Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Sadi 
Blogger.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 19 Cze 2015
Posty: 25
Miasto: Kraków

Wysłany:    Wasza pierwsza poważna praca, jak ją wspominacie?

Ja na swoją zaczęłam polować dlatego chciałabym poznać jak wy wspominacie swoją pierwszą poważną pracę, jak się stresowaliście, na czym polegała czy czuliście się tam dobrze, czy nie :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2015-06-25, 10:04   

Dwa lata uczyłem angielskiego w publicznej szkole, zgodnie z ukończonym kierunkiem studiów. I choć lubiłem to, co robiłem, to zdecydowanie nie był mój plan na życie i gdybym pracował tam dalej, byłbym kiepskim nauczycielem. ;)
 
  podziel si� tym postem na:
TourAndClimb 
WordPress.Klub

Imię: Aga i Tomek
Dołączył/a: 09 Maj 2015
Posty: 71
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2015-07-06, 15:51   

Ja w mojej pierwszej poważnej (nie wakacyjnej pracy) nauczyłem się zawodu i generalnie pół roku w takiej firmie dało mi więcej niż okres kiedy studiowałem i szkoła policealna (2lata) a obie te rzeczy były z tego samego zawodu
______________________________________________________
http://tourandclimb.pl/ - Wspinanie i Zwiedzanie w Europie i na świecie
https://www.facebook.com/tourandclimb
 
  podziel si� tym postem na:
Dejw93 
Blogger.Klub

Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Lut 2015
Posty: 34
Miasto: Zabrze

Wysłany: 2015-09-02, 18:00   

Moja pierwsza robota w życiu to był magazyn - kompletacja zamówień i ich wysyłka do marketów naszej sieci. Średnio przyjemne, no ale w końcu praca typowo fizyczna. To co bardziej mnie uderzyło - pracownicy najniższego szczebla, fizyczni spod agencji - masa malkontentów, którzy bez przerwy marudzili i narzekali jak to skrzywdził ich rząd polski, Solidarność i bóg wie kto. W rzeczywistości połowa z nich to była zwykła banda leni. Nie lubię takiego podejścia do życia.
 
  podziel si� tym postem na:
CatusGeekus 
Blogger.Klub


Dołączyła: 09 Lut 2015
Posty: 50

Wysłany: 2015-09-14, 06:50   

Ja się nie stresowałam, może byłam bardziej podekscytowana - chciałam porobić coś w wakacje i poszłam na krótkie praktyki do biura rachunkowego. Szybko jednak zrozumiałam, że rachunkowość jest absolutnie nie dla mnie - po dwóch dniach już nie mogłam patrzeć na faktury. Ale doświadczenie fajne, zwłaszcza jak ma się świadomość, że się samemu pracę zdobyło.
 
  podziel si� tym postem na:
synestetyk 

Dołączył/a: 09 Wrz 2015
Posty: 4

Wysłany: 2015-09-15, 14:18   

Moja pierwsza praca na pewno nie była poważna... Dziwna firma, mieliśmy sprzedawać przez telefon(stacjonarny) jakiś abonament. Byłem tam 3 dni łącznie :) Natomiast pierwsza poważna praca to była w firmie geodezyjnej, gdzie zarabiałem naprawdę dobre pieniądze i na dodatek był świetny zespół. Wtedy czułem się Panem świata :) Niestety była to praca jedynie sezonowa.
 
  podziel si� tym postem na:
BloginiPL 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 13 Lis 2015
Posty: 35
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2015-11-16, 12:14   

Moja pierwsza praca to była praca fizyczna, na magazynie. Ciężko było, nie powiem, prawdziwa szkoła życia. Ale fajnych miałam ludzi w pracy. Na początku nie byli dla mnie mili, miałam taki trochę chrzest bojowy, ale nie dałam im się i potem miałam respect u nich :) liczyli się z moim zdaniem i naprawdę fajnie było aż szkoda było odchodzić właśnie ze względu na nich.
______________________________________________________

 
  podziel si� tym postem na:
EvMyl 
Blogger.Klub


Dołączyła: 11 Mar 2016
Posty: 45

Wysłany: 2016-03-12, 15:25   

Moja pierwsza powazna praca ( nie liczac zmywania naczyn w domu, otrzymywania wynagrodzenia za przechodzenie gier do konca, zbierania wysni), to bylo stanowisko asystenki Dyrektora Zarzadzajacego w firmie telekomunikacyjnej, nie stresowalam sie, wtedy bylam bardzo pewna siebie i prozna :rotfl: ale Chwala Bogu mi minelo/ i mam nadzieje, nie wroci :yay:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz