Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2007-08-06, 21:59   

ja mam przyjaciolke o imieniu Agata :wink: gadam z nia jak z facetem,na wszystkie tematy. Lubie ja ale nic wiecej do niej nie czuje i sadze ze tak jest dobrze;d
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Fanatyk
[Usunięty]



Wysłany: 2007-08-06, 22:05   

Malinka napisał/a:

No jasne, że jest możliwa przyjaźń między kobietą i mężczyzną.;)
Jak najbardziej.
Ja osobiście mam kilku zaufanych przyjaciół.. i ani śmiem twierdzić, że łączy nas coś więcej. xD

Ty może tak :P
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-08-08, 03:00   

Moja koleżanka ma przyjaciela, którego zna od dziecka i traktuje jak brata (choć nie są powiązani węzłami rodzinnymi). Nigdy w życiu nie było między nimi napięcia seksualnego ani niczego takiego. Ba...! To im nawet przez myśl nie przeszło.
 
  podziel si� tym postem na:
Hytyszowa
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-19, 09:30   

tak naprawde sa 2 strony medalu... bo moim dobrym kumplem jest ex wiec w tym wypadku nie ma dyskusji i przyjazn jak najbardziej jest mozliwa ( sami wiemy jakie glupstwo zrobilismy wiazac sie ze soba) czesto jednak zdarza mi sie ze ta druga strona liczy na cos wiecej i wtedy na ogol taka znajomosc zostaje przeze mnie zaniedana...
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-09-19, 10:57   

absolutnie jest możliwa przyjaźń taka, dopóki nie następuje między nimi jakakolwiek miłość.
 
  podziel si� tym postem na:
Maitresse
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-21, 22:59   

Oczywiście, że istnieje!
Mam przyjaciela, jesteśmy bardzo zzyci ze sobą, duzo rozmawiamy, robimy duzo razem i nic do siebie nie czujemy :)
i to jest świetne, bo jestesmy po prostu przyjaciółmi :)
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-09-21, 23:27   

zależy jakie zasady się ustali. każdy dobrze wie, że są róźne rodzaje przyjaźni.
ja mam przyjaciela - faceta. owszem, pojawiają się często erotyczne podteskty, ale obracane są one w żart. nie pozwalamy sobie na żadnwe dalsze posunięcią, bo nie o to nam chodzi. poza tym, po co psuć piękną i dość długą przyjaźń dla chwili uniesienia?
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Hytyszowa
[Usunięty]



Wysłany: 2007-09-22, 12:24   

Mysle ze to nie jest kwestia zasad... czasem emocje i chemia biora gore:) i ciezko wtedy mowic ustaleniach, regulach, zasadach, ale jakby na to nie patrzec przyjazn z mezczyzna ma swoje atuty , nie obgada jaka mam dzisiaj bluzke i i ile za nia zaplacilam bo go to kompletnie nie interesuje, przynajmniej moich przyjaciol plci meskiej :)
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-25, 14:45   

Poruszmy może jeszcze jedną kwestię... A dlaczego z przyjacielem nie można przeżywać erotycznych uniesień? :D
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-09-25, 14:53   

można! oczywiście, że można... ale ja wychodzę z założenia, że jeśli przyjaźń ma być trwała i mocna, to chyba nie powinno tu pojawiać się żadne uczucie. chyba, ze naprawdę jesteśmy pewni, że nie zepsujemy nic... wtedy, droga wolna.

nie no, wszystko zależy od człowieka i od tego, co łączy dwoje ludzi. ja ze swoim przyjacielem nie staram się nic tworzyć, bo wiem, że nie wyszłoby nam. znając jego i swój charakter, wiem, że to by były wieczne wojny a później rozpad przyjaźni.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-09-25, 14:59   

Jeśli już mowa o przyjaźni pomiędzy kobietą a mężczyzną, to nawet jeśli najpierw są przyjaciółmi a potem jedno zakochuje się w drugim, a następnie to drugie też zaczyna coś czuć, to powstały związek jest trwalszy i lepszy od takiego, który powstaje od razu. Uważam, że zanim ludzie zaczną ze sobą być powinni najpierw się przyjaźnić. Oczywiście czasami takie coś jest po prostu niemożliwe, no ale w niektórych przypadkach tak jest nawet lepiej ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-09-25, 15:01   

nie wątpię... w końcu, często jest tak, że przyjaciel i tak w pewnym sensie wypełnia całe nasze życie. kwestia kilku dodatkowych kroków i można być ze sobą już zawsze :)
tak siedzę i myślę i dochodzę do wniosku, że rzeczywiście, aby ludzie najpierw się przyjaźnili. można oszacować swoje szanse. 'od razu' człowieka nie poznasz, a wady i zalety przyjaciela się zna. :)
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz