Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:51
Autor Wiadomość
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany:    Litewski pies. [drastyczne]

Nie wiem co kieruję ludźmi którzy to robią, ale z chęcią bym im zrobił to co oni na tym filmie...

http://www.liveleak.com/i...=f04_1258418085

Pies nazywał sie Pepper, upadek przeżył z licznymi złamaniami, jednak po kilku dniach zmarł. Sprawca i koledzy zostali zatrzymani przez Litewską policje. Z tego co mi wiadomo za okrucieństwo nad zwierzętami jest kara 2 lat pozbawienia wolności, według mnie jest to stanowczo za mało, a za okrucieństwo nad zwierzetami powinna być kara taka jak za okrucieństwo nad człowiekiem. i tyle.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

miglu149 
mm1

Imię: Piter
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-02-21, 13:45   

To co za debil! On chyba musi być psychicznie chory, bo zdrowy człowiek tak nie postępuje...
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-02-21, 20:49   

Głupota ludzka nie zna granic, ot co.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-02-21, 21:12   

O matko... Aż mi się chce płakać... Jak tak można potraktować psa! Przyjaciela człowieka... On temu kretynowi ufał... Co za pojeby... Gdybym mogła to bym ich chyba zamordowała i na koniec zrobiła to samo.
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-02-21, 21:42   

Postawią ich przed sądem, dostaną pewnie nie więcej niż rok, a za dobre sprawowanie wypuszczą ich po 3 miesiącach. Tak pewnie rozstrzygnie się sprawa winnych za to bestialstwo. Szkoda gadać. Albo zrzucić ich tak samo, albo zamknąć na dożywocie i wyryć na czole napis męczyciel zwierząt. A jak bedą już w tym więzieniu to życze im tego co przeżywają osoby które są w więzieniu za gwałt na dziecku.
 
  podziel si� tym postem na:
Inez 
Blogowicz.Friend


Wiek: 35
Dołączyła: 03 Maj 2006
Posty: 2978
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-02-22, 00:20   

Nie wiem po co oglądałam ten film... Najbardziej wku***a mnie to, że to nie jest jakieś science fiction czy chociażby film akcji tylko prawdziwe życie... Chodzi za mną ta biedna istota jak nie wiem... I te debile... Takich to powinno się skazywać na dożywocie! Żal mi tego biednego pieska jak cholera.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz