Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2013-12-19, 00:47   

bardzo nie lubię muzyki, nie tylko na blogach, ale na wszystkich innych stronach.

bardzo denerwujące jest powitanie na Youtube Channel gdy masz otwarte kilka innych kanałów i wszystkie mnie zaczynają atakować. :wstyd:

nie mówię, że to jest złe, ja robię duży błąd mając otwarte średnio ok 20 zakładek.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Gorska_Kozica 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Wiek: 41
Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 71
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2013-12-27, 16:24   

Też nie lubię - wręcz nie cierpię - jak po odpaleniu danej strony, nagle, nie wiadomo skąd, zaczyna mnie atakować kakofonia dźwięków.

Przy pierwszym wejściu na daną stronę, najpierw zwracam uwagę na jej czytelność. Jak dostaję oczopląsu, wychodzę i zwykle nie wracam.
______________________________________________________
Góry, lifestyle - Po prostu życie ... Życie Me ... :)

Może polubisz? FB-Fanpage :)
 
  podziel si� tym postem na:
ksmks 
Blogger.Klub


Imię: Kamil
Dołączył/a: 03 Sie 2013
Posty: 34
Miasto: Łódź

Wysłany: 2013-12-28, 20:35   

Zwracam uwagę na przejrzystość bloga, design, sposób przedstawiania treści i typografię, czyli w głównej mierze na ogólny wygląd bloga. Dopiero później patrzę w treści, czytam kto to w ogóle prowadzi itd. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Ayano 
Blogger.Klub


Dołączyła: 30 Gru 2013
Posty: 17
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-01-04, 20:14   

Cytat

bardzo nie lubię muzyki, nie tylko na blogach, ale na wszystkich innych stronach.


Ja również jej nie znoszę na blogach, pierwsze co robię to biegiem ją wyłączam. Irytuje mnie częsty przerost formy nad treścią typu 10 zdjęć i 3 zdania...
Lubie jak blogi sa miłe dla oka i czytelne, a czcionka nie jest ozdobna tylko zwykła, bo ozdobna ciężko się czyta, zwłaszcza jak tekst jest długie
Niektórzy czepiają się bardzo kolorystyki, ja osobiście lubię każdą
Ostatnio natknęłam sie na bloga na którym był sam tekst i tytuł bloga. Wszystko czarne, napisy białe. Zero zdjęć, nagłówka, wszystko mi się zlało w jedną nieogarniętą całośc. Zdarzył wam sie taki widok? Dopiero potym widoku doceniłam istotę gadżetów na blogu takich jak archiwum, o mnie, obserwatorzy czy udostepnij na..
______________________________________________________
Opowiadania? Lubię, piszę, czytam

Ayano z http://chyba-takzwyczajnie.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
creativamente 
Blogger.Klub

Imię: Marta
Dołączyła: 05 Sty 2014
Posty: 25

Wysłany: 2014-01-05, 17:06   

Zwracam uwagę na czytelność, nie znoszę kiedy nie potrafię się połapać co do czego, albo jak ludzie korzystają z nieczytelnych czcionek.
 
  podziel si� tym postem na:
Chettys 
Blogger.Klub


Dołączyła: 05 Sty 2014
Posty: 39

Wysłany: 2014-01-11, 21:57   

ja także nie lubię muzyki, wchodzę na blog a tu mi coś gra, klikam w inny post i znowu piosenka od początku.
 
  podziel si� tym postem na:
T0lkingF
[Usunięty]



Wysłany: 2014-01-27, 17:23   

Jak pewnie większość osób zwracam uwagę na wygląd bloga, chociaż niezależnie od niego zazwyczaj czytam posty, chyba, że atakuje mnie wcześniej wspomniana muzyka, albo widzę różową czcionkę na żółtym tle, wtedy ciężko cokolwiek przeczytać.

Oczywiście ważna jest też treść i sposób pisania, jeśli odstrasza, to sobie idę, jeżeli jest przyjemny i zachęcający to zazwyczaj patrzę na kilka innych postów, czasem nawet wracam...
 
  podziel si� tym postem na:
fikiblog 
Blogger.Klub


Dołączyła: 07 Kwi 2013
Posty: 42

Wysłany: 2014-03-12, 20:24   

Może to źle, ale jeśli wygląd bloga mnie nie interesuje, wychodzę. Wygląd to nasza wizytówka i często (nie zawsze) świadczy również o treści bloga.
______________________________________________________
http://zpasjadozycia.blogspot.com/ - mój mały świat ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Qrkoko 
WordPress.Klub


Imię: Agata
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 154
Miasto: Białystok

Wysłany: 2014-03-15, 10:38   

fikiblog napisał/a:

Może to źle, ale jeśli wygląd bloga mnie nie interesuje, wychodzę.

To nie jest źle, to jest naturalna selekcja nowych blogów i tego nikt nigdy nie przeskoczy. Zawsze się liczy pierwsze wrażenie i jeżeli wcześniej blog nie zaistniał w sieci jakimś tekstem i odrzuca wizualnie przy pierwszej wizycie to nikt mu nie wróży świetlanej przyszłości.

Odnośnie cudownego dodatku do strony, czyli grającej muzyki to google chrome przyszło z wybawieniem wyświetlając ikonkę głośnika przy karcie, na której gra muzyka :)
______________________________________________________
Zabierz babci szydełka - rękodzieło jest dla młodych!
 
  podziel si� tym postem na:
fatymid 
Blogger.Klub
Medyk!


Wiek: 27
Dołączył/a: 12 Maj 2013
Posty: 149
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-03-15, 11:39   

Ja zwracam uwagę na błędy w tekście.
______________________________________________________
http://somatyczny.blogspot.com/
Blog popularnonaukowy
 
  podziel si� tym postem na:
Panna K 
WordPress.Klub


Imię: Kornelia
Wiek: 29
Dołączyła: 12 Mar 2014
Posty: 98

Wysłany: 2014-03-15, 13:10   

Nie licząc wyglądu bloga, który jest bardzo ważny, to często przeglądam posty. Zwracam uwagę na to, w jak sposób są napisane. Często ciekawy temat przegrywa z kiepską techniką i błędami ortografcznymi
 
  podziel si� tym postem na:
elleth 
Blogger.Klub

Dołączyła: 20 Kwi 2013
Posty: 17
Miasto: świętokrzyskie

Wysłany: 2014-03-17, 21:09   

Tematyka. Jak mnie tematyka nie ciekawi to nawet hiper wypaśny szablon mnie tam nie zatrzyma. Jak już temat wydaje się ciekawy to wygląd, estetyka (nie musi to być szablo jak spod igły grafika), ale bez oczoje... gadżecików. Trzecia rzecz to styl pisania.
Odstręczają mnie wszędobylskie reklamy i multum tekstów sponsorowanych to wychodzę.
______________________________________________________
gagatkowoagatowo.blogspot.com - blog parentingowo-pedagogiczno-czytelniczy
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz