Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:56

lubisz szkołę ?
jasne, że tak !
25%
 25%  [ 13 ]
nie, nie przepadam :/
9%
 9%  [ 5 ]
tylko w wakacje :P
19%
 19%  [ 10 ]
nawet lubię
15%
 15%  [ 8 ]
pół na pół
29%
 29%  [ 15 ]
Głosować: 51
Wszystkich Głosów: 51

Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

  Wysłany:    Najlepszy przedmiot w szkole to ...

jak wiadomo w szkole dostajemy zastrzyki wiedzy z różnych dziedzin, niektóre nas interesują inne są nam obojętne a jeszcze innych wręcz nienawidzimy :)

chętnie dowiem się co do obecnego etapu nauczania podobało się wam najbardziej? ktore przedmioty wam odpowiadają, o których nie macie zdania a jakich nie lubicie.

swoje odpowiedzi oczywiście uzasadniajcie ;)

"bo tak" nie jest uzasadneniem :P
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Pomogła: 14 razy
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-09-05, 14:09   

Lubiałam w liceum matematyke, w brew pozorom biologie, bo mialam bardzo dobre oceny z tego, nie lubialam polskiego, niemieckiego, bo babka byla porypana, za angielskim tez nie przepadalam. Fizyka, chemia, nie wiem jak to zrobilam ze przez to przetrwalam, najgorsze przedmioty ze wszystkich. Lubialam chodzic na WOS, historie (co nie znaczy, ze lubialam sie uczyc historii, mielismy po prostu super nauczyciela chociaz byl wstretna kutwa, ale za to fajnie nauczal).

Teraz na studiach z przyjemnoscia chodzilam na zajecia z historii literatury brytyjskiej na I roku i na historie USA. Natomiast nie lubie siedziec na literaturze byrytjskiej bo zbyt czesto nie czytam lektur na czas haha, na pierwszym roku mialam przedmiot, ktory sie nazywal Teoria Literatury, to byl najglupszy przedmiot ze wszystkich, jeden z tych, ze jak wychodzisz z zajec to jestes tak samo glupi jak tam wchodziles, po prostu nie da sie tego nauczyc. A reszta jest mniej lub bardziej fajna. W ogole to jestem na fajnym kierunku :)
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
madziana
[Usunięty]



Wysłany: 2006-09-05, 14:49   

Też lubiałam w liceum matematykę. Myślę, że nauczyciel też budził trochę sympatiię do tego przedmiotu :P Bo nie ma to jak dobry pedagog :) Po za tym geografia - nie tylko teoretyczna, ale z moim profesorkiem także krajoznawcza, dla chętnych. I tylko dzięki niemu zwiedziłam dużą część Polski. Po za tym uwielbiam polski - pół na pół jest we mnie ścisłowiec i humanista (dziwna sprawa, bo nigdy nie wiesz w czym jesteś dobry. A tak w ogóle, ogóle to mój główny, wspaniały i uwielbiony jest przecudowny język niemiecki :D

A jeżeli chodzi o studia... To chyba będę musiała matematykę bardziej polubić. Bo możliwość studiowania filologii polskiej czy filozofii ze względu praw rynku została wykluczona... :P
 
  podziel si� tym postem na:
Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15
Dołączył/a: 07 Mar 2006
Posty: 356

Wysłany: 2006-09-05, 14:51   

Ja w podst. lubialem przyrode w gim. biologi nienawidze, w zeszlym roku lubialem w gim technike ale juz nie mam, lubie tez angielski i bardzo niemiecki:D
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-09-05, 15:03   

Frozen Lust napisał/a:

Lubiałam w liceum matematyke
ja podobnie ;) nawet teraz lubię, chociaż nie zawsze rozumię...

Frozen Lust napisał/a:

nie lubialam polskiego, niemieckiego, bo babka byla porypana
wydaje mi się, że panie od niemieckiego w większości takie są ;) ja za swoimi także nie przepadałem...
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Sylwia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-09-05, 15:24   

Ja matematyki nigdy nie cierpialam , reszta byla mi obojetna , a lubiłam zawsze biologie , polski , wf :)
Teraz na studiach lubie grafike komputerową i rysunek i liternictwo
 
  podziel si� tym postem na:
Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15
Dołączył/a: 07 Mar 2006
Posty: 356

Wysłany: 2006-09-05, 15:25   

moja w podstawowce od niemca to historia taka popierzona ze szok na jej lekciach robilo sie co chcialo klasowki pisalem z ksiazka na parapecie iw ogole na dodatek nie umiala cicho mowic, a teraz mam super babke od niemca:D
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-09-05, 17:13   

Sylwia napisał/a:

Teraz na studiach lubie grafike komputerową i rysunek
(w innym temacie pisalem ze pewnie maturalna klasa, sorry ^^) Ja także lubie tego typu sprawy :)

jeszcze troche powspominam, poprzednie studia :P ...

miałem zajęcia multimedialne, na których poznawaliśmy elementy programowania, obsługi programów graficznych itp. a także zapis konstrukcji, czyli tzw. rysunek techniczny ;) - miło wspominam ;)

zajęcia sportowe też były fajne, wybrałem sobie basen, na początku niepewnie, ale teraz nie żałuję :) nauczyłem sie pływać poprawnie żabką, kraulem i na plecach :)

wstęp do filozofii to było przymulanie jednak systemy etyczne bardzo mi się podobały, poznałem charakterystyke wartości w zależnosci o religii :)

ekonomii (z uwagi na dziwnego wykładowcę) wręcz ne cierpię, w dodatku miałem ją o 17 wieczorami (a niby studia dzienne), więc praktycznie nic nie pamietam :P

drugą sprawą, której nienawidziłem to sprawozdania na laboratiria ^^ jawne okrucieństwo i znęcanie się nad studentami !
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Sylwia
[Usunięty]



Wysłany: 2006-09-07, 17:36   

Htsz napisał/a:

Sylwia napisał/a:

Teraz na studiach lubie grafike komputerową i rysunek
(w innym temacie pisalem ze pewnie maturalna klasa, sorry ^^) Ja także lubie tego typu sprawy :)



nic nie szkodzi :P
znaczy nie studia tylko szkola policealna.
Mam zamiar ją skonczyc by cos wiecej umiec a potem studia o ile mi sie nie odechce. :P
 
  podziel si� tym postem na:
mur
[Usunięty]



Wysłany: 2006-09-07, 21:39   

Htsz napisał/a:


drugą sprawą, której nienawidziłem to sprawozdania na laboratiria ^^ jawne okrucieństwo i znęcanie się nad studentami !


;) htsz oni tak tępią tylko na początku, jakbyś popracował nad fizyką :htsz: to potem już tak nie gonią, nawet jak sie grupa dogada to nie musisz sprawek robić wcale :mur: - to co wracasz na fizykę?
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-09-07, 22:36   

mur napisał/a:

htsz oni tak tępią tylko na początku, jakbyś popracował nad fizyką
nie przepadałem za tym i jakoś nie widziałem różnicy za pierwszym i drugim razem ;)

mur napisał/a:

nawet jak sie grupa dogada to nie musisz sprawek robić wcale
chyba u ciebie ^^ u mnie nieoddanie 1 powodowało niezaliczneie laborek ;) - dlatego niemile to wspominam i chętnie zapomnę :P

w podstawówce lubiłem platykę, powinna być jakaś kontynuacja tego w przedmiotach dodatkowych... ale to pewnie na jakis ASP itp. jest a nie pa polibudzie :P (chyba, ze architektura..)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2006-10-28, 13:47   

W moim gimnazjum nie ma niemieckiego, informatyki i techniki. :D
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz