Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Gaja 
Blogger.Klub


Imię: Żaneta
Wiek: 32
Dołączyła: 30 Wrz 2010
Posty: 41
Miasto: Żory

Wysłany: 2010-10-24, 20:40   

Moja specjalność to... tosty ^^
Po za tym lubię robić różnego rodzaju sałatki,brokuły z serem, warzywa "na patelni" + dodatki typu ryż/jajko/mięso. Jajecznica też całkiem dobra mi wychodzi. Jednak muszę przyznać, że nie potrafię gotować i jakoś nie zależy mi, żeby umieć smażyć dobre kotlety ;p
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Kredka 


Wiek: 35
Dołączyła: 05 Sie 2010
Posty: 384

Wysłany: 2010-10-24, 21:02   

Gaja napisał/a:

Moja specjalność to... tosty ^^

ha, moja też ;D i sałatki też lubię przyrządzać - a z resztą to raczej nie szaleję, jeszcze bym kogoś otruła albo co. ;) Chociaż, może się starzeje, ale kiedyś byłam taka zdecydowanie na nie jak chodzi o gotowanie (bo to nawet nie tyle była kwestia zdolności kulinarnych tudzież ich braku, tylko po prostu mnie zupełnie nie ciągnęło), a ostatnio zaczęło mi się pomału zmieniać. Może za 5 lat pochwalę się jakąś "kulinarną specjalnością" :P
______________________________________________________
Nic na siłę. Weź większy młotek.
 
  podziel si� tym postem na:
Marta261 


Imię: Marta
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 6
Miasto: PL

Wysłany: 2010-11-02, 21:17   

moją specjalnością jest zupa meksykańska :] jak będziecie chcieli to podam przepis. bardzo łatwy :)
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-11-02, 21:27   

chętnie się dowiem jak ją zrobić, także zapraszam do założenia tematu z przepisem ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Jolievin 


Wiek: 34
Dołączyła: 18 Cze 2009
Posty: 21

Wysłany: 2010-11-02, 23:12   

Moja specjalność to pesto-zielone spagetti :D
jeszcze dwa tygodnie temu była to jedyna rzecz która umiałam ugotować
ale od tego czasu już wiem jak zrobić naleśniki i pomidorowa :P
 
  podziel si� tym postem na:
Marta261 


Imię: Marta
Dołączyła: 02 Lis 2010
Posty: 6
Miasto: PL

Wysłany: 2010-11-07, 13:05   

Htsz napisał/a:

chętnie się dowiem jak ją zrobić, także zapraszam do założenia tematu z przepisem ;)
tylko gdzie to napisać ;) ten temat :help:
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-11-07, 19:37   

jak to gdzie? w tym dziale, czyli tu: http://forum.blogowicz.info/kulinaria-vf61.htm
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Fraa 
Blogger.Klub

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 27 Cze 2011
Posty: 113

Wysłany: 2011-07-29, 15:33   

Hmm. Ogólnie gotuję co się da. Kiedyś zażartowałam, że można ode mnie zażyczyć sobie na obiad wszystkiego poza (tu strzeliłam pierwsze z brzegu, co wydało mi się egzotyczne i wyszukane) kaczką w pomarańczach. Po kilku godzinach doszłam do wniosku, że okej, kaczki nie umiem, ale... No i zrobiłam na obiad genialnego kurczaka w pomarańczach. xD

Chyba "specjalnością" są placki po fraacku. ^^ Takie placki po cygańsku/zbójecku/węgiersku (to chyba jeden pies, tylko nazwą się różnią - generalnie gulasz w placku ziemniaczanym), znaczy jakaś ich wariacja. Wypracowałam sobie ulubiony skład na sos do mięcha i nigdy nikt nie narzekał. ;]
______________________________________________________
– A fella I knew in El Paso took all his clothes off and jumped on a cactus. I asked him same question: „why?”.
– And...?
– He said: „It seemed to be a good idea at the time”.

[Vin, "The Magnificent Seven"]
 
  podziel si� tym postem na:
Jego Piorko 

Dołączyła: 14 Lut 2011
Posty: 72

Wysłany: 2011-07-29, 18:12   

moją specjalnością jest murzynek, właściwie tylko to.. od dziecka go robiłam..procedura wypieku nie jest skomplikowana, a efekt smaczny...są bakalie, jest polewa czekoladowa jest o.k.
oczywiście nie jest to tort czekoladowy, jaki robili dawno temu moi rodzice na święta i imieniny, gdzie ciasto składało się tylko z jajek i orzechów, bez mąki i ponczowane i masa czekoladowa..
tak samo sernik lodowy z anasem i sokiem pomarańczowym, na to mam przepis, będzie wena, będzie czas to się zrobi..
jeśli chodzi o potrawy, to makarony kokardki albo jakieś kolorowe, parmezan, pasta co mi przyjdzie do głowy, czy z owocami morza albo jakieś tradycjne: ziemniaczki, kotlecik, surówka lubię też mrożonkę chińską..
jak się postaram to zrobię jakąś lasagne ze szpinakiem czy strogonow, że wszyscy się zachwycają, tylko mówią, że to tak dawno, że już nie pamiętają jak smakuje..jak się nakręce znów na gotowanie to napiszę :)
 
  podziel si� tym postem na:
szczesliwygosc 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 06 Paź 2011
Posty: 29

Wysłany: 2011-10-07, 09:19   

Ja uwielbiam włoską kuchnię. Najczęściej robię spaghetti, mógłbym chyba jeść je codziennnie :p z mięsem, bezmięsne, z tuńczykiem, jak wola. Planuję jeszcze nauczyć się robić sos carbonara, żeby wzbogacić repertuar. Potrafię jeszcze zrobić całkiem strawną lasagne, ale to najczęściej wtedy, kiedy gotuję z moją dziewczyną (bo dużo roboty na tylko dwie ręce) :p
 
  podziel si� tym postem na:
butterfly170 

Imię: Ula
Wiek: 36
Dołączyła: 04 Mar 2012
Posty: 12

Wysłany: 2012-03-07, 21:53   

szczesliwygosc napisał/a:

Ja uwielbiam włoską kuchnię. Najczęściej robię spaghetti

to właśnie chciałam napisać. Oczywiście robię takie z pomidorów, bez wspomagaczy z torebek. A jak jest sezon na cukinię to kombinuję z tym na przeróżne sposoby.
 
  podziel si� tym postem na:
kadehti 
WordPress.Klub


Dołączyła: 08 Kwi 2012
Posty: 22

Wysłany: 2012-04-12, 21:38   

Ja kocham mieszankę kuchni kreteńskiej, francuskiej i hiszpańskiej :) Też te klimaty staram się wykorzystywać w swoich przepisach. Potrawa, z której jestem najbardziej dumna- eskalopki nadziewane serem typu rokpol. Wychodzą zawsze, bez wyjątku!
Dodatkowo, jeśli ktoś ma ochotę, zapraszam na: polędwiczki wieprzowe w sosie grzybowo-żurawinowym, zupę cebulową na winie, sałatkę z rukoli, szynki parmeńskiej i owocu granatu lub amerykańskie naleśniki z syropem klonowym. Pyszności! :}
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz