Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2013-02-08, 22:51
Autor Wiadomość
Lukem 
Blogowicz.Friend

Dołączył/a: 01 Kwi 2006
Posty: 1739

Wysłany: 2010-03-31, 21:58   

Nie czuję atmosfery tych Świąt. No po prostu nie dociera do mnie zupełnie, że są. Ot, parę dni wyjęte z rozkładu zajęć i rzucane od niechcenia "Wesołych Świąt", ale emocji w tym zbyt wielkich nie ma. ;)

Jednak co ciekawe, tak jak marudziłem na komercyjną otoczkę wokół Świąt Bożego Narodzenia - tak wokół Wielkanocy nie dostrzegam jej zupełnie. No niesamowite. Najważniejsze święto kościelne w całym kalendarzu liturgicznym, a w TV i sklepach ledwo dostrzegam akcenty z nim związane. Marketerzy chyba zaspali.

Nawet dżingiel reklamowy na TVP2 nadal straszy świątecznymi dzwonkami i śniegiem. Przyjrzyjcie się przy najbliższej okazji. :)
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

miglu149 
mm1

Imię: Piter
Wiek: 29
Dołączył/a: 21 Lip 2008
Posty: 2220

Wysłany: 2010-03-31, 22:37   

Lukem, może dlatego tego nie widzisz w TV, bo nikt nie reklamuje swoich produktów jako przyszłych prezentów.
 
  podziel si� tym postem na:
Krzysiek 
WordPress.Klub
Pan Cosiek


Zaproszone osoby: 4
Imię: Krzysztof
Wiek: 33
Dołączył/a: 18 Maj 2008
Posty: 3466
Miasto: R-ków.

Wysłany: 2010-03-31, 23:12   

Atmosfery brak. Dla mnie liczy się jedynie ten czas wolny. Jako dziecko szalałem z malowaniem jajek, ale teraz już mi przeszło.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2010-03-31, 23:45   

teraz jajka malują się same w kilka sekund ;)

u mnie chyba nie było nigdy tradycji wręczania prezentów na te święta, jednak jeżeli wybiorę się do rodziny to zawiozę coś swoim chrześniakom słodkiego, bo dawno tam nie byłem ;]
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Soulo 
WordPress.Klub

Wiek: 35
Dołączył/a: 04 Maj 2009
Posty: 257
Miasto: Bielsko-Biała

Wysłany: 2010-04-01, 11:13   

Z każdym rokiem coraz mniej się odczuwa jakiekolwiek święta. Kiedyś była magia świąt Wielkanocnych i Bożo Narodzeniowych, teraz to wszystko się zaciera i już nie ma tego entuzjazmu jak kiedyś. Pamiętam jak się kiedyś czekało na święta żeby ubrać choinkę czy malować jaja. Teraz jak trzeba ubrać choinkę to osobiście wole postawić małą gotową choinkę jak się bawić w ubieranie dużej, tak samo z jajkami zamiast je malować wrzucić do garnka i niech sie same zabarwią.

Magia świąt przeminęła nie odczuwa się ich, ludzie bardziej cieszą się kilkoma dniami wolnymi od pracy jak tym, że to są święta. Za kilka lat to po prostu będą to zwykłe dni wolne a święta to będą już standardowo z nazwy.
______________________________________________________
Czy trzeba być głupcem aby dostrzec pragnienia innych ?
 
  podziel si� tym postem na:
lapavlo
[Usunięty]



Wysłany: 2010-04-01, 12:14   

Tak, dokładnie jak mówi poprzednik, święta mijają się z czasem, ludzie już nie mają ochoty świętować tylko cieszą się na myśl o wolnym. Dopóki będzie istniał kościół katolicki to będą odbywały się te święta, ale co raz mniej będzie ludzi je obchodziło.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz