Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
chillsoundsgoodmusic 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączył/a: 13 Sty 2013
Posty: 26
Miasto: Opole

Wysłany: 2013-01-16, 13:02   

Yep napisał/a:

Jeśli książka, to raczej ta papierowa. Wiadomo, nawet najlepsze technologie nie zastąpią przyjemnego ciężaru tomiszcza lub jego zapachu. Niemniej, ebooki i mbooki również nie są złe, ze względu na ich mobilność ;)


Podpisuję się pod tym.

Ebooki mnie od siebie odrzucają. Raz, że nie mam czytnika i tabletu więc zostaje czytanie na komputerze/telefonie, co nie jest zbyt wygodne. Dwa, że przy każdym otwarciu ebooka muszę szukać miejsca, w którym skończyłem czytać, bo przecież nie użyję zakładki. No a trzy to to, co napisał yep. Może to dziwne, ale uwielbiam przynieść do domu świeżo zakupioną książkę i delektować się jej zapachem. No i na koniec minusem ebooków jest to, że komputera nie zabiorę ze sobą do tego jednego z miejsc, gdzie niektórzy lubią w spokoju pomedytować i poczytać dobrą książkę ;)
______________________________________________________
http://chillsoundsgoodmusic.blogspot.com/

...nie ma nic lepszego od dobrej muzyki...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

wendigo 


Pomógł: 4 razy
Dołączył/a: 18 Lis 2012
Posty: 307

Wysłany: 2013-01-16, 19:36   

chillsoundsgoodmusic napisał/a:

Dwa, że przy każdym otwarciu ebooka muszę szukać miejsca, w którym skończyłem czytać (...) No i na koniec minusem ebooków jest to, że komputera nie zabiorę ze sobą do tego jednego z miejsc, gdzie niektórzy lubią w spokoju pomedytować i poczytać dobrą książkę ;)

Te dwa problemy rozwiązuje czytnik :P (ale kompa zdarza mi się też tam brać :rotfl: )
 
  podziel si� tym postem na:
NastoBlogger 
Blogger.Klub


Imię: Oskar
Wiek: 28
Dołączył/a: 21 Sty 2013
Posty: 26
Miasto: Ełk

Wysłany: 2013-01-22, 19:21   

Cóż, swego czasu nienawidziłem e-booku i od razu mnie odrzucało kiedy miałem się zabrać za ich czytanie.
Za to ostatnimi czasy pochłaniam je, ze względu na to że w internecie są one łatwo dostępne i dużo książek o tematyce samorozwojowej jest wydawana tylko w takiej formie. I nie, oczy mnie od czytania e-booków nie bolą, choć i tak zawsze będę stał za tradycyjną książką w grubej okładce :)
______________________________________________________
Potykając się można zajść daleko, nie wolno tylko upaść i nie podnieść się
_____________________________________________
A może by tak nastolatku postawić na samorozwój? Serdecznie zapraszam na mojego bloga o tej tematyce.
http://nastorozwoj.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Virtualo 
uwaga!
marketing szemrany?


Dołączył/a: 23 Sty 2013
Posty: 4

Wysłany: 2013-01-23, 15:52   

Na pewno książki tradycyjne mają w sobie “ coś “ co sprawia, że niektórzy nie mogą się przekonać do innej formy . Na szczęście rynek czytników i ebooków tak się rozwinął, że czytanie książek w wersji elektronicznej jest łatwe i przyjemne. Ale oczywiście ile osób tyle zdań :) Jak dla nas, warto spróbować przeczytać jakąś książkę na czytniku i wtedy zdecydować co jest dla mnie lepsze :)
 
  podziel si� tym postem na:
Juliab3 
Blogger.Klub


Imię: Julia
Dołączyła: 24 Sty 2013
Posty: 36

Wysłany: 2013-01-24, 14:16   

Powiem tak - byłam wielką przeciwniczką e-booków i czytników. Na 18 brat chciał mi kupić czytnik, powiedziałam, że nie chcę tego narzędzia diabła :rotfl: Cały czas powtarzałam, że książki tradycyjne są lepsze, mają w sobie duszę itd.
Okazało się, że dobrze zrobiłam odmawiając bratu. Od chrzestnej dostałam m.in. Kindelka Touch. Zakochałam się. to była miłość od pierwszego wejrzenia! Całkowicie przekonałam się do e-booków. Wcześniej jak dostawałam jakieś do recenzji i musiałam czytać je na ekranie komputera, dostawałam szału. Teraz? Zaoszczędziłam mnóstwo pieniędzy, ściągam sobie książki w oryginale. Oczy mnie nie bolą, jak nie znam jakiegoś słowa z łatwością mogę w słowniku ang-ang sprawdzić jego znaczenie. Strony wyglądają jak papier, a co najlepsze (pomijając fakt, że tyle kasy zaoszczędziłam) jak gdzieś wyjeżdżam nie muszę brać 10 grubych i ciężkich książek - wystarczy czytnik.
______________________________________________________
http://pokoj-ksiazek.blogspot.com/ - Recenzje przeczytanych przeze mnie książek.
 
  podziel si� tym postem na:
Virtualo 
uwaga!
marketing szemrany?


Dołączył/a: 23 Sty 2013
Posty: 4

Wysłany: 2013-01-25, 13:42   

To prawda, czytnik idealnie sprawdza się w podróży- jest lekki i poręczny, a zawiera w sobie całą naszą bibliotekę. Według nas jest więcej takich osób jak ty, które najpierw zapierały się rękoma i nogami przed czytnikiem,a teraz nie mogą bez niego żyć. Świadczą o tym chociażby najnowsze badania ;) I mamy nadzieję,że liczba takich czytelników będzie rosnąć :)
 
  podziel si� tym postem na:
adorable 
Blogger.Klub


Imię: Sylwia
Wiek: 32
Dołączyła: 16 Gru 2012
Posty: 37

Wysłany: 2013-01-25, 22:54   

Nie posiadam czytnika, a nie przepadam za czytaniem na laptopie, dlatego dość rzadko sięgam po e-booki. Jednak pewnie niebawem zainwestuję w czytnik i przypuszczam, że polubię e-booki, chociaż tak czy siak - wersje papierowe będą na pierwszym miejscu.
______________________________________________________
Czasu coraz mniej, a książek coraz więcej.
 
  podziel si� tym postem na:
Virtualo 
uwaga!
marketing szemrany?


Dołączył/a: 23 Sty 2013
Posty: 4

Wysłany: 2013-01-26, 10:04   

@adorable, czytania na e-czytniku i na laptopie nie ma co porównywać ;) Na czytniku jest o wiele wygodniej, na pewno będziesz zadowolona :) Bardzo nas cieszy, że tak optymistycznie podchodzisz do tematu e-booków, a nawet masz zamiar zacząć z nich korzystać ;) Czytnik już wypatrzony? Pochwal się jaki ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Pomógł: 816 razy
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-01-26, 14:18   

Virtualo, jak masz ochotę na reklamę to na górze forum jest boks, w którym można wykupić banner nawet na trzy miesiące. Skończ proszę te podchody, bo po pierwsze: to na 100% nie jest przypadek, że nazwa konta jest taka sama jak strony z ebookami, po drugie: "nas" świadczy o koncie grupowym, po trzecie: to jedyny wątek, który śledzisz. Nie lubimy marketingu szemranego i zwalczamy go.
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Virtualo 
uwaga!
marketing szemrany?


Dołączył/a: 23 Sty 2013
Posty: 4

Wysłany: 2013-01-28, 12:00   

Nie chcemy, aby nasze wypowiedzi były odbierane jako reklama. Jako oficjalny profil księgarni Virtualo, chcemy służyć użytkownikom pomocną dłonią. Doradzić w kwestii czytników czy ebooków. Nie mamy złych zamiarów, chcemy tylko być blisko czytelników, tak aby móc poznać ich gusta, oczekiwania a także uwagi, również dotyczące naszej księgarni.
 
  podziel si� tym postem na:
KasikO 
Blogger.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 40
Dołączyła: 07 Lut 2013
Posty: 22

Wysłany: 2013-02-07, 20:32   

Ja zdecydowanie jestem za książką standardową...
 
  podziel si� tym postem na:
nomissn 
Blogger.Klub


Imię: Ewa
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 12 Lut 2013
Posty: 41

Wysłany: 2013-02-14, 16:37   

Mam czytnik Kindle i jest idealny do czytania w innym języku - wystarczy najechać kursorem i pokazuje znaczenie słowa ze słownika, nie trzeba przerywać czytania, świetne rozwiązanie dla uczących się :)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz