Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Nico 


Imię: Mikołaj
Wiek: 32
Dołączył/a: 21 Paź 2014
Posty: 15
Miasto: Elbląg

Wysłany: 2015-01-20, 16:52   

A można pracować z pasją aby realizować swoje "inne" pasje ? :)
______________________________________________________
Patrząc Na Świat Alternatywnie ! Inspiracja, Wiedza, Działanie, Hobby, Pieniądze, Motywacja, P@sja, Życie
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Emma 
Blogger.Klub


Imię: Paula
Dołączyła: 24 Sty 2015
Posty: 4

Wysłany: 2015-01-25, 19:06   

No więc ja jestem zdecydowanie za tym, aby robić coś, co się kocha. Ja na razie studiuję to co kocham i blogowanie się z tym wiąże. Mam też kilka celów i jestem coraz bliżej ich realizowania.
Nie wyobrażam sobie, że przychodzę codziennie do pracy, której nie znoszę i się męczę. :/
 
  podziel si� tym postem na:
Martin222 


Wiek: 37
Dołączył/a: 02 Lut 2015
Posty: 32
Miasto: Trójmiasto

Wysłany: 2015-02-02, 20:24   

Ja uważam, że jeśli pracujesz realizując swoją pasję to nie jest to praca tylko sama przyjemność :) Nie wyobrażam sobie pracować robiąc coś czego nie cierpię (chociaż czasem życie do tego zmusza).
 
  podziel si� tym postem na:
Biały Anubis 

Dołączył/a: 23 Lut 2015
Posty: 4

Wysłany: 2015-02-23, 22:07   

Zarówno pierwsza opcja, jak i druga dają tyle samo przyjemności. Oczywiście, chyba najlepiej jest pracować realizując przy okazji pasje, bo trudno o zmęczenie podczas pracy, ale zarabianie po to, by móc realizować jakąś pasję też jest dobre. Chodzi o realizację pasji, spełnianie się wewnętrznie. A jaką drogą, to na końcu chyba wszystko jedno, nieprawdaż?
 
  podziel si� tym postem na:
zarazik1 
Blogger.Klub


Imię: Przemek
Wiek: 32
Dołączył/a: 05 Kwi 2015
Posty: 68
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2015-04-06, 08:04   

Osobiście podchodzę do mojego zawodu z pasją, zainteresowaniem i ciepłym podejściem do drugiej osoby. Grrr... strasznie nie lubię apodyktycznego podejścia innych lekarzy. Stawiam i uczę się w prawdziwych, partnerskich relacjach lekarz-pacjent.

Praca przynosi mi satysfakcję, a satysfakcją jest praca, w której mogę pomóc. Połączenie idealne. Mam nadzieję, że nie skończy się nigdy / tak szybko.
______________________________________________________
Student. Pasjonat muzyki. Prawie lekarz. Bloger.
Zapraszam do mnie: http://www.thinkhealthypz.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Dejw93 
Blogger.Klub

Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Lut 2015
Posty: 34
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2015-10-01, 19:19   

To oczywiste, że w miarę możliwości należy pracować realizując swe pasje, lecz mało kto ma takie szczęście. Podobnie jest u mnie - wprawdzie ja dopiero rozpoczynam swą przygodę z prawdziwym życiem - to jednak historii mało kto traktuje poważnie. Przykre a prawdziwe. Całe szczęście, że pozostała mi na osłodę fotografia, w której realizuję się od dłuższego czasu. Wprawdzie doniesienia z polskiego rynku foto nie napawają optymizmem, lecz przy świadomości, że to jest jedyna praktyczna umiejętność którą z założenia mógłbym sprzedać, daje to kopa do jeszcze większego działania. Szczerze, nie wyobrażam sobie sytuacji gdy będę pracował przy czymś czego nie znoszę, choć czas najwyższy aby się do tego przyzwyczaić. Współczesny rynek wymaga nie jednego przekwalifikowania się.
 
  podziel si� tym postem na:
rado182 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 08 Paź 2015
Posty: 16

Wysłany: 2015-10-08, 11:47   

Dobra rada - jak masz dobry sprzęt (w tym obiektyw szerokokątny), robisz dobre zdjęcia wnętrz i mieszkasz w miarę dużym mieście - to podepnij się pod biura nieruchomości i wykonuj zdjęcia lokali sprzedawanych za pośrednictwem pośrednika.

Dobra kasa, bezstresowa praca bez szefa nad głową.
 
  podziel si� tym postem na:
Dejw93 
Blogger.Klub

Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Lut 2015
Posty: 34
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2015-10-11, 21:10   

Heh, ponoć spełniam wszystkie ww. warunki - a jednak rynek jest dostatecznie brutalny. Sądzisz, że nie sondowałem możliwości zostania fotografem architektury w tym kraju?
 
  podziel si� tym postem na:
Sebastian_Czapliński 
WordPress.Klub


Dołączył/a: 16 Paź 2015
Posty: 48
Miasto: Polska

Wysłany: 2015-10-16, 18:56   

Bardzo długo pracowałem w innym zawodzie, a dziennikarstwo było dla mnie pasją. Od ponad roku stało się już zawodem. Warto stawiać sobie cele i do nich dążyć. Mimo niepowodzeń, nie poddawać się i walczyć o swoje :) Marzenia, wbrew pozorom, naprawdę często się spełniają ;)
 
  podziel si� tym postem na:
BloginiPL 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lis 2015
Posty: 35
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-11-15, 21:55   Praca powinna być pasją

Według mnie każdy powinien robić to co kocha, to co jest jego pasją, to w czym czuje się dobry/bardzo dobry/świetny. Tylko przy takim rozwiązaniu człowiek jest szczęśliwy i spełniony. Nie powinno się marnować swoich talentów. Praca powinna być również przyjemnością, nawet jak jest ciężka to powinien człowiek myśleć "jestem wykończony, zarobiony ale kocham to co robię. Nie ważne czy mówi to robotnik budowlany czy korpo-pracownik. Dzięki temu pracownik jest wydajny oraz podnosi się zarówno efektywność pracy jak i poziom gospodarczy i zwiększa innowacyjność.
 
  podziel si� tym postem na:
EvMyl 
Blogger.Klub


Dołączyła: 11 Mar 2016
Posty: 45

Wysłany: 2016-03-12, 15:32   

Ja pracuje z pasji , ale to ma swoje dobre i zle strony, wlozylam w to okolo 10 lat aktualnie juz aby zaczac marzyc o utrzymywaniu sie z tego zawodu. I mimo, ze kocham to co robie to czasem jest ciezko i trudno walczyc z wlasnymi ograniczeniami, zmeczeniem itd. Czasem termin goni i nie ma zmiluj sie , chcesz czy nie musisz tego dokonac, wtedy pasja czy nie pasja boli niemilosiernie, ale po wykonaniu obowiązku pojawia się satysfakcja z wyczynu i postepow. Takze na koniec dnia uwazam to za blogoslawienstwo, moc robic co sie lubi, bo mimo ze w trakcie jest czaasem ciezko to zdaje sie czlowiek nigdy nie wypalac, jedynie chwilowo, ale fascynacja zawsze po tym wraca ze zdwojona sila. Ale nie zawsze mozna z samej pasji sie utrzymac.. to wymaga wielu wielu poswiecen na poczatku a i w trakcie..
 
  podziel si� tym postem na:
kobietachaos 
Youtuber


Imię: Patrycja
Wiek: 31
Dołączyła: 12 Maj 2016
Posty: 54
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-05-13, 14:38   

I jedno i drugie ;)

Najpierw trzeba pracować, aby zrealizować pasję, później można pracować z pasją. Jedno drugiego nie wyklucza.
Ewentualnie można rzucić się na głęboką wodę i zacząć próbować w dziedzinie, która jest pasją.
Ale co w przypadku jak ktoś tej pasji nie ma ? :P
______________________________________________________
Pokolenie Fit- blog promujący zdrowy, aktywny tryb życia. Znajdziesz tam wszystko co trzeba wiedzieć o byciu FIT!

Kobieta Chaos - blog o organizacji, relacji międzyludzkich poruszający tematy tabu i pozytywną stronę życia.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz