Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Masz Rację 
Blogger.Klub


Imię: Marlena
Wiek: 33
Dołączyła: 30 Lip 2012
Posty: 52
Miasto: BB

Wysłany: 2012-08-09, 11:53   

Z nudów :) Bo zawsze tam gdzieś we mnie siedziało coś, czego chciałam się pozbyć, a przelewając to na "papier" mniej bolało? Po prostu mi to pomagało :)
A teraz też z nudów prowadzę, bo mam więcej czasu, ponieważ nie mogę znaleźć pracy.. Pewnie gdybym ją miała, nie założyłabym go i nie pisała bzdur :D
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

PgDn 

Dołączył/a: 12 Sie 2012
Posty: 23

Wysłany: 2012-08-12, 19:54   

Ja na początku postanowiłem napisać książkę. Pół życia straciłem, myśląc o różnych rzeczach, wydarzeniach. Wymyślałem różne historie, z nieistniejącymi bohaterami. Miewałem całkiem interesujące sny które mnie inspirowały. Później doszły do tego "świadome sny".
W końcu stwierdziłem że w głowie mam tego za dużo i muszę to przelać na papier. Napisałem trochę i od razu zacząłem mieć inne pomysły. Cały czas zmieniałem bohaterów, fabułę. Wiedziałem że tak nie może być. Stworzyłem bloga mając na celu pokazać swoje wypociny innym ludziom, dowiedzieć się co sądzą o mojej książce. A przede wszystkim trzymać się swojego pomysłu, nie zmieniać go. Myślę że to poskutkowało. Oczywiście serdecznie zapraszam do czytania jeżeli macie czas ;)

Pozdrawiam PgDn
 
  podziel si� tym postem na:
Sopiee 
Blogger.Klub


Dołączyła: 15 Sie 2012
Posty: 26
Miasto: Polska

Wysłany: 2012-08-16, 10:36   

Lubię dzielić się przemyśleniami z innymi i wielką radość daje mi, jak ktoś to czyta i daje komentarze. :)
 
  podziel si� tym postem na:
Makubczak 

Imię: Mateusz
Wiek: 28
Dołączył/a: 26 Sie 2012
Posty: 25
Miasto: Olszew

Wysłany: 2012-08-26, 16:36   

Bardzo lubię pisać. Kocham sport. Dlatego połączyłem dwie moje pasje i tak powstał mój blog.
Moim celem jest prowadzenie dobrego bloga, który będzie miał czynnych czytelników, ale wiem, że jeszcze długa droga przede mną. Jednak to jest w tym wszystkim fajne i to mnie bardzo zachęciło do spróbowania swojej szansy w blogowaniu:)
______________________________________________________
http://sportowymokiem.blox.pl
 
  podziel si� tym postem na:
LikeaHater 
Blogger.Klub


Imię: Bartek
Dołączył/a: 26 Sie 2012
Posty: 19
Miasto: Polska

Wysłany: 2012-08-26, 22:58   

Uwielbiam pisać i mógłbym pokusić się o stwierdzenie, że bloga prowadzę cały czas tylko, że w głowie :) Teraz to wszystko i w internecie ;)
______________________________________________________
http://LikeaHater.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
azakarsan 
WordPress.Klub

Wiek: 34
Dołączył/a: 20 Sie 2012
Posty: 25

Wysłany: 2012-08-27, 21:57   

Od zawsze lubiłem pisać. Mimo tego, że jestem niby umysłem ścisłym, gdy już się zabrałem za pisanie czegoś, co ma wyrażać moje przemyślenia, czy wykazywać inwencję itp. robiłem to dobrze. Działałem więc na kilku portalach o esporcie/grach, ale nastał czas gdy musiałem zawiesić tą działalność.
Teraz po 2 latach przerwy w pisaniu rozważam wrócenie do działania na jakimś portalu, wcześniej jednak trzeba w sobie wyrobić znowu odpowiedni styl pisania i wprawić się ponownie.
Do tego potrzebuję miejsca, w którym zostawię swoje przemyślenia na dany temat, a więc blog jest idealnym rozwiązaniem. Kiepsko u mnie z zawiązywaniem znajomości itp. więc pisanie na anonimowym mniej lub bardziej blogu jest czymś co samo się nasuwa. A przy dużej, a nawet ogromnej dozie szczęścia uda mi się stworzyć blog popularny gdzie ludzie będą się wymieniać poglądami, ale do tego baaaaaaaaaaaaaardzo daleka droga i raczej niewykonalna ^^
______________________________________________________
http://only-anime.blog.pl/
 
  podziel si� tym postem na:
Snoepje 
Blogger.Klub


Dołączyła: 22 Lis 2011
Posty: 115
Miasto: Holandia

Wysłany: 2012-08-29, 15:04   

Kiedy podjęłam decyzję o emigracji pojawił się też pomysł, żeby założyć bloga, głównie dla rodziny i znajomych, którzy chcieliby wiedzieć co się u mnie dzieje i jak sobie radzę.

W między czasie zaczęłam przeglądać blogi emigracyjne, licząc na jakieś wskazówki i wyobrażenie jak życie emigranta w tym własnie kraju wygląda. Znalazłam kilka, ale żaden nie opowiadał o początkach i stawianiu pierwszych kroków na obczyźnie. Wtedy postanowiłam dzielić się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami, a nóż jakaś zabłąkana przyszła emigrantka (taka jak ja) zabłądzi na mojego bloga i poczuje swego rodzaju ulgę, a może nawet praktyczną wskazówkę :)

Nie mniej jednak piszę, ponieważ zawsze uwielbiałam pisać (a teraz mój pamiętnik cierpi na rzecz bloga)
______________________________________________________
http://justine-abroad.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
arcoiris 
WordPress.Klub


Imię: Agnieszka
Wiek: 35
Dołączyła: 15 Lip 2011
Posty: 70
Miasto: Kraków

Wysłany: 2012-09-01, 11:01   

chciałam mieć swoje własne miejsce w sieci
 
  podziel si� tym postem na:
Koperek 
WordPress.Klub


Wiek: 29
Dołączyła: 10 Wrz 2012
Posty: 18

Wysłany: 2012-09-18, 10:17   

Nie zakładałam pierwszego bloga w jakimś konkretnym celu. Po prostu chciałam sprawdzić jak to jest, co to jest, z czym to się je. A później mnie wciągnęło i tak już ok. 6 lat szlajam się po tym internecie ;)
 
  podziel si� tym postem na:
PolaSoleille 
Blogger.Klub


Dołączyła: 14 Wrz 2012
Posty: 21

Wysłany: 2012-09-18, 22:22   

Chęć wyrażenia siebie i zrealizowania w czymś co sprawia mi przyjemność, a także chęć przełamania stereotypu blogerki modowej jako próżnej, myślącej tylko o sobie dziewczyny z którą nie można porozmawiać o niczym więcej niż tylko o ciuchach - właśnie to mnie skłoniło do założenia bloga ;)
______________________________________________________
http://pannasoleille.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Szel 
Blogger.Klub


Imię: Szel
Dołączyła: 30 Sie 2012
Posty: 32

Wysłany: 2012-09-27, 10:32   

Założyłam bloga, bo chciałam sprawdzić jak się przyjmie, czy ktoś będzie to czytał i zaglądał
______________________________________________________
Jestem Szel i też używam painta.
Czasem lubię się pobawić w "walą mnie wasze rozmiary, zagrajmy w chybił trafił"
 
  podziel si� tym postem na:
BikiniGirl 
Blogger.Klub


Imię: Paulina
Dołączyła: 29 Sie 2012
Posty: 32
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2012-09-27, 18:02   

Jak zacznałam prowadzić nie myślałam, że tyle osób ma o tej tematyce, drugi raz bym się już nie pokusiła, ale staram się go ubrać w mój styl i wyprowadzić na prostą, bo jeszcze błądzę - głównie z grafiką :/
______________________________________________________
Mój blog - www.cytrynazmiodem.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz