Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
filmoolandia 
Blogger.Klub


Imię: Beata
Wiek: 30
Dołączyła: 12 Cze 2014
Posty: 18
Miasto: woj. śląskie

Wysłany: 2014-06-12, 13:07   

Mojego faceta poznałam dawno temu :P . Miałam wówczas 15 lat, było to prawie 6 lat temu. O dziwo, byłam wtedy związana z kimś innym i sądziłam, że to miłość na całe życie. Jak bardzo się myliłam... :oczami: Hm, drugi raz spotkaliśmy się w grudniu 2011, kiedy mojemu byłemu przyszło na myśl, by się do mnie wkręcić na Sylwestra. No i rzeczywiście, uległam, zorganizowałam tę imprezę. Po imprezie odezwał się do mnie mój M. Początkowo nie dawałam tej znajomości żadnych szans, gdyż byłam poraniona z powodu poprzedniego związku, ale spotkaliśmy się w dzień mojej studniówki :D . Tydzień później spotkaliśmy się ponownie i już wiedziałam, że coś do mnie czuje, bo przyznał się do tego na GG. Potem to już samo poszło :) .
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

michal.PiSZ 
WordPress.Klub


Imię: Michał
Wiek: 27
Dołączył/a: 15 Cze 2014
Posty: 16
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2014-06-15, 14:34   

Moją partnerkę poznałem 3 lata temu na rajdzie szkolnym. Zaczeliśmy ze sobą rozmawiać , chodziliśmy do tej samej szkoły i jakoś tak wypadki się potoczyły :) Jesteśmy razem od 2,5 roku.
 
  podziel si� tym postem na:
Kejczi 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Wiek: 27
Dołączyła: 07 Maj 2014
Posty: 47
Miasto: Poznań

Wysłany: 2014-06-30, 19:02   

W mojej historii nie ma w sumie żadnych romantycznych czynników i rzeczy, wielkie przeciwieństwo rzeczy typu "wyłapał moje spojrzenie w tłumie ludzi", albo "zadzwonił przypadkowo pod mój numer i się umówił". Spodobałam się mojemu chłopakowi ( podobno ) już pierwszego dnia szkoły, gdy razem z kolegami ogarniał "świeże mięsko". Pod koniec listopada napisał do mnie na facebooku z jakąś kompletną bzdurą, ale jakoś samo wyszło że zaczęliśmy pisać. 21 grudnia 2012 spotkaliśmy się razem z jego kolegami na lodowisku i on widząc moją przerażoną minę chwycił mnie za rękę ( bo łyżwiarka ze mnie żadna ). Jakoś później ten uścisk dłoni został, a pod koniec dnia byliśmy już w sumie parą i jesteśmy nią do dziś. ;)
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:
flapi 

Dołączył/a: 05 Sie 2014
Posty: 17

Wysłany: 2014-08-05, 17:39   

Ja swoją poznałem przez serwis nasza klasa. Zawsze byłem zdania, że na dyskotece cięzko jest znaleźć tą jedyną. Przez nk ją poznałem i okazało się, że pisze nam się idealnie. Mimo iż widziałem jej tylko jedno zdjęcie i nie do końca wiedziałem jak wygląda, strasznie mi się podobała i sie długie ciągnące się w nieskończoność rozmowy :D
 
  podziel si� tym postem na:
nijka91 
Blogger.Klub


Imię: Kasia
Wiek: 33
Dołączyła: 31 Lip 2014
Posty: 15

Wysłany: 2014-08-07, 10:28   

Ja poznałam swojego chłopaka w bursie, w której mieszkałam na pierwszym roku studiów. Po 2 miesiącach od poznania i kilku imprezach w klubach typowo studenckich stwierdziliśmy, że spróbujemy i trwa to do dzisiaj...:)
______________________________________________________
Zapraszam na bloga o japońskim zespole popowym:
www.morningmusumee.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Monicza 

Wiek: 26
Dołączyła: 28 Gru 2014
Posty: 3
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2014-12-28, 22:28   

Zaczęło się gdy miałam dyżury w szatni w szkole. Ja Go nie zauważyłam, gdyż pisałam wtedy z kimś innym On jednak nie odpuścił. Znalazł mnie na ask.fm i zaczęliśmy tak oto wymieniać zdania, spotkania w szkole, przepisane godziny na facebooku, nie dawałam mu na początku szans, jednak zaczęłam poświęcać się ja i wciągać w to bardziej. Tak oto jesteśmy ze sobą 9 miesięcy, może to nic jednak czuję, że to chyba to, w przelotnych związkach tego nie miałam, ten wydaje się być inny. Może po prostu dojrzałam. :)
 
  podziel si� tym postem na:
natalyyjka 

Wiek: 32
Dołączyła: 07 Kwi 2015
Posty: 23
Miasto: SZCZYTNO

Wysłany: 2015-08-09, 17:01   

Mojego faceta znałam z widzenia w gimnazjum. Potem skończył szkołę i po paru miesiącach napisał do mnie na EPULSie :p I tak pisaliśmy najpierw tam, potem na GG, sms, aż doszło do spotkania. Spotykaliśmy się kilka miesięcy i postanowiliśmy być razem na poważanie ;) Teraz minęło nam 7 lat :D
 
  podziel si� tym postem na:
BloginiPL 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lis 2015
Posty: 35
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-12-06, 23:09   

Z moją drugą połówką poznałam się przez naszą wspólną koleżankę. Tak po prostu, bez swatania. Od razu wpadliśmy sobie w oko, między nami zadziałała jakaś chemia. Jednak kilka miesięcy spotykaliśmy się w większym gronie tylko po to żeby się ze sobą spotkać, pogadać, poflirtować. Czułam się zadurzona i czułam, że on też coś do mnie czuje. Po kilku miesiącach takich niby-zalotów w końcu pocałowaliśmy się i tak oto już prawie 8 lat jesteśmy razem ;)
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
anonimowe
[Usunięty]



Wysłany: 2017-03-02, 04:53   

Męczyłam go na fb aż skapitulował i się ze mną umówił.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz