Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2016-04-08, 16:11
Autor Wiadomość
RomanOwo 
Blogger.Klub

Imię: Dariusz
Wiek: 37
Dołączył/a: 20 Maj 2014
Posty: 12
Miasto: Mytarka

Wysłany:    Cygańskie wróżby

Heja. Wczoraj mnie spotkało coś dziwnego ;) W pracy nawiedziła mnie cyganka złapała z nienacka za rękę i nawróżyła... Niby nie wierzę w takie rzeczy ale zdziwiło mnie, że nie chciała za to pieniędzy.
A mówiła mniej więcej tak...

Daj chłopaku rękę cyganka ci powrozy. Ty tu długo nie porobisz. ty swoje coś otworzysz, powodzić ci się będzie i pieniędzy tobie brakować nie będzie. Ty kolegę masz jednego bliskiego co się tobą za bardzo interesuje. Twoje życie jego interesuje. Odsuń ty go od siebie bo ci problemow narobi. Ojcem ty zostaniesz dziecko miał będziesz. Przed ślubem zrobisz. Tylko ty się zastanów bo dwie dziewczyny są. Blondynka i brunetka. Wybierz ty albo czarną albo białą bo tak żyć nie możesz. 80 lat żył będziesz prawnuków doczekasz. Żył ty będziesz w zdrowiu. Rodzinę duża miał będziesz na cały świat się rozjedzie.

Coś tam jeszcze gadała ale tyle zapamiętałem. Starałem się utrzymywać jej "styl" wymowy :rotfl:
Co Wy o tym myślicie? Jakie macie doświadczenia z wróżbami itp.?

Ja tam do głowy tego nie biorę, ale zaciekawiło mnie to :szok:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Peen 
WordPress.Klub


Imię: Paulina
Pomogła: 10 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 19 Lis 2013
Posty: 457
Miasto: Walencja

Wysłany: 2014-06-04, 11:43   

za dwa dni przyjdzie i zaproponuje platna wrozbe, albo po prostu poprosi o pieniadze a Tobie z racji tego ze wczesniej mowila takie fajne rzeczy za darmo glupio bedzie odmowic
 
  podziel si� tym postem na:
RomanOwo 
Blogger.Klub

Imię: Dariusz
Wiek: 37
Dołączył/a: 20 Maj 2014
Posty: 12
Miasto: Mytarka

Wysłany: 2014-06-04, 12:36   

Nieee no ja w takie coś nie wierzę :rotfl:
I wkręcić się też nie dam bo raczej jestem z tych, co twardo stąpają po ziemi.
Zaciekawiło nie tylko czy macie jakieś doświadczenia z wróżami i innymi tego typu sprawami ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Biegunwydarzeń 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 26 Lip 2015
Posty: 25
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-07-26, 22:47   

Cyganki to świetne psycholożki :)
Kiedyś za studenckich czasów: wchodziłem do pubu z dziewczyną i przed wejściem zaczepiła mnie Cyganka. Powiedziała że może mi powróżyć "Dziękuję znam swoją przyszłość, będzie zaje***ta" odpowiedziałem cwaniacko, "daj chociaż 5 zł cygance na szczęście" - powiedziałem że nie mam drobnych... gdy odchodziłem krzyknęła głośno na cały lokal "nie będziesz z tą dziewczyną, nie kochasz jej" po 2 tygodniach już z nią nie byłem...
myślę, że widziała jak wchodziliśmy razem i oceniła w ciągu paru chwil to co ja już od dawna wiedziałem - że to nie jest dziewczyna dla mnie... Tak jest z Cygankami i ich wróżbami ;)
______________________________________________________
mój blog http://biegunwydarzen.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz