Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2009-01-20, 01:30

podobają ci się mundurki szkolne ?
tak, są w porządku
13%
 13%  [ 3 ]
tak, ale lepiej byłoby bez nich
18%
 18%  [ 4 ]
nie podobają mi się wogóle
54%
 54%  [ 12 ]
nie, mogliby wymyślić coś lepszego
13%
 13%  [ 3 ]
Głosować: 22
Wszystkich Głosów: 22

Autor Wiadomość
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-09-25, 15:25   

Zzielona, widać, że nie wiesz jak pracuje szkoła od kuchni :P
Uczniowie nie mogą przychodzić bez mundurków, a za nienoszenie nie tylko grozi obniżone zachowanie, ale o ile się nie myle niewpuszczenie do szkoly.

Dodatkowo, pod kamizelka nie mozna nosic cokolwiek, lecz ubranie w okreslonych kolorach, bez zadnych wzorow. Niedozwolone sa zadne bluzy ani tez noszecznie czegokolwiek na tych mundurkach. A tak w ogole to uczniowie boją się raczej nauczycieli i dyrekcji, wiec nie przyjda sobie ot tak i nie zaczna celowo olewac mundukrow, bo im sie to po prostu nie oplaca. Chodza do szkoly nie na swoich zasadach, ale takich, ktore zostaly dla nich wyznaczone i koniec.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-25, 15:47   

Frozen Lust, moja siostra w dupie ma to, co jest pod tą kamizelką... Nosi pod nią bluzy i inne takie. Wiem bo widzę :D I mówi, że wszyscy tak chodzą. Zresztą ostatnio odwiedziłam moją koleżankę, która pracuje jako sekretarka w szkole jęztkowej, któraz najduje się w budynku podstawówki i też widziałam jak dzieciaki biegają ubrane.
 
  podziel si� tym postem na:
janex
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-25, 16:10   

nam w szkole też zrobili mundurki na ostatni rok. jestem w klasie profilowanej (tak w zasadzie to tylko z nazwy :P ) i w pierwszej klasie musieliśmy kupować mundurek, na który składały się: marynarka, spodnie, krawat. koszt 250zł. nie nosiliśmy tego codziennie, tylko dwa dni w tygodniu i na różne uroczystości szkolne - kto nie nosił miał obniżone z zachowania. Teraz w 3 klasie stare mundurki nas nie obowiązują, zamiast nich trzeba kupić nowe - granatowa kamizelka z jakiegoś badziewnego materiału - kosztowało to ok. 35 złotych. Dzisiaj to mierzyliśmy - tragedia...
 
  podziel si� tym postem na:
panna nikt
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-25, 21:20   

Zzielona, u nas za brak mundurka jest najpierw uwaga, a potem obniżenie zachowania, ale za uciążliwe niestosowanie się do tego przepisu grozi wywalenie ze szkoły. Cóż, jak to mówi nasz woźny - jak się komuś nie podoba to bierta papiery i won do klasztoru obok... (po drugiej stronie ulicy mamy drugie LO, imienia Skłodowskiej-Curie, które zmieniamy na "kuria", stąd ten klasztor...) My mamy przynajmniej wybór - liecea nie mają obowiązku wprowadzania mundurków, to tylko nasz dyrektor wprowadził i to wcześniej niż Giertych, więc idąc do tej szkoły trza być na to przygotowanym. A jak się nie podoba, jest dużo innych szkół, nie tak dobrych, jak moja ("elitarna", mówią, a ja odpowiadam: "Gówno prawda", przepraszam za łacinę).

Jak to dobrze, że ja już naukę w szkołach kończę. Jeszcze tylko rok i wolność na studiach... :]

pozdrawiam,
panna nikt.
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-09-25, 21:38   

panna nikt napisał/a:

wolność na studiach

:rotfl: pozorna, moja droga, pozorna :D
zalezy tez na jaki kierunek pojdziesz ;)
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
panna nikt
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-25, 21:46   

Przynajmniej wolność od mundurków mam zapewnioną, chyba, że pan Legutko z czymś wyskoczy... xD I że nie pójdę do Akademii Marynarki Wojennej RP, na przykład xD
Ale na romanistyce chyba mnie nie będą męczyć mudnurami... xD

pozdrawiam,
panna nikt.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-25, 22:23   

panna nikt, życie bywa czasem tak przewrotne a los tak złośliwy, że możesz się zdziwić :D Haha.

W każdym razie dla mnie mundurek musi być mundurkiem, a nie jakąś badziewną kamizelką z logiem szkoły. Zbędny wydatek jak dla mnie. A elitarne licea, zapewne te prywatne (bo do elitarnego i ja należałam, a mundurków nosić nie musieliśmy, o!) chcą się w jakiś sposób wyróżniać, ot... Stąd te mundurki ;)

No a ja na szczęście również szkoły pokończyłam. Teraz studia (już się boję :niepewny: ) i póki co brak mundurków.
 
  podziel si� tym postem na:
panna nikt
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-25, 22:31   

Zzielona, moje liceum jest elytarne, ale publiczne. W zeszłym roku trzydzieste drugie miejsce w Polsce, bodajże czwarte na Śląsku, bezwzględnie pierwsze w moim mieście :] (a wygrały z nami nie Katowice, ale Bielsko-Biała, Częstochowa i zagranica, czyli Sosnowiec :>) A mundurki nosimy nie dlatego, albo nie tylko dlatego, żeśmy elytarni (bo ja absolutnie nie ufam i nie wierzę takim rankingom czy w ogóle klasyfikacji), ale dlatego, że u nas rewia mody na korytarzach była i dyrektor postanowił to ukrócić. O.

pozdrawiam,
panna nikt.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-25, 22:35   

panna nikt, w mojej szkole raczej była rewia na podręczniki. Biol - chemy siedziały i kuły na korytarzach a potem miały garba od uczenia się :D Powaga! No ale nieważne... Nie o tym chciałam. W każdym razie u mnie w szkole nie było tej tak zwanej "rewii mody", nikt nikogo palcami nie wytykał, że biedny, że wieśniak, że inny. Tak co prawda było za czasów gimnazjum i najbardziej (o zgrozo!) podstawówki, no ale to było dość dawno temu i nikt jeszcze nie wpadł na taki pomysł, na jaki wpadł pan Roman G.
 
  podziel si� tym postem na:
panna nikt
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-25, 22:54   

Zzielona, jak mówię o "rewii mody" mam na myśli nie wytykanie, że biedny i tak dalej, tego u nas nie ma i nie było, ale były laski z dekoltem do pasa, spódniczkami do pół tyłka, nieodmiennie białymi kozaczkami i w różu. Niedobrze mi się na ich widok robiło. A teraz może i jest mniej kolorowo, ale jakby zdrowiej... :>

p,
p.n.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-25, 23:27   

panna nikt, no takie laseczki też miałam na myśli. I zauważ, że takie często dyskryminują te, które takie "piękne" nie są ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Shout_ 
Ownlog.Klub
o. prowadzący


Pomógł: 1 raz
Wiek: 31
Dołączył/a: 15 Mar 2006
Posty: 269
Miasto: Sosnowiec

Wysłany: 2007-09-27, 14:46   

U mnie w szkole nie było takiej rewii, a jak były może ze 2 takie przypadki, jak opisuje panna nikt, to zaraz -100pkt, z zachowania, nagana pisemna, i rodzice wzywani :) A dodatkowo, została odpytana, z kilku lekcji ;D
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz