Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
sawiusz 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 03 Kwi 2013
Posty: 28
Miasto: Suwałki

Wysłany:    Miłość przez uchodzenie

Coraz częściej słyszę, że istnieje coś takiego, jak miłość przez uchodzenie. Jakiś chłopak tak długo łaził za dziewczyną, że ta się do niego przekonała i również zaczęła odwzajemniać uczucie. Mi, jako człowiekowi idei, po głowie uderzyło zdziwienie. Jak to? Przecież miłość to chemia, szybsze bicie serc przy spotkaniach! A nie powolne docieranie się.
No i wtedy właśnie sobie pomyślałem, że taka para, która już "się uchodzi", może wytrzymać ze sobą dłużej, jeśli tylko właśnie dla którejś ze stron nie trafi się nagłe uczucie do kogoś innego (czyli ta chemia, która nie zdarzyła się pomiędzy uchodzonymi partnerami).

A jak Wy uważacie?
Czy większą szansę bytu ma miłość "od pierwszego wejrzenia", czy miłość, która się dociera, czy w ogóle najlepszym przepisem jest mieszanka obu wymienionych powyżej?
______________________________________________________
Tu bloguję - http://www.sawiusz.pl/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Alabastrova 
Ownlog.Klub


Pomogła: 8 razy
Wiek: 34
Dołączyła: 16 Lip 2012
Posty: 555

Wysłany: 2013-04-04, 00:54   

Gorzej jeżeli jedna osoba tak chodzi chodzi za drugą i faktycznie coś tam "uchodzi" ale w momencie, gdy już jej samej się powoli obiekt westchnień znudził ;) Ja tak miałam i związku ostatecznie z tego nie było, a chodziłam 2lata (!!) za moją wielka miłością gimnazjalną. Kiedy on mnie dostrzegł w końcu i być może chciał coś zacząć ja nie byłam już zainteresowana...

Myślę, że każdy początek jest dobry jeżeli prowadzi do dobrych rzeczy ;)
______________________________________________________
Gdyby jutra miało nie być . . .
 
  podziel si� tym postem na:
tandem 

Dołączył/a: 22 Sty 2013
Posty: 47

Wysłany: 2013-04-04, 08:25   

Sposób chyba jest bo wiem kilka takich osób, za mną tez kiedyś taka jedna dziewczyna biegała ale nic z tego nie było. Takie chodzenie za kimś, nazwijmy to narzucanie się jest raczej odpychające niż zbliżające ;)
 
  podziel si� tym postem na:
patrycja26 
Blogger.Klub

Dołączyła: 05 Kwi 2013
Posty: 12

Wysłany: 2013-04-05, 16:57   Re: Miłość przez uchodzenie

To zależy niektóre związki od pierwszego spojrzenia trwają latami inne zaś rozpadają się po miesiącu. Gdy ludzie się znają łatwiej jest im się otworzyć przed sobą. Znają już swoje wady i zalety. Co do docierania się. Miom zdanie trwa ona dużej niż kilka pierwszych miesięcy. Trwa ono przez cały czas. Żeby związek był udany trzeba czasami wybuchnąć i powiedzieć co się myśli, lepiej tak niż milczeć i udawać że wszystko jest ok. Jeżeli jest to związek z prawdziwego zdarzenia ludzie przez cały czas muszą pielęgnować swoje uczucie idbać o nie przez cały czas, próbować się zaskakiwać wprowadzać świeżóść do związku. Dbanie tylko na początku o co co zaiskrzyło jest bezcelowe. Gdy nie dba się o miłość staje się monotonna. A monotonia zabija związek.
Mój blog jest właśnie na takie tematy. Na tematy których czasmi się wstydzimy lub nie umiemy sobie z nimi poradzić. Jeżeli chodzi o życie seksualne i uczucia.
 
  podziel si� tym postem na:
sawiusz 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 03 Kwi 2013
Posty: 28
Miasto: Suwałki

Wysłany: 2013-04-05, 17:45   

Ja tylko dodam, że z doświadczenia wiem, że taki związek jest możliwy, o ile partner, którego chcemy zdobyć w pewnym sensie chce być uchodzony. I uważam, że trzeba mimo wszystko mieć coś w sobie, chociażby pewność siebie, żeby swój cel zrealizować.

patrycja26, czy możesz mi podać adres swojego bloga?

[ Komentarz dodany przez: Htsz: 05-04-2013, 20:00 ]
ma przecież wpisany w profilu ;)
______________________________________________________
Tu bloguję - http://www.sawiusz.pl/
 
  podziel si� tym postem na:
22Sylvia 
Blogger.Klub


Imię: Sylwia
Wiek: 33
Dołączyła: 13 Sie 2012
Posty: 20
Miasto: opolskie

Wysłany: 2013-04-06, 11:54   

Owszem to prawda, takie związki istnieją, ale...
"Dbanie tylko na początku o co co zaiskrzyło jest bezcelowe. Gdy nie dba się o miłość staje się monotonna. A monotonia zabija związek. " całkowicie się pod tym podpisuje. Chłopak może i "uchodzi" swoje ale potem już o to "uchodzone" nie dba i budzi się jak jest już za późno. Z kolei dziewczynie przez to wieloletnie przywiązanie szkoda jest tej miłości i ciężko jej odejść.
 
  podziel si� tym postem na:
diawol
[Usunięty]



Wysłany: 2013-04-07, 00:44   

W moim przypadku było tak że musiałem trochę pochodzić za dziewczyną z którą jestem, jednak nie nazywał bym tego miłością przez uchodzenie, a raczej tym że czasem trzeba się nieco bardziej postarać, zamiast poddawać zaraz po pierwszej zlewce...
 
  podziel si� tym postem na:
kalinka 
uwaga!
marketing szemrany?



Dołączyła: 23 Sty 2013
Posty: 31

Wysłany: 2013-04-10, 08:17   

Moim zdanie dotarta miłość ma większe szanse bytu. Kiedy lepiej się poznajemy i tolerujemy wady i zalety partnera to już znak że kochamy ta druga osobę bez względu na minusy. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Novy 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 08 Kwi 2013
Posty: 4

Wysłany: 2013-04-21, 11:35   

W moim przypadku moja wybranka chodziła za mną ponad 2 lata. Pewnego razu przyjechałem do Niej na parę dni (oczywiście relacje czysto kumpelskie). Okazało się, że zachorowała dosyć poważnie i musiałem się Nią zająć przez parę dni. W pewnym momencie uświadomiłem sobie, że jest idealna dla mnie i powinniśmy spróbować. Za tydzień mija nam 26 miesięcy i jakoś nie wyobrażam sobie życia bez Niej. Wychodzi na to, że taka miłość jak najbardziej istnieje ale czy jest "lepsza" to nie wiem.
 
  podziel si� tym postem na:
Panna Marchewka 
Blogger.Klub

Imię: Dominika
Wiek: 34
Dołączyła: 10 Mar 2013
Posty: 28
Miasto: Koszalin/Słupsk

Wysłany: 2013-04-23, 15:31   

Mój chłopak tak robił- chodził za mną ponad rok, wiele razy mówił co czuje. Ja sama traktowałam go jako przyjaciela i nie chciałam nic więcej, ale w końcu pewnego dnia stwierdziłam- co mi szkodzi spróbować? No i spróbowałam- jesteśmy razem prawie 5 lat i jest to raczej związek "Na zawsze" :)
 
  podziel si� tym postem na:
natalyyjka 

Wiek: 32
Dołączyła: 07 Kwi 2015
Posty: 23
Miasto: SZCZYTNO

Wysłany: 2015-08-09, 17:03   

Można powiedzieć, że mój chłopak tak sobie uchodził. Na początku mnie nie pociągał, ale zyskał w moich oczach przy dłuższym poznaniu i dostrzegłam w nim rzeczy, których wcześniej nie widziałam.
 
  podziel si� tym postem na:
anonimowe
[Usunięty]



Wysłany: 2017-03-02, 04:56   

Temat świeżutki, ale na widok tak dziwnego słowa aż musiałam zajrzeć.
Nie "uchodzenie" tylko "wychodzenie" raczej. Ujść można z życiem, wychodzić sobie można np. pozytywne rozpatrzenie podania.

Niektórzy to praktykują, ale czy to faktycznie miłość tam wchodzi w grę to nie byłabym taka pewna.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz