Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2008-11-22, 15:30
Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany:    [2007] czy czujesz magię tych Świąt ?

jak u Was w tym roku ze Świętami ? mnie jakoś brakuje tej całej magii, wszystko zrobiło się zbyt komercyjnie, przez pracę i szkołę nie mam czasu na cieszenie się wystrojem miasta a piosenki świąteczne puszczane w pracy irytują mnie... :mad:
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-12-18, 21:39   

Właśnie... To całe zabieganie sprawia, że ludzie powoli przestają czuć w sobie Święta Bożego Narodzenia. Każdy w pośpiechu biegnie do jakiejś galerii czy innego centrum handlowego, wsiada w tramwaj, w którym słyszy bluzgi innych ludzi, którzy po swoich zajęciach jadą robić przedświąteczne zakupy. Ta nerwówka, która kiedyś była miła jest po prostu koszmarna. Wygląd miasta? Jest okej... Ale to tylko wygląd i lecące w tle piosenki świąteczne (piejąca Mariah Carrey już do mnie kurwicy doprowadza od kilku ładnych lat)... Sztuczny klimat, ot co.
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-12-19, 19:42   

Podpisuję się pod Zzieloną, nic dodać nic ująć.
 
  podziel si� tym postem na:
Cashee 
Blogowicz.Friend


Zaproszone osoby: 2
Dołączyła: 10 Kwi 2007
Posty: 1397
Miasto: Rzeszów

Wysłany: 2007-12-19, 19:55   

Taa, to u mnie będzie tak: "Edzia, zjedz pączka. Oooo, maasz jeszcze jeden. O patrz a tego zapomniałaś zjeść!" Jezu, wyprowadzę się chyba XD
Zmienię trochę temat, ale są wigilie w gimnazjach i tam to można poczuć magię świąt... Seryjnie, w moim wypadku śpiewamy kolędy, po niemiecku oczywiście, nie ma barszczu, jak ktoś chce coś to ma przynieść gorący kubek (O_O), na jakieś inne profity nie możemy liczyć... No, może, że nie mamy paru lekcji :D
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-12-19, 20:06   

A ja kocham każde święta!!! Moja rodzina porozrzucana jest po całym świecie i właśnie pod koniec roku wszyscy zjeżdżają się do Polski :) mam szansę zobaczyć się z każdym i nawet lecąca w tle piosenka Carey mi nie przeszkadza.
Nie patrzę na tą komercję, bo najważniejsi dla mnie są ludzie. Każde święta tak traktuję. Pilnuję rodzinnych tradycji i sprawia mi to nieziemską radochę.
Te święta są tym bardziej wyjątkowe po w drugi dzień świat Mój został zaproszony na obiad :o co z tego wyniknie? :hyhy:

Ludzie, trochę otwórzcie się na to, co wokół. Centra handlowe oświetlone lampkami, ulice, w Olsztynie także drzewa... To jest zaje***te! Uwielbiam patrzeć na miasto, które o tej porze roku w nocy nie śpi :) Spacery, muzyczka... Kurczę, lubię ten klimat :)

Ja zdecydowanie czuję magię tych Świąt :)
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-12-19, 20:54   

stesknilam sie za domem, marze o pierogach i barszczyku, chce dac rodzinie prezenty i w ogole poczuc magie tych swiat. odpoczac od chaosu, ktory mam na codzien. nie ogladam tv wiec nie czuje komercji.


aha :rotfl: :rotfl:
dzis wyczulam magie nadchodzacego sylwka, jak wszyscy wokolo, lacznie z ludzmi w tramwajach gadajacy przez komorki zalatwiaja sobie prochy na sylwka, przed chwila sasiad mnie zaczepil, czy nie mam mu skad tabletek zalatwic...
to sie nazywa nowoczesny sylwek.
 
  podziel si� tym postem na:
Asiek 
Blogowicz.Friend


Imię: Asia
Wiek: 36
Dołączyła: 21 Wrz 2007
Posty: 1500
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2007-12-19, 21:43   

Cytat

dzis wyczulam magie nadchodzacego sylwka, jak wszyscy wokolo, lacznie z ludzmi w tramwajach gadajacy przez komorki zalatwiaja sobie prochy na sylwka, przed chwila sasiad mnie zaczepil, czy nie mam mu skad tabletek zalatwic...
to sie nazywa nowoczesny sylwek.


nigdy w takich imprezach nie brałam udziału... i dziwne, ale jakoś przy mnie nawet nikt nie zaczyna takiego tematu... jedynie trawkę palili w zeszłym roku, ale to też... 3 osoby z 50 :) wszyscy stawiali na % i muzykę :P :hyhy:
______________________________________________________
teraz ja jestem sprite, a ty pragnienie
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-12-19, 23:32   

wiesz, no ja po prostu niby się w takim towarzystwie obracam, bo wiedzą, "że lubię sobie czasem coś ten" ale zdziwila mnie powszechnosc tego zjawiska na ulicach!
 
  podziel si� tym postem na:
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2007-12-19, 23:33   

Cytat

Ludzie, trochę otwórzcie się na to, co wokół. Centra handlowe oświetlone lampkami, ulice, w Olsztynie także drzewa...


Dla mnie te lampki wiszące na budynkach (a szczególnie domach prywatnych) to tylko ogromne marnotrawienie energii elektrycznej. A muzyka jak co roku ta sama, tak co roku wychodzi mi bokiem.

Może i marudzę, ale to nie światełka czy muzyczka tworzą dla mnie Święta, nawet nie prezenty, tylko ludzie. A ci chyba się zmienili przez te kilka lat od mojego dzieciństwa, bo gdzieś mi zginął duchowy sens Bożego Narodzenia. Zadeptany w wyścigu szczurów.
 
  podziel si� tym postem na:
nevada menthol 
N.N.

Wiek: 39
Dołączyła: 16 Wrz 2007
Posty: 507
Miasto: Sos/Chrz/Krk

Wysłany: 2007-12-19, 23:36   

a mi sie podobaja swiecace ozdoby na ulicach i wystawach - przynajmniej to odroznia ta czesc roku od reszty, szarej. wiadomo, ze sa swieta!
 
  podziel si� tym postem na:
pudi91 


Wiek: 33
Dołączył/a: 05 Sie 2007
Posty: 658

Wysłany: 2007-12-20, 10:04   

Ja poprostu jestem zakochany w światelkach ;-) A co do reszty to nie moge sie wypowiedziec...
______________________________________________________
Nie kupuj jej, tylko siej ... :wiesniak: :koniczyna:

Why Can't We Be Friends ??
:teletubisie:
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-12-20, 18:13   

Lukem napisał/a:

Dla mnie te lampki wiszące na budynkach (a szczególnie domach prywatnych) to tylko ogromne marnotrawienie energii elektrycznej.

To wyłącz komputer i idź trochę pooszczędzać :P

Ja dzisiaj mam zamiar przystroić mój balkon, kilkanaście maleńkich żaróweczek nie zrobi krzywdy. Duzo lepiej jest prowadzić kampanie przeciwko uzywaniu zarowek starej generacji, a nie kampanie przeciwko lampkom choinkowym :dobani:
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz