Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
WiFiFun 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 23 Lip 2015
Posty: 16
Miasto: Gdańsk

  Wysłany:    Co byś zrobił gdyby okazało się, że partnerka jest facetem?

Zawsze mnie zastanawiało co by zrobił facet jak bo zdarzyła mu się jedna z dwóch sytuacji.

Pierwsza sytuacja
Spotykacie urodziwą i fają dziewuchę, wieczór ciekawie się rozwija. Szał ciał, kończycie intymnie sami w pokoju. Ona się rozbiera (widzisz piękne piersi i cudowne ciało) a tu nagle zonk, okazuje się że ona jest tak zwana Shimale, czyli zamiast jaskini rozkoszy ona ma tam to samo co ty.
PYTANIE: co robisz ????????

Druga sytuacja.
To co wyżej się powtarza, nie ma żadnych niespodzianek jak już jest w stroju Ewy, wszystko idealnie. Jest parno i gorąco a później już tylko relaks. I nagle słyszysz od niej że kiedyś była facetem (lub mówi ci to przed tym jak jest parnie i gorąco).

PYTANIE: Co robisz ????????
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Biegunwydarzeń 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 26 Lip 2015
Posty: 25
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-07-26, 23:24   

Co robię?
U mnie to czysto hipotetyczne pytanie bo mam żonę ;P

Załóżmy że jestem sam
Co robię w takiej sytuacji?

Zależy, jeśli dopiero poznałem dziewczynę no to sprawa jest prosta, dziękuję za uwagę, miło było poznać
Natomiast gorzej jak z taką shemale spotykasz się już jakiś dłuższy czas i zaczynasz czuć coś więcej...
Wtedy kiedy nagle odkrywasz że to facet to mieszanka uczuć może być zabójcza, ale na pewno bym podziękował.
Zależy mi na rodzinie, dzieciach itp ...
______________________________________________________
mój blog http://biegunwydarzen.pl
 
  podziel si� tym postem na:
WiFiFun 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 23 Lip 2015
Posty: 16
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-07-27, 15:21   

Dlatego ja nie odpowiedziałem, bo żonka i dzieci.

Ale jak już piszę to.

W pierwszym przypadku, jeżeli kuszenie takiego kogoś było by skuteczne i chciałbym zrobić co nieco. Odkrywając prawdę to obił bym mordę, W końcu to facet. I nie kadzić mi tu tolerancja. Był bym tolerancyjny gdyby ten ktoś od razu powiedział co i jak. Pogadał bym i pośmiał i na tym koniec czegokolwiek.

A drugi przypadek, cóż dam nie wiem. Wszystko jest na miejscu wiec jaka to różnica ;-)
 
  podziel si� tym postem na:
Klas 

Dołączył/a: 02 Mar 2012
Posty: 68

Wysłany: 2015-10-05, 16:36   

Powiedziałbym w obu przypadkach: "nasze spotkanie przedłużyło się "
 
  podziel si� tym postem na:
rachman 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 23 Kwi 2012
Posty: 18

Wysłany: 2016-11-09, 03:26   dobre :)

Pomijając fakt że raczej za szybko nie ciągnę lasek do łóżka... kurde w obu sytuacjach szybciutko bym wytrzeźwiał, podziękował za "miły" wieczór i papa...
 
  podziel si� tym postem na:
Wolfik 
WordPress.Klub

Wiek: 32
Dołączył/a: 11 Kwi 2017
Posty: 2
Miasto: Ustka

Wysłany: 2017-04-11, 15:36   

Panowie, ja mogę odpowiedzieć na wasze pytanie z perspektywy faceta homoseksualnego i odnieść się tylko do opcji numer 1 bo jeśli chodzi o opcje numer 2 zgadzam się z WiFiFun.

Transseksualizm jest bardzo złożoną rzeczą. Osoba transseksualna czuje się kobietą w ciele mężczyzny. Postawcie się w odwrotnej sytuacji jakbyście się czuli wy faceci uwięzieni w ciele kobiety z waginą między nogami? Raczej nie fajnie. :znudzony:

Leczenie nie polega już (na szczęście) na próbie zmuszenia osoby do zaakceptowania fizycznej płci, a dostosowanie fizyczności do płci psychicznej. I tak też się dzieje dzięki operacją zmiany płci. Osoba po zmianie płci jest w pełni kobietą ( tak jak napisał WiFiFin) [prawie] wszystko jest na miejscu. Tylko ów kobieta jest bezpłodna.

Zdarza się tak, że takie osoby postanawiają zachować swoje genitalia, w celu jakby to ładnie naukowo ująć - prokreacji. Tak się stało choćby w słynnym przypadku kiedy to mężczyzna urodził dziecko. Po porostu była to kobieta po procesie zmiany płci, która zachowała oryginalne genitalia po to by urodzić dziecko.

Osobiście szanuję osoby transseksualne za osobę ale mnie... nie kręcą... po prostu wolę facetów. Natomiast jeśli chodzi o opcje pierwszą to wiem, że raczej osoby transseksualne szukają partnerów w gronie środowiska homoseksualnego. Największą popularnością shemale cieszą się wśród panów biseksualnych. Szczerze mówiąc, nie wiem jak bardzo musiała by być zdesperowana by szukać wśród trudno dostępnych facetów hetero.
 
  podziel si� tym postem na:
xLukasz 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 07 Sty 2017
Posty: 17

Wysłany: 2017-04-12, 12:21   

1 i 2 - dziękuję, do widzenia.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz