Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-03, 00:22
Autor Wiadomość
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany:    Zdrowe odżywanie się.

Od paru dni postanowiłem zadbać o siebie jeżeli chodzi o sport i odżywanie. czas ruszyć dupsko sprzed komputera. Codziennie wieczorkiem 30 minut biegania, praktycznie zero słodyczy, napojów gazowanych, dużo soków i wody mineralnej. Staram się omijać fast foody itp itd. Ale coś czuje że to mi nie wystarcza, dlatego zwracam się do was, co jeszcze mógłbym zmienić / co dodać do mojej diety tak żeby wszystko było zdrowe. ? Z góry mówie że nie jem mięsa / ryb wiec pokarmy z tego typu produktami odpadają całkowicie.

P.s Ostatnio smakuje się w potrawie północnokoreańskiej: ryż zawijany w sałatę z sosem chrzanowym ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-06-16, 20:59   

lapavlo, a co chcesz osiągnąć?
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-06-16, 21:04   

Ja od paru dni piję bardzo dużo wody, ale się nie odchudzam. Codziennie jem fast foody, ale też codziennie gram w kosza, albo jeżdżę na rolkach. I w tym momencie chciałbym polecić rolki, bo możesz dojechać naprawdę daleko, nie dostając zadyszki jak przy bieganiu, a spocisz się tak samo. :) Nawet jak będziesz chciał wstąpić do sklepu po wodę, to Ci nikt rolek nie ukradnie xD, tak jak w przypadku roweru.
Jak chcesz jeść warzywa, to ja na przykład lubię sobie wrzucić na patelnię takie mrożone (z ziemniakami, marchewką, ogórkiem itp).
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-06-16, 21:07   

te mrożone są o tyle nie fajne dla mnie że mają mniej witamin niż nie mrożone. Owoce codziennie jem, truskawki, brzoskwinie, czereśnie, jabłka. Hm na rolkach na razie nie mam gdzie jeździć, dopiero od lipca po przeprowadzce będę miał pare kilometrów ścieżki rowerowej przed domem wiec będzie można pojeździć. : )
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-06-16, 21:11   

Ale na rolki to bardziej po mieście pojeździć, nie pod domem. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-06-16, 21:21   

oj pisząc pod domem miałem na mysli że jest obok mnie taka ścieżka rowerowa prowadząca prawie pod granice z niemcami wiec bedzie gdzie jeździć ; )

[ Komentarz dodany przez: Krzysiek: 16-06-2010, 21:28 ]
ehem... ehem...
 
  podziel si� tym postem na:
Rododendron 


Dołączyła: 29 Lis 2008
Posty: 630
Miasto: z łożyska

Wysłany: 2010-06-16, 22:07   

lapavlo, jesteś antypolityczny XD

ze swojej strony mogę tylko napomknąć, że jeśli komuś by wpadło do głowy odchudzać się przy pomocy AquaSlim, to:
a) dobrze tępi mrówki atakujące twój fotel
b) taki sam efekt, a o ile tańszy uzyska się dosypując zwykłego cukru do wody ==' bo w składzie ma sam cukier, chrom i jakieś tam kambodży.
 
  podziel si� tym postem na:
Bartek 
WordPress.Klub
Powrotny

Zaproszone osoby: 15
Imię: Bartek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 31
Dołączył/a: 18 Mar 2006
Posty: 734
Miasto: Freiburg im Breisgau

Wysłany: 2010-07-07, 00:25   

Na początek proponuję wybrać się do apteki albo działu medycznego w jakimś sklepie i kupić kompleks witamin (cenowo różne bo od 20 do 120zl, a sklad ten sam).
zrezygnowac z sokow, i tylko woda mineralna, przestac slodzic herbate, Albo ograniczac sie do 1 slodzonej dziennie.
Co do wieczornego biegania, to proponuje zrobic przed kazdym bieganiem dobrą rozgrzewke w domu, bo jak biegasz 20 min to 15-17min same miesnie sie rozgrzewaja :) .

Ja osobiscie robilem to samo co Ci wskazalem, z tym ze biegalem o 5 rano bo wiecej spalasz jak jestes naczczo.
Nie jadlem pieczywa, jak juz to kromke czarnego dziennie, a na obiad Piers gotowana i Marchewka na parze. Jako ze nie jesz miesa mozesz sobie zrobic Marchewki na parze, z jakimis innymi warzywami :)
Polecam zjesc jakies (nie przesadzajac) jajo na twardo, np 1 raz w tygodniu.
Ja oprocz tego robilem przed spaniem 100 brzuszkow dziennie.
No i jablko codziennie obowiazkowo :P , Albo jakis cytrus:)

P.S zadnych warzyw z patelni.. :)
Co do samych witamin, to zapewniam Cie ze sa one potrzebne, bo organizm nie moze sie sam przestawic, Ja w te witaminy nie wierzylem dopoki mi sie hmm, rownowaga nie zaczela jakos tak przestawiac sama :P

6kg w 12dni :)
______________________________________________________
Wiesnaaa! ... :D
Zarejestruj się na Forum
:hyhy:
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-07-07, 12:20   

Bartek napisał/a:

Ja oprocz tego robilem przed spaniem 100 brzuszkow dziennie.
Lepsze są spięcia brzucha. Możesz wykonać większą ilość ćwiczeń, a kręgosłup jest mniej obciążony.
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-07-07, 13:55   

Krzysiek napisał/a:

Lepsze są spięcia brzucha.

A to coś daje? Ja jak słucham muzyki to zazwyczaj spinam brzuch i mięśnie rąk (bo muszę się nauczyć trafiać w beat) i jakoś nie widzę efektów tego spinania.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-07-07, 14:17   

Tak, o ile wykonujesz to poprawnie i odpowiednią ilość :P Najlepiej jeszcze ten skurcz mięśni przytrzymać jeszcze chwilę na ok. 3s.

[ Dodano: 07-07-2010, 14:30 ]
Założyłem temat dotyczący ćwiczeń => klik!
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz