a nie inne.

Czy ja coś o jakimś Bloggerze wspominałem? Skoro mi odpowiadasz to odpowiadaj wyłącznie na moje posty a nie ogół, bo ten mnie nie interesuję.

Cytat

nie mój problem, że niektórzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem.

To rejestracja nie jest na tyle jasno opisana, żeby nie wpaść. W regulaminie na temat ograniczeń nie ma nawet wzmianki a odsyłacz do przewodnika po forum jest kompletnie nie trafionym pomysłem, uważaj bo ktoś to kliknie a jeśli już to zrobi to na pewno w 3 sekundy zamknie forum albo zarejestruje się bez zaznajomienia z tymi wszystkimi temacikami. To tak jakby czytać instrukcje obsługi myszki komputerowej.

Cytat

gdyby nie te restrykcje to dominowaliby tu spamerzy piszący posty by pozycjonować swoje strony lub reklamować produkty.

nofollow + pisanie w dziale po uzyskaniu określonej liczbie postów.
______________________________________________________
Powiedzialem.pl na facebooku
 
  podziel si� tym postem na:
Basia 
WordPress.Klub


Imię: Basia
Pomogła: 8 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 21 Sty 2013
Posty: 296
Miasto: Gliwice

Wysłany: 2013-01-23, 22:18   

adrkwi napisał/a:

To rejestracja nie jest na tyle jasno opisana, żeby nie wpaść. W regulaminie na temat ograniczeń nie ma nawet wzmianki a odsyłacz do przewodnika po forum jest kompletnie nie trafionym pomysłem, uważaj bo ktoś to kliknie a jeśli już to zrobi to na pewno w 3 sekundy zamknie forum albo zarejestruje się bez zaznajomienia z tymi wszystkimi temacikami. To tak jakby czytać instrukcje obsługi myszki komputerowej.


Na większości for, na których się rejestrowałam jest osobny post z regulaminem/przewodnikiem po forum, do którego odsyłani są nowi użytkownicy. Nie widzę nic złego w tym, że trzeba 'nabić' sobie ilość postów żeby móc wypowiadać się w innych tematach. Forum to nie zapytaj.onet.pl czy inna tego typu strona. Forum to społeczność i działa lepiej jak ma zaangażowanych użytkowników. W mojej opinii każde działanie służące wymuszeniu aktywności na użytkownikach jest słuszne (do pewnego stopnia ;) ). 15 postów to nie jakaś straszna ilość, wystarczy poudzielać się chwilę w dziale Integracja i już je masz!
______________________________________________________
www.SlonecznyBalkon.pl - Moje małe miejskie ogrodnictwo balkonowe :)
Słoneczny Balkon na FB
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-01-23, 22:51   

Cytat

To już zostaw ocenie indywidualnej.
napisałem co ja uważam a nie inni.

adrkwi napisał/a:

Czy ja coś o jakimś Bloggerze wspominałem? Skoro mi odpowiadasz to odpowiadaj wyłącznie na moje posty a nie ogół, bo ten mnie nie interesuję.
ok zastąpmy Blogger słowem Wordpress i nadal zdanie jest poprawne :)

Cytat

To rejestracja nie jest na tyle jasno opisana, żeby nie wpaść. W regulaminie na temat ograniczeń nie ma nawet wzmianki a odsyłacz do przewodnika po forum jest kompletnie nie trafionym pomysłem, uważaj bo ktoś to kliknie a jeśli już to zrobi to na pewno w 3 sekundy zamknie forum albo zarejestruje się bez zaznajomienia z tymi wszystkimi temacikami. To tak jakby czytać instrukcje obsługi myszki komputerowej.
Informacje o ograniczeniach są dostępne dla niezalogowanych, także przed założeniem konta masz odnośniki (nawet w innym kolorze niż tekst), które naświetlają jakie zasady panują na forum. Z mojej strony przygotowane jest wszystko jak należy. Jeżeli ktoś tego nie czyta to może mieć pretensje tylko do siebie.

Cytat

nofollow + pisanie w dziale po uzyskaniu określonej liczbie postów.
To już jest przecież. Nic nie poradzę, że idioci przychodzą dalej a wszystko to przez ludzi, którzy kiedyś podali linka do forum na forum.optymalizacja i się rozniosło w eter. Teraz tylko linki do blogów mają dofollow i wszystko co blogiem nie jest - w tym polu - kasuję z profili.

Basia napisał/a:

Nie widzę nic złego w tym, że trzeba 'nabić' sobie ilość postów żeby móc wypowiadać się w innych tematach.
To akurat nie jest powszechne stąd te zdziwienie wielu osób. Ja się z tym spotkałem na jednym forum fotograficznym, przez chwilę byłem oburzony, ale potem przyznałem rację administracji a po jakimś czasie wprowadziłem to tutaj.

Basia napisał/a:

Forum to nie zapytaj.onet.pl czy inna tego typu strona. Forum to społeczność i działa lepiej jak ma zaangażowanych użytkowników. W mojej opinii każde działanie służące wymuszeniu aktywności na użytkownikach jest słuszne (do pewnego stopnia ;) ).
Do tej pory tylko taki sposób dał efekty. Nie oznacza to, że tak będzie zawsze. Szkoda tylko, że nie ma tu więcej osób chętnych do pomocy, bo może wtedy limity byłyby wielokrotnie mniejsze.

Basia napisał/a:

15 postów to nie jakaś straszna ilość
To jest właśnie najśmieszniejsze, że przecież napisanie 15 postów nie jest jakimś wielkim wysiłkiem, bo jest tu na tyle dużo działów, że każdy znajdzie wątki, w których może napisać coś mądrego.

Basia napisał/a:

wystarczy poudzielać się chwilę w dziale Integracja i już je masz!
akurat typowego "nabijania" nie polecam w tym dziale. Niedawno wylądował na końcu forum, bo większości aktywnych użytkowników przeszkadzało, że nowi piszą tylko o kolorach i imionach zamiast pisać wartościowe posty w normalnych wątkach (a jest sporo odblokowanych i dobrych).
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz