Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-07, 21:22
Autor Wiadomość
Dominique 
Blogger.Klub


Imię: Dominika Daria
Wiek: 27
Dołączyła: 13 Lis 2011
Posty: 5
Miasto: kujavia-pomerania

Wysłany:    [piłka nożna] Real Madryt vs. Barcelona

Nie chciałabym by wybuchła tu sprzeczka, która drużyna jest lepsza. Po prostu jestem ciekawa, czy interesujecie się hiszpańską ligą, a jeśli tak to, który zespół (Real, czy Barcelona) jest bliższy waszym sercom i dlaczego? : >
Każdy z tych klubów ma swoje zalety i świetnych piłkarzy, jednak moje serce skradła drużyna Realu, przede wszystkim za świetny styl gry i umiejętność grania w zespole, nie wspominając już o pojedyńczych geniuszach.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2011-11-13, 19:52   

Nigdy nie byłem wielkim fanem piłki nożnej, nie śledziłem tabel. Mecze oglądałem jak mnie naszła ochota lub jak nie było 2 telewizora (męskie grono potrafiło oglądać mecz nawet podczas rodzinnych imprez).

Miałem jednak szalik Barcelony (już nie pamiętam, dlaczego akurat tej drużyny), byłem także na stadionie w Barcelonie (i w muzeum przy stadionie) - mile wspominam wycieczkę. Mam pamiątkowe szklanki z barwami FCB.
W Realu podobały mi się zawsze ich stroje. Kojarzę ich także z gwiazd futbolu.

Na temat gry się nie wypowiem, bo się na tym nie znam i nie jestem w temacie, a na podstawie wspomnień z dawnych lat chyba widać kto przeważa ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Barca111 

Dołączył/a: 13 Lut 2012
Posty: 1

  Wysłany: 2012-02-13, 22:11   

Scerze, ja bardo interesuję się Primera Division i bez dwóch zdań Fc Barcelona jest znacznie lepsza. Real madryt to mistrzowie karate, grają agresywnie i faulują a póżniej mają pretensję
i robią zadymę. :( Przede wszystkim ich gra przypomina mi grę dzieci z podwórka, potrafią tylko wygrywać a jak przegrają to robią teatr, a najlepszy ta ich gwiazdeczka ronlado. On/Ona to taki jest przereklamowany że hoho. przecie on grać nie umie!


Ja nie chce od razu robić afery i og, ale nie moge znieść kiedy ktoś mówi że real ''przypadł'' komus do gustu :|
 
  podziel si� tym postem na:
7lukasz7 
Blogger.Klub


Imię: Łukasz
Wiek: 27
Dołączył/a: 15 Lip 2012
Posty: 25
Miasto: Opole

Wysłany: 2012-07-17, 00:38   

Barca111,

Cytat

On/Ona to taki jest przereklamowany że hoho. przecie on grać nie umie!
Oznacza to, że kompletnie się nie znasz na piłce nożnej. Bez wątpienia on i Messi to najlepsi piłkarze na świecie, i o tym który jest lepszy decyduje zazwyczaj dyspozycja dnia. Powiedz mi, czy za piłkarza który nie umie grać ktoś płaciłby ponad 90 mln euro? To jest chyba pytanie retoryczne
 
  podziel si� tym postem na:
Sopiee 
Blogger.Klub


Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 26
Miasto: Polska

Wysłany: 2012-08-16, 09:57   

Real Madryt ze względu na Cristiano Ronaldo. :]
 
  podziel si� tym postem na:
FootballandBetting 
Blogger.Klub


Wiek: 41
Dołączył/a: 17 Sie 2012
Posty: 37

Wysłany: 2012-08-20, 14:11   

Nie pamietam jak sie zaczelo ale chyba od zawsze lubilem Barcelone. Jeszcze za czasow Laudrupa, Koemana, Stoiczkowa poprzez Overmarsa, Rivalso i tak az do Messiego. Zawsze mieli graczy ktorzy swietnie potrafili grac indywidualnie oraz zespolowo. A jak kilka lat temu bylem w Barcelonie i obejrzalem mecz na Camp Nou to jeszcze bardziej polubilem ten klub.
Aczkolwiek uwazam ze Real tez jest swietny i porownywalny do Barcelony (ale jednak ciut gorszy :) )
 
  podziel si� tym postem na:
D4 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 27 Paź 2012
Posty: 13

Wysłany: 2012-10-28, 11:23   

W tym sezonie chyba Barca ale jsetem i zawsze będę za Realem.
 
  podziel si� tym postem na:
razdwatrzy 
WordPress.Klub

Dołączył/a: 15 Gru 2012
Posty: 30

Wysłany: 2012-12-17, 17:35   

Ten Sezon zdecydowanie należy do Barcelony, jednak moim zdaniem ciekawszym zespołem jest Real Madryt.
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-12-18, 20:55   

Oj dziewczyno...trafiłaś w moje serce. Tu jest mój słaby punkt - Real Madryt! Tylko i wyłącznie. Kocham hiszpańską ligę. A te pojedynki Realu z Barceloną...no po prostu coś wspaniałego, tyle emocji. Co do samych piłkarzy to uważam, że i jedna i druga drużyna obfituje w geniuszy piłki. Tam jeden piłkarz jest więcej wart niż jakakolwiek polska drużyna i nie ma się co dziwić :)

Nigdy nie zapomnę także pojedynków - Ronaldo kontra Messi. Nie będę oceniał, który jest lepszy. Według mnie obaj są świetni i stanowią dla swoich klubów ważne filary.
 
  podziel si� tym postem na:
RayGarraty 
WordPress.Klub


Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył/a: 04 Lip 2012
Posty: 212

Wysłany: 2012-12-19, 00:14   

Emocji? Real - Barca? Liga hiszpańska?

Zdecydowanie wolę obejrzeć mecz Norwich - Aston Villa niż np. Sevilla - Valencia czy Atletico - Malaga.

Gran Derbi oglądam tylko dlatego, że wśród moich kumpli jest od groma fanów i z nimi przebywam.

Nie trawię ani Barcy, ani Realu, choć zdaję sobie sprawę z ich potęg jako drużyny sportowe. Choć Real pokazał jak spotkał się z inną silną drużyną co potrafi - z Borussią. A Barca? Celtic pokazał, że i z nią można wygrać.

Ale mówienie o La Liga jako ciekawa?
Aktualnie tylko Barca i daleko nic. Niedługo pewnie znowu doskoczy Real i ta dwójka będzie rządziła w lidze. Nudy na pudy, na samym starcie można przewidzieć jak się potoczą rozgrywki.
Najciekawsza zdecydowanie Premier League - tam każdy walczy, prawie zawsze szybkie tempo meczu, a i zawodnicy nie przewracają się bo ktoś ich tyknie. Tam ostatnia drużyna potrafi rozprawić się z pierwszą. Akcje są ciekawe, mecze są szybkie.
I uważam, że mecz np. WBA - Swansea będzie znacznie ciekawszy niż Rayo Vallecano - Granada...
______________________________________________________
www.czasemwidziane.pl
 
  podziel si� tym postem na:
StudioSekret 
WordPress.Klub
Suitcik

Imię: Robert
Wiek: 34
Dołączył/a: 15 Wrz 2012
Posty: 151
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2012-12-19, 14:28   

Oj, trochę za bardzo się posunąłeś do przodu, nie przesadzajmy...liga hiszpańska ma kilka dobrych klubów. Wiadomo, że liga angielska jest bardziej zacięta i nieprzewidywalna, ale każdy może lubić coś innego. Według mnie jeśli drużyna jest dobra to nie powinna dostawać z ostatnią drużyną w lidze, a w angielskiej dzieje się tak często :D

Przyznam, że na pewno mecze są może ciekawsze w Premier League, ale hiszpańska ma także kilka mocnych klubów. Mówienie, że Barca i daleko nic jest przesadą. Real ciągle depcze jej po piętach. W tym sezonie trochę inaczej to wygląda, ale jeszcze się nie zakończył więc poczekajmy
 
  podziel si� tym postem na:
klebann 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 31 Gru 2012
Posty: 10

Wysłany: 2012-12-31, 11:44   

Zdecydowanie FC Barcelona.
Do Realu szacunek miałem tylko wtedy, gdy mieli w składzie genialnego Zinedina Zidana. Obecnie ten zespół na czele z Mourinho jest w rozsypce, przez co niestety cierpi liga hiszpańska.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz