Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
pipi86 
Blogger.Klub

Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 76
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2013-06-19, 17:44   

W jakimś stopniu to jest prawdą bo można mieć wiele pieniędzy ale towarzystwo nie do końca szczera.
Bo czasem ludzie bardziej interesują się pieniędzmi człowieka niż samą osoba.
______________________________________________________
Moje blogi zapraszam:
http://tajemnicalaury.blogspot.com/
http://mojezdjeciapolskiiswiata.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

PioMro 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 30 Lip 2013
Posty: 49

Wysłany: 2013-07-30, 15:51   

Nie powinno się popadać ze skrajności w skrajność. Pieniądze na pewno pomagają w życiu, fajnie jest ich trochę mieć, ale też nie są najważniejsze. Ważniejszy jest Bóg, rodzina, miłość, przyjaźń. Jeśli zachowuje się odpowiednie proporcje, to pieniądze nie są niczym złym :) . Na pewno nie zastąpią jednak tych najważniejszych wartości. Najważniejsze jest bowiem to, czego nie widać.
 
  podziel si� tym postem na:
Oleandrra 
Blogger.Klub


Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-08-11, 18:31   

a ja bym powiedziała, że powiedzieć tak mogą właśnie ci, którzy te pieniądze mają.
jako, że jestem raczej w grupie tych "niemaczy", to mogę sobie marzyć o spaniu na pieniądzach, spekulować, że gdybym miała ich dużo, to zniknęłyby wszelkie moje troski i problemy, ale pewnie, kiedy już rzeczywiście będę je mieć, to uznam, że gówno prawda. że może nie martwią mnie jakieś przyziemne sprawy przeciętnych kowalskich, ale przecież mogłabym być ładniejsza, młodsza, zdrowsza, otoczona bardziej życzliwymi ludźmi i w ogóle mieć nadprzyrodzone moce, których nie ma nikt.
ktoś, kto ma dużo pieniędzy, zawsze będzie chciał jeszcze więcej. ale jakoś i tak wolę być "maczem", niż "niemaczem".
______________________________________________________
jestem specjalistką od spraw damsko-męskich. jestem perfekcjonistką - w życiu i w kuchni (gdzie odpoczywam). lubię pieprzyć. czytaj mnie więcej tutaj
 
  podziel si� tym postem na:
modjus 
Blogger.Klub


Imię: Justyna
Wiek: 35
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 30
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-10-27, 10:51   

Kasa na pewno w życiu pomaga, ale czy daje szczęście? Tego nie wiem. Obserwując to co się dzieje na świecie to kasa daje pozorne szczęście (przedmioty, wycieczki itd.) ale nie daje przyjaźni i takich ludzkich uczuć. Jak mamy kasę to ludzie trzymają się z nami, bo zawsze coś mogą na tym zyskać. Chociaż mogę się mylić, bo raczej nie należę do osób "z kasą".
Ważne by kasa szła w parze z klasą wtedy jest o wiele łatwiej :)
Jak dla mnie najlepiej nie mieć za dużo, ani za mało. Chociaż podobno "w miarę jedzenia apetyt rośnie"
______________________________________________________
Zapraszam Was do mojego świata: www.modjus.pl
 
  podziel si� tym postem na:
Ziółko 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 03 Maj 2013
Posty: 6
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-11-10, 23:15   

Pieniądze i szczęście to dwie rzeczy, które maja cechę wspólną - nie są wieczne. czasem się ze sobą splatają, ale częściej nie. I nie zawsze zależą od siebie nawzajem. A my zawsze chcielibyśmy mieć je razem..
Słowa starej piosenki: Pieniądze szczęścia nie dają - być może..
Lecz kufereczek stóweczek daj Boże...
 
  podziel si� tym postem na:
miraga_ 
Blogger.Klub

Dołączyła: 05 Paź 2013
Posty: 17

Wysłany: 2013-11-13, 20:58   

Pewnie jaki bogaty wymyślił takie hasło :D
Może nie daje, ale wiele pomaga.
 
  podziel si� tym postem na:
Panna Kunegunda 
Blogger.Klub


Dołączyła: 13 Lis 2013
Posty: 4
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-12-01, 19:12   

Pieniądze same w sobie szczęścia nie dają. Niektórzy, na zarobienie ich tracą całe życie, a one i tak marnują się, pozostawione w bankach. A wątpię, by kogoś przez dłuższy czas uszczęśliwiał sam fakt, że ma tysiące, czy miliony na koncie.

Myślę, że pieniądze dadzą szczęście osobie, która umie się z nimi obchodzić. Czyli nie poświęca każdej chwili na ich zarobienie i umie je wydać tak, by dzięki temu zrobić sobie przyjemność. Pieniądze są tylko jednym ze środków do osiągnięcia szczęścia.
 
  podziel si� tym postem na:
mopsta 
Blogger.Klub

Imię: Jacek
Dołączył/a: 08 Maj 2011
Posty: 36

Wysłany: 2013-12-25, 18:55   

Tak, pieniądze szczęścia nie dają, ale trzeba je mieć.
 
  podziel si� tym postem na:
AlicjaJestem 
Blogger.Klub


Wiek: 36
Dołączyła: 02 Sty 2014
Posty: 41

Wysłany: 2014-01-02, 17:39   

Moim zdaniem w jakimś stopniu nie jest to prawdą. W jakiś sposób pieniądze szczęście dają. To za nie podróżujemy, rozwijamy swoje hobby, jemy, ogółem żyjemy. Wiadomo ważniejsze są rzeczy niematerialne, których nie da się kupić, ale dzięki pieniądzom nasze istnienie jest przyjemniejsze, choć wolałabym żeby było inaczej.
 
  podziel si� tym postem na:
PaniPedagog 
Blogger.Klub


Dołączyła: 04 Sty 2014
Posty: 61

Wysłany: 2014-01-04, 10:32   

Szczęscia nie, ale już możliwość realizacji nietypowego hobby już tak. A to pośrednio da nam szczęście :P
 
  podziel si� tym postem na:
Chettys 
Blogger.Klub


Dołączyła: 05 Sty 2014
Posty: 39

Wysłany: 2014-01-05, 19:03   

ale dają pewne poczucie bezpieczeństwa!
 
  podziel si� tym postem na:
Puszysława 
Blogger.Klub


Dołączyła: 27 Lis 2013
Posty: 59

Wysłany: 2014-01-18, 21:51   

Ależ oczywiście, że dają! Są ludzie, którzy pracują dla samych pieniędzy. I jeżeli im się udaje, to są szczęśliwi. Szczęście daje też ich wydawanie. I to nie tylko na zakupy. Na przykład na... podróże? Teraz za pieniądze można mieć prawie wszystko. I myślę, że zdecydowanie łatwiej ma ktoś cieszący się z możliwości przyjemnego życia niż ktoś szukający np. miłości :D
______________________________________________________
http://puszyslawa.blogspot.com [blog o kosmetyce i pielęgnacji, subiektywnie i naturalnie]
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz