Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Ewenementka 
Blogger.Klub


Imię: Justyna
Pomogła: 1 raz
Wiek: 32
Dołączyła: 07 Maj 2015
Posty: 72
Miasto: Poznań

Wysłany: 2015-06-09, 09:49   

Nigdy w życiu nie byłam na siłowni, jakoś mnie to nie jara i wolę ćwiczyć w domu. Przez długi czas ćwiczyłam pilates, nie potrzeba do tego żadnych przyrządów, ani wiele miejsa. Dużo jest kanałów na YouTube z "trenerami personalnymi". Ja działałam według planów ćwiczeń z Blogilates. Dziewczyna bardzo pozytywna i zabawna. Jeżeli zapisze się na jej newsletter co miesiąc dostaje się nowy plan ćwiczeń, a ten dla początkujących może pobrać każdy.
Ostatnio u mnie lenistwo wygrywa i robie tylko takie ćwiczenia podczas których mogę czytać książki :D czytanie łączy sie też fajnie z jazdą na rowerku stacjonarnym.
______________________________________________________
www.rzeczokulturze.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

TourAndClimb 
WordPress.Klub

Imię: Aga i Tomek
Dołączył/a: 09 Maj 2015
Posty: 71
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-06-09, 19:37   

Z racji sportu jaki uprawiam razem z Żoną to treningu specjalistycznego nie możemy przeprowadzić w domu aby były takie efekty jak w specjalnie przygotowanych salach więc kwestia treningu w domu zależy od tego co chce się robić. Trening np ogólnorozwojowy czy jogę można z powodzeniem robić w domu (choć chodzimy ostatnio regularnie na profesjonalne zajęcia jogi i dla mnie jest to mega różnica niż joga z płyt lub internetu). Podsumowując wszystko zależy co konkretnie interesuje daną osobę czy ma to być spalenie nadmiaru tłuszczyku czy już coś bardziej konkretnego
______________________________________________________
http://tourandclimb.pl/ - Wspinanie i Zwiedzanie w Europie i na świecie
https://www.facebook.com/tourandclimb
 
  podziel si� tym postem na:
almer 
Blogger.Klub

Dołączyła: 02 Kwi 2015
Posty: 39

Wysłany: 2015-06-10, 12:57   

Kupiłam mojemu chłopakowi mini siłownie. Mamy ją na korytarzu w domu ale powiem szczerze, że teraz po kilku miesiącach stoi i nikt się nią nie interesuje. Lepsze wyniki są jak jesteśmy zapisani na siłownie w klubie gdy mamy wszystko pod nosem po prostu włącza się lenistwo.
 
  podziel si� tym postem na:
Niebieskoszara 
Blogowicz.Friend


Dołączyła: 27 Paź 2012
Posty: 19
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-07-01, 22:10   

Siłownia daje więcej możliwości, ale efekty po treningu w domu również da się uzyskać :) Ja trenuję siłowo, treningi Zuzki Light i Insanity lub Focus T25 - polecam :)
______________________________________________________
FITLovin' - treningi, zdrowe odżywianie, lifestyle
 
  podziel si� tym postem na:
natalka057 
Blogger.Klub

Imię: Natalia
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Lip 2015
Posty: 8
Miasto: Dębno/Kraków

Wysłany: 2015-07-25, 12:44   

Ostatnio postanowiłam zrzucić parę nadprogramowych kilogramów (tak wiem, że w wakacje powinno się już chwalić pięknym ciałkiem, ale jakoś miałam brak motywacji) Na początek postanowiłam przerobić treningi Chodakowskiej, które niestety są dosyć nudne i szybko się męczę trenując z nimi (ale niestety nie w ten pozytywny sposób), ale przynajmniej dowiedziałam się jak się powinno oddychać, w jaki sposób napinać mięśnie. Po którym podszkoleniu się u Ewy, przeniosłam się na treningi z Mel B i to był strzał w dziesiątkę. Żywy i pełny energii trening, który pomimo tego, że nie jest krótki, bardzo szybko się płynie. :super: O dziwo już po 2 tygodniach widać efekty codziennych ćwiczeń :padam:
 
  podziel si� tym postem na:
MGrzegorczyK 

Wiek: 34
Dołączył/a: 25 Paź 2015
Posty: 5
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-10-27, 22:22   

najłatwiej zrobić jednak trening cardio, który da realne efekty ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Fit na obcasach 
WordPress.Klub


Dołączyła: 07 Paź 2015
Posty: 83

Wysłany: 2015-10-28, 20:31   

Jestem za mało zmotywowana, by ćwiczyć w domu i ciągle brakuje mi na to czasu. W moim przypadku karnet na siłownię załatwiłby sprawę - czas i chęci z pewnością znalazłyby się dużo szybciej! :)
______________________________________________________
Zdrowe odżywianie, kuchnia, sport, motywacja, uroda i lifestyle!
Zapraszam na http://fitnaobcasach.pl !
 
  podziel si� tym postem na:
AleksanderKa 

Imię: Aleksander
Wiek: 30
Dołączył/a: 04 Lis 2015
Posty: 42
Miasto: Kraków

Wysłany: 2015-11-04, 16:27   

Trening w domu, zależy co chcemy trenować.
Są różnego rodzaju programy treningowe, lepsze czy gorsze.

Dużo ludzi wychodzi z założenia że potrenują siłowo w domu, dobre rozwiązanie tylko że nie do końca.
Trening na siłowni to nie tylko przerzucanie złomu ale także odpowiednia technika wykonywania ćwiczeń, między innymi po to aby uniknąć kontuzji.

Więc trening w domu jak najbardziej ale ostrożnie, dobrze by było aby ktoś nam pokazał jak wykonywać poprawnie pewne ćwiczenia bo można sobie zrobić krzywdę.
 
  podziel si� tym postem na:
kobietachaos 
Youtuber


Imię: Patrycja
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Maj 2016
Posty: 54
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-05-13, 11:40   

Trenuję na siłowni i w domu. Jeśli w domu to wykorzystuję hantle, drążek. Bez tego też można sobie poradzić, zamiast hantli brać np. 1,5 l butelki wody. Możliwości jest wiele, tylko trzeba mieć pomysł ;)
 
  podziel si� tym postem na:
ratpoison 


Imię: Tomasz
Dołączył/a: 22 Kwi 2016
Posty: 37

Wysłany: 2016-05-13, 12:13   

Często w domu robię pompeczki i podciągam się na drążku. Nie chwaląc się 100 pompeczek to jest nic :P
 
  podziel si� tym postem na:
KaryB 
Blogger.Klub

Dołączyła: 22 Maj 2016
Posty: 17

Wysłany: 2016-07-22, 12:08   

kobietachaos napisał/a:

Trenuję na siłowni i w domu. Jeśli w domu to wykorzystuję hantle, drążek.


Ja podobnie. W domu hantle, sztanga, kettle, piłka plus pompki, przysiady i deska. Jest moc :hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
koperkova 
Blogger.Klub

Wiek: 29
Dołączyła: 04 Maj 2015
Posty: 15

Wysłany: 2016-07-25, 10:51   

rowerek w domu :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz