Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:55
Autor Wiadomość
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-12-25, 00:50   

Wszyscy dobrze wiemy jak to z ocenami czasem bywa...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Aduś 
Ownlog.Klub


Wiek: 30
Dołączyła: 04 Lip 2007
Posty: 38
Miasto: Wieluń

Wysłany: 2007-12-25, 20:59   

żałosne. prace domowe muszą być, pomimo tego, że czasem nie lubimy ich odrabiać :)
ale nikt nie chce mieszkać w kraju analfabetów! :dobani:
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-12-27, 23:02   

no właśnie, jakby nie było prac domowych, to moja siostra wcale by pewnie czytać nie umiała, bo nie cierpi nauki, a ja nie umiałabym do tej pory tabliczki mnożenia :D
 
  podziel si� tym postem na:
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2007-12-29, 04:35   HMM

Prace Domowe, a zresztą Cała nauka to "Bójda" - Tak twierdziłem przez jakiś czas.
Ale ostatnio zobaczyłem coś co mną wstrząsnęło :hyhy:

Jest pewien Osobnik ( Na Jednym z Portali Młodzieżowych )
Użytkowniktego portalu skorzystał z jednej z opcji strony i założył klub (LOGO KLUBU )
Klub o nazwie Krzysztof Olendzki, Napisz na logu "PRACOM DOMOWYM NIE".
OK.

Od razu Załamałem się gdy obejrzałem jego dalszą część profilu. Zacznijmy od Nicku: MaArCiinekK (MaArCiinekK)



Swoją drogą nie dziwie się że ta osoba nie lubi prac domowych.. i jeśli nie polubi to nici z tego będą ;)

O co mi chodzi?, jeśli ktoś jeszcze nie rozumie..

Jeśli My Uczniowie wygramy walkę o zniesienie prac domowych, to liczba osób PoKePoKe się makabrycznie zwiększy :niepewny: . [Przez co ucierpi Między innymi Forum Blogowicza (Duużo duużo dzieci, które nigdy nie widziały podstrony search.htm ) :P ]

Ogółem Będzie Źle ;)
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
tymcia_ 

Wiek: 41
Dołączyła: 23 Wrz 2007
Posty: 86

Wysłany: 2007-12-29, 17:05   

Podobno... teraz rzecznik praw ucznia cos tam mota, w zwiazku z tym, zeby uczniowie nie odrabiali prac domowych, bo jest to nielegalne, co Wy o tym sadzicie, ? jak dla mnie super, tylko, ze wtedy bedziemy mniej wiedzieli.. ale i tak robimy to dla siebie. nie?:D:P
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-12-29, 17:12   

Po linku do obrazka widać co to za portal. :D

Przypominam sobie podobne akcje przy okazji amnestii maturalnej. Całe szczęście w naszym kraju nie ma jeszcze pajdokracji i dzieci mogą sobie skandować co chcą...

Tak sobie właśnie przeglądam forum o prawach ucznia i stwierdzam, że pomysłodawca tej inicjatywy mieniący się Rzecznikiem Praw Ucznia i Rodzica (którego nazwisko tak pięknie przeinaczył ten użytkownik portalu) ma mocno toksyczne poglądy moim zdaniem. Chyba się tam zarejestruję i dodam swoje trzy grosze, skoro sam zainteresowany to czyta i nawet jest w stanie odpowiedzieć...
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-01-03, 08:18   

Lukem, nie należy tego porównywać z amnestią maturalną, bo to drugie to już całkiem inna sprawa. Ludzie, którzy przystępowali do matury mieli już dość spory zasób wiedzy naukowej (a przynajmniej taki, który zapewni im w życiu jakiśtam start), a takie berbecie z podstawówki czy gimnazjum zasób ten mają dość marny.
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2008-01-03, 19:10   

Jednemu i drugiemu towarzyszyły grupki ludzi fanatycznie popierających inicjatywę. Zgadzam się, że to dwie różne sprawy i moje porównanie jest mocno przesadzone, ale...

Nie zarejestrowałem sie, nic nie napisałem, stwierdziłem że szkoda moich palców. Tak na marginesie - ciekawym jest fakt, że jeden z tamtejszych "Rzeczników" (o ile to ta sama osoba - ale skoro gość nazywa się tak samo i mieszka w tym samym mieście, to chyba coś w tym jest...), który ma 16 lat, ma dość ciekawą przeszłość w internecie, a konkretnie jako właściciel "firmy hostingowej" (cudzysłowy dodane celowo)...
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2008-08-29, 19:24   

Cytat

Prawda jest taka, że większość szkół jest przeciętna lub słaba, a gdyby dać uczniom wolną rękę co do odrabiania zadań domowych to już w ogółe by nic nie robili.
Ta rzeczywiście robota. Większość spisuje zadanie domowe przed lekcją.
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2008-08-29, 21:41   

Ja prac domowych staram się nie spisywać, chyba że zapomnę o niej. Tak naprawdę to pracę domowe były głównie w podstawówce. W gimnazjum, jeśli są to jakieś większe (np wypracowanie), a normalnie to trzeba się baaardzo dużo uczyć.

Cytat

po prostu niektórzy są mniej inteligentni, i nie dają sobie rady z zadanym materiałem, inni bardziej inteligentni i umieją sobie z nim poradzić

Kiedy 4 lata temu robiłem sobie u psychologa IQ to miałem 148. W podstawówce dzięki temu nie musiałem się uczyć w ogóle a i tak miałem czerwony pasek w każdej klasie. Potem zdawałem test do gimnazjum (im. Sempołowskiej), gdzie trzeba było mieć predyspozycje językowe i niemałą inteligencje. Kiedy już dostałem się do upragnionej szkoły okazało się, że jej 3/4 uczniów ma podobny iloraz inteligencji jak ja i dlatego wszystko ustawione jest pod nas (ze skutkiem niegatywnym, czyli dużo więcej nauki). Inteligencja rzeczywiście pomaga, ale w gimnazjum (i myślę że w liceum) uczyć się trzeba tyle samo co inni...
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2008-08-29, 21:45   

prace domowe, sprawdzanie zeszytów i tym podobne w liceum to jest coś potwornie śmiesznego. (a ja dostałam w PIERWSZEJ KLASIE LICEUM wezwanie rodziców do szkoły za rysunki z tyłu zeszytu do biologii, poskładam się)
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2008-08-29, 21:49   

rashell, to było mocne! Ja bym babę zabiła, w jakimśtam znaczeniu tego słowa...


Nie chce mi się odrabiać.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz