Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 23:11

Czy zdradziłeś/łaś kiedykolwiek swojego partnera?
tak
25%
 25%  [ 3 ]
nie
75%
 75%  [ 9 ]
Głosować: 12
Wszystkich Głosów: 12

Autor Wiadomość
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany:    Zdrada

Tak się zastanawiam... Co sądzicie na temat zdrady? Byliście kiedyś zdradzeni lub czy Wy kiedykolwiek zdradziliście swojego partnera? Po co ludzie to robią? Czy nie lepiej być singlem i romansować bez zoobowiązań z kim się chce?
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

rashell 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2008-11-23, 08:34   

zdrada wypływa głównie z chęci przygody albo spróbowania czegoś innego niż obecny partner, jednocześnie chcąc być z partnerem bo czuje się z nim bezpiecznie itd, to trudna kwestia.
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2008-11-23, 10:07   

Ja myślę, że jeśli facetowi potrzebna jest i żona i kochanka, to każda odgrywa ważną rolę:
żona: z nią się idzie na obiad do rodziców, jje się śniadanie (i najczęściej inne posiłki), ona wyprasuje koszulę, umyje podłogi itd.
kochanka: z nią się idzie do łóżka, jak żony nie ma...

To moje spostrzeżenia. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-11-23, 10:43   

miglu149, no właśnie, i to jest najgorsze. Jeśli się kogoś kocha i chce się z nim być to po co go zdradzać? Miłość polega między innymi na wierności. Nie uznaję również czegoś takiego jak zdrada przez przypadek... Na przykład: "Bo byłem/łam pijana". Dla mnie to taka sama zdrada jak każda inna. I mówienie, że to nie było to, że to przez przypadek, że nic się nie czuło jak się było z tą drugą osobą nic nie znaczy, bo jeśli ktoś posunął się do takiego czynu to tak czy siak zdradził, bez względu na okoliczności.

A Co Wy nazywacie zdradą? Czy namiętny pocałunek z inną osobą niż Wasz partner jest już zdradą?
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Pomogła: 39 razy
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2008-11-23, 14:51   

ja zdradę pojmuję inaczej... nie chodzi o fizyczność, ale o przywiązanie się. zdrada w myślach jest gorsza od zwykłego pójścia z kimś do łóżka. związek to nie tylko sypianie ze sobą, ale także połączenie mentalne. jeśli ta więź zostaje przerwana, to dopiero wtedy jest to zdrada. bo co z tego, że pocałuję innego faceta, jak i tak chętnie wrócę do domu i przytulę się do mojego mężczyzny?
wiadomo, można mówić o wierności, miłości, ale przecież to wszystko rozgrywa się w naszej głowie. całe to 'bycie razem' dzieje się w naszych umysłach jedynie. co ma do tego jakiś pocałunek z obcym facetem w jakimś klubie. takie zbiorowe imprezy różnie na ludzi wpływają i czasem wypadek może się zdarzyć. w końcu jesteśmy tylko ludźmi. nie widzę powodu, aby od razu przekreślać całe swoje życie i pokutować do końca swoich dni.
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 12 razy
Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2008-11-23, 15:11   

Ja nie mówię o przekreślaniu swojego życia, ale uważam, że nawet taka fizyczna zdrada to zdrada. Po to jest się z kimś, żeby tą fizyczność uprawiać. A jak dochodzi zdrada psychiczna to jest jeszcze gorzej.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-11-23, 17:39   

Na jakieś przerwie z ust dziewczyn wyszło stwierdzenie, że do najgorszej zdrady dochodzi wtedy, gdy facet zdradzi swoja kobietę z drugim facetem :|

Zawsze uważałem, że zdrada jest popełniana, gdy partnera przeje się obecność drugiej osoby. Chca znów poczuć ten pierwony żar namiętności i skacza na boczki...
 
  podziel si� tym postem na:
rashell 
Blogowicz.Friend


Pomogła: 1 raz
Wiek: 33
Dołączyła: 23 Lip 2008
Posty: 875
Miasto: katowic

Wysłany: 2008-11-23, 21:18   

miglu149 napisał/a:

Ja myślę, że jeśli facetowi potrzebna jest i żona i kochanka, to każda odgrywa ważną rolę:
żona: z nią się idzie na obiad do rodziców, jje się śniadanie (i najczęściej inne posiłki), ona wyprasuje koszulę, umyje podłogi itd.
kochanka: z nią się idzie do łóżka, jak żony nie ma...

To moje spostrzeżenia. :)


powodzenia w związku i gratuluję szacunku do przyszłej żony.


a i o zapytanie Zielonej to potwierdzam zdanie Amiry.
o ile jednorazowe wybryki pod wpływem alkoholu da się przeżyć, romansu na dłuższą metę bym nie umiała pojąć, sama też bym nie umiała tego zrobić.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-11-24, 11:35   

Cytat

żona: z nią się idzie na obiad do rodziców, jje się śniadanie (i najczęściej inne posiłki), ona wyprasuje koszulę, umyje podłogi itd.
w tym momencie przedstawiasz żonę jako skrzyżowanie służącej i gejszy.

Facet powinien dbać o kobietę, by była dla niego najbardziej drogocenną kochanką, a nie tą, która myje podłogi...

Nie wiem co jeszcze może doprowadzać do zdrady. Może przez jakąś monotonię między partnerami zanika odpowiedni kontakt (dialog), który utrzymywał związek...
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2008-11-24, 15:57   

rashell, ja nie mówię o sobie tylko o facecie, który zdradza. Nie porównuję tego do siebie.

Krzysiek napisał/a:

Facet powinien dbać o kobietę, by była dla niego najbardziej drogocenną kochanką, a nie tą, która myje podłogi...
Mówimy o zdradzie, a nie o normalnym związku, więc skoro facet, który zdradza jest tak szlachetny, jak go przedstawiasz, to nie powinien zdradzać, czyż nie??
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Pomógł: 17 razy
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2008-11-24, 16:10   

miglu149 zauważ, ze mówię jak to powinno wygladać, by nie doszło do żadnej dysfunkcji w zwiasku. To jest założenie teoretyczne, pisze przecież wyraźnie. Akcent na słowo "powinien". Jeśli dochodzi do przesytu osoba partnerem, monotonni, czy też spięć pomiędzy partnerami, których nie stara się odpowiednio "rozładować" (obgadać), jest duże prawdopodobieństwo, że jedna z osób poszuka sobie ukojenia u innej osoby.
Tak ja mówiła Armira, związek między dwa istotami ludzki istnieje w ludzkich głowach. Nie jesteśmy gatunkiem, który genetycznie ma zaprogramowane rozmnażanie w obrębie pary. To zostało nam narzucone przez religię i tę tradycję dziedziczymy. Trzeba mieć w sobie dużo samozaparcia by nie zaliczać jakiś numerków na boku i aby nasze życie nie zamieniło się w chore związki żywcem wzięte z "mody na sukces".
Bo tak na dobrą sprawę na świecie dochodzi do coraz większej ilości rozwodów rocznie, oznacza to, że albo ludzią co raz trudniej się "dotrzeć" albo ludzie wolą miłość w obrębie kilku partnerów, jak takie specyficzne urozmaicenie...
 
  podziel si� tym postem na:
miglu149 
mm1

Imię: Piter
Pomógł: 30 razy
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2008-11-24, 16:29   

Ja wiem, jak powinien, lecz przedstawiłem żonę oczami faceta, który zdradza, a Ty napisałeś, że przestawiam kobietę jako służącą.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz