Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-20, 01:30

podobają ci się mundurki szkolne ?
tak, są w porządku
13%
 13%  [ 3 ]
tak, ale lepiej byłoby bez nich
18%
 18%  [ 4 ]
nie podobają mi się wogóle
54%
 54%  [ 12 ]
nie, mogliby wymyślić coś lepszego
13%
 13%  [ 3 ]
Głosować: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-20, 18:47   

ostatnio w wiadomościach lokalnych widziałem krótki materiał na temat mundurków, ze jeszcze nie we wszystkich szkołach są, i że kuratorium będzie chodziło i sprawdzało szkoły :yay: a ucznia, który nie ma mundurka dyrektor będzie karał według statutu szkoły.

pokazywali tam jedno gimnazjum, chłopcy ubrani byli w błękitne koszulki polo z logiem po lewej stronie, wyglądało nawet nieźle..

a doczekam się od was jakiś zdjęć waszych mundurków :P ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Lukem 
Blogowicz.Friend

Pomógł: 89 razy
Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-09-20, 18:56   

Cytat

a doczekam się od was jakiś zdjęć waszych mundurków :P ?


Jeśli o mnie chodzi, to robię co mogę. Ale nie chcę sobie narobić opinii, że "ten praktykant to paparazzi, widziałem jak zrobił ci zdjęcie komórką". :)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-20, 19:03   

zawsze można znaleźć pretekst do zrobienia zdjęcia :P

ja znalazłem humor mundurkowy:

:yay:
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Hytyszowa
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-22, 12:37   

Moja siostrzenica w szkole dostala FILCOWA sukienke z plakietkiem szkoly. IDIOTYCZNE! male 6 letnie dziecko bedzie w szkole musialo to samo zalozyc (mieszka 10m od szkoly i chodzi sama....)zapiac, a pewnie samo pewnie ledwo buty wiaze. Wierzyc mi sie nie chce ze Pani nauczycielka bedzie ubierala 30 osobowa grupe przed zajeciami , a chodzic gotowo ubranym do szkoly w zimie w sukieneczke !?! kretynizm... jakby bluza albo kamizelka nie wystarczyla....
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-09-22, 13:40   

byłam pewna, że skoro szkoły same wymyślają mundurki, to będą one znośne. jak widać niektórych poniosła wyobraźnia... :/
na moim osiedlu, gimnazjaliści mają bardzo twarzowe mundurki. na taki ubiór składa się granatowa bluza z emblematem. dół dowolny, ale spod bluzy musi wystawać kołnierz. trochę im za ciepło w ciepłe dni, ale możliwe, że mają na to jakiś pomysł, którego ja nie widziałam.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Shout_ 
Ownlog.Klub
o. prowadzący


Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył/a: 15 Mar 2006
Posty: 269
Miasto: Sosnowiec

Wysłany: 2007-09-22, 20:03   

Ale jest + mojego mundurka, że łatwo się pisze smsy na lekcji ;] To jest jedyny + jaki znalazłem.

@Lukem
U nas w szkole też jest praktykant od w-f'u.. To taki wystraszeniec obcięty na grzyba ;d
 
  podziel si� tym postem na:
panna nikt
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-23, 14:24   

Ja co prawda jestem w liceum (licea nie mają obowiązku mundurków), ale moje LO i owszem, ma mundurki. A nawet miało je na rok przed tym, jak Myster Minister G. wymyślił je dla wszystkich. To znaczy, że ja noszę mundurek drugi rok i już, na szczęście, ostatni (matura...).
Mundurki nasze wyglądają całkiem nieźle, ale są piekielnie niewygodne i bardzo niepraktyczne, bo sztruksowe. Szybko się przecierają i mechacą.
Właściwie na mundurek składa się, dla dziewcząt, biała koszula z kołnierzykiem + szary pulower bez rękawków + damski krawat + sztruksowy, granatowy żakiet z logiem szkoły na lewej piersi (przy czym na przykład moje logo jest już nieaktualne, bo w tym roku z LO zmieniliśmy się z Zespół Szkół Akademickich - doszło gimnazjum z oddziałami dwujęzycznymi, tylko jedna klasa, ale zawsze...), a dla chłopców biała lub niebieska koszula z kołnierzykiem + szary pulower bez rękawów + męski krawat (różni się wielkością i kierunkiem układania się pasków w deseniu xD) + sztruksowa, granatowa marynarka z logiem szkoły. Gimnazjaliści zamiast marynarki mają sweterki, też granatowe.
Generalnie jestem na "tak" dla mundurków, bo uważam, że rewia mody na korytarzach nie jest tym, co powinno się widzieć w szkole. Jak oglądam laleczkę w białych kozaczkach, spódniczce odsłaniającej pół tyłka, przezroczystej bluzeczce z dekoltem do pasa i z różową torebeczką, to mi się niedobrze robi. Może to i lepiej, że wprowadzono mundurki... W końcu i tak każdy ma swój sposób na odróżnienie się od reszty. Fryzura, biżuteria, dodatki, naszywki na plecakach... Nie jest już tak kolorowo w szkole, jak było onegdaj, ale najgorzej też nie jest, no. Żyć się da.
Tylko czemu te nasze mundurki to taki szajs...? Zapłaciliśmy za nie 125zł, a dali nam sztruksowe ścierki, ech.

Htsz, chciałeś zdjęcie, to masz:
tutaj.

pozdrawiam,
panna nikt.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-23, 14:58   

dziękuję bardzo :) jak często trzeba to prać ?
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
panna nikt
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-23, 15:23   

Hm, ja piorę mój żakiet średnio raz na miesiąc, bo boję się, że gdybym to robiła częściej, to by nie wytrzymał do końca roku^^ Biedne te koty, co mają jeszcze trzy lata noszenia tego... :)
No i oczywiście koszulę trza prać codziennie, a tego pulowerka i tak nikt prawie nie nosi (Bo ohydny jest, fuj).

pozdrawiam,
panna nikt.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-23, 15:29   

nie zazdroszczę ^^ ciekawe czy minister za proszek odda :yay: kiedyś jak pracowałem w jednej z firm na hali to raz w miesiącu firma oddawała za pralnie i środki czystości.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Shout_ 
Ownlog.Klub
o. prowadzący


Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył/a: 15 Mar 2006
Posty: 269
Miasto: Sosnowiec

Wysłany: 2007-09-23, 20:29   

Ja mojego mundurka jeszcze nie prałem, bo po praniu będzie jak na słonia ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-25, 14:36   

Moja siostra w szkole ma mundurki, jest w szóstej klasie. Biorąc pod uwagę, że będzie zdawała z klasy do klasy to czeka ją noszenie tego ścierwa jeszcze przez jakieś cztery lata. Dla mnie te mundurki to jest po prostu głupota. Moja siostra musi nosić tylko jakąś kamizelkę, która w zasadzie nie spełnia swojego zadania bo tak naprawdę widać jakie, kto nosi ubranie. Do tego mają jeszcze spódniczkę, ale to na specjalne okazje. I co najśmieszniejsze? Ten cały mundurek kosztował moich rodziców 60 złotych... Jakaś denna kamizelka z logiem szkoły i granatowa spódniczka do kolan. Pozdro dla tych, którzy to wymyślili. A znając życie wydatek ten jest zbędny, bo tak naprawdę niedługo pewnie będzie tak jak z identyfikatorami... Dzieciaki pochodzą ze dwa miesiące, góra trzy i skończy się mundurkowanie. Teraz niby straszą, że poobniżają zachowanie i takie tam... A przecież jak pół szkoły przestanie chodzić w mundurkach to nie obniżą połowie szkoły zachowania, prawda?
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz