Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Me From Mars 
Blogger.Klub


Imię: Patrycja
Wiek: 30
Dołączyła: 16 Paź 2013
Posty: 32

Wysłany:    Zazdrość u mężczyzn

Mam pytanie do męskiej części naszego forum. Zastanawiam się ostatnio nad problemem zazdrości. Czy bylibyście w stanie opowiedzieć mi o swoich odczuciach? Co sprawia, że jesteście zazdrośni? Czy zauważacie czasem, że przesadzacie w swoim zachowaniu (nieuzasadnione pretensje, kontrolowanie partnerki itp.)? Jak sobie z tym radzicie? Jestem ogromnie ciekawa wszelkich waszych spostrzeżeń i z góry dziękuję za zainteresowanie tematem ;)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

sieah 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 09 Paź 2013
Posty: 25

Wysłany: 2013-10-17, 15:58   

Ja jestem bardzo zazdrosny, nie lubię jak ona gada z innymi, nieznanymi mi facetami, nie chcę słuchać żadnych opowieści o jej byłych, nawet jeśli któryś z nich uratował niemowlaka z tonącego okrętu no i oczywiście niespecjalnie chcę słuchać, jak na ich tle wyglądam.
Nie nazwałbym tego zazdrością chorobliwą, nie robię jej z tego powodu awantur, nie śledzę jej, nie przeglądam maili, po prostu tego nie lubię i ona o tym wie.
Ona też jest zazdrosna i to jest całkiem zdrowa relacja jak na moje.
 
  podziel si� tym postem na:
Lenka Apetyczna 
WordPress.Klub


Imię: Lena
Wiek: 33
Dołączyła: 11 Wrz 2013
Posty: 176
Miasto: Gdynia

Wysłany: 2013-10-23, 15:28   

Jako kobieta, wypowiem się, że obsesyjnie zazdrosny mężczyzna, to coś strasznego - dochodziło do pełnej kontroli maili, telefonów, billingów, do nawet zakazu widywania się z kolegami o których sama bym w życiu nie pomyślała, że mogłabym coś z nimi.

Powiem to każdemu facetowi - jeśli dopuszczacie do takiej sytuacji, to bądźcie świadomi, że kobieta niedługo odejdzie, bo psychicznie tego nie wytrzyma.
 
  podziel si� tym postem na:
Damian Pe 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 21 Sty 2014
Posty: 3

Wysłany: 2014-01-21, 15:31   

Kiedyś pewna kobieta powiedziała mi, że to źle, że nie jestem zazdrosny; że to znaczy, że mi nie zależy na kimś. Zmartwiłem się. Pomyślałem, że może być to prawdą, skoro tak wiele osób wokół mnie jest zazdrosnych o swoje połówki albo cierpią z powodu owej zazdrości. Zastanowiłem się nad owym zarzutem, który mi postawiono i po chwili zacząłem:

- Czy zazdrość to przeciwieństwo zaufania?

- To zależy co rozumiesz przez zaufanie – odpowiedziała

- Gdybyś była pewna, że Twój mężczyzna nigdy nie uczyni czegoś, co zabolałby Cię, co złamałoby Ci serce, to ufałabyś mu?

- Gdybym miała pewność, tak, to bym ufała

- Więc zazdrościsz, bo nie do końca ufasz, prawda?

- Tak można byłoby to ująć – wypowiedziała z grymasem piszącym się jej na twarzy

- A czy elementem miłości jest zaufanie?

- Tak, na pewno tak. Jakbym miała zresztą kochać, gdybym nie ufała? Oszalałabym.

- Więc jeśli zazdrość jest uczuciem przeciwnym zaufaniu, które zresztą składa się na miłość, jak owa zazdrość może być zarazem jej elementem?(...)
Jeśli co się podoba, to resztę felietonu znajdziesz na blogu.
Cześć o czołem! :)
 
  podziel si� tym postem na:
Mool książkowy 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 15 Sty 2014
Posty: 44
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-01-27, 13:27   

Mój chłopak był kiedyś bardzo zazdrosny o mojego byłego i... tylko o niego. Jednak trochę mu ta zazdrość dała popalić i po pewnym czasie powiedział, że kocha mnie i musi mi po prostu zaufać. Do tej pory oboje na tym dobrze wyszliśmy - on już się mniej stresuje, a ja przestałam utrzymywać kontakty z byłym żeby nie naruszyć jego zaufania - wszystko dobrowolnie :D
______________________________________________________
www.moolksiazkowy.blogspot.com/
www.facebook.com/moolksiazkowyy
 
  podziel si� tym postem na:
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-02-01, 02:18   

Moim zdaniem, zazdrość powinna być w odpowiednich dawkach.
I nie można przesadzić ze spożyciem, bo nikt nie jest naszą własnością.
 
  podziel si� tym postem na:
Jack Wolf 
WordPress.Klub


Wiek: 45
Dołączył/a: 05 Lut 2014
Posty: 20

Wysłany: 2014-02-06, 08:17   

Czasami to jest tak,że ludzie mają zaburzenia emocjonalne.Ba! Dzisiejszej doby często tak jest.Wówczas zazdrość może wynikać z "jazdy psychicznej" delikwenta.
 
  podziel si� tym postem na:
Biegunwydarzeń 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 26 Lip 2015
Posty: 25
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-07-26, 23:39   

Nie jestem zazdrosny... lubię jak moja żona podoba się innym facetom - to znak że dobrze wybrałem hehehe
______________________________________________________
mój blog http://biegunwydarzen.pl
 
  podziel si� tym postem na:
ratpoison 


Imię: Tomasz
Dołączył/a: 22 Kwi 2016
Posty: 37

Wysłany: 2016-05-13, 09:46   

Brak zazdrości jest czasem zły, znam parę, która z tego powodu po wielu latach zerwała, kobiecie po prostu wydawało się już, że mu nie zależy na niej, bo mogła robić co chciała. Delikatna zazdrość, nie taka chorobliwa więc nie zaszkodzi.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz