Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
marzeniebiegacza 

Imię: Adrian
Wiek: 35
Dołączył/a: 02 Cze 2016
Posty: 16
Miasto: Oborniki Wielkopolskie

Wysłany: 2016-06-02, 18:17   

Podobnie jak koleżanka Patrycja moim głównym celem było "zjechanie na masie" ale poprzez róznego rodzaju formy spedzania czasu przypadkowo zakochałem się w bardzo długich, wyczerpujących, górskich biegach. Blog jest teraz dla mnie motywacją do dalszego działania i spełniania własnych marzeń!
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

monashee 


Imię: Patrycja
Wiek: 26
Dołączyła: 21 Maj 2016
Posty: 24

Wysłany: 2016-06-21, 10:34   dlaczego blog?

Stworzenie bloga w moim przypadku wiązało się z dezycją wyjazdu do Danii. Postanowiłam opisywać w nim moje plany oraz ich wykonanie w praktyce. Chciałabym podzielić się z innymi tą niesamowitą przygodą i zachęcić do realizowania swoich marzeń, nawet gdy graniczą one z niemożliwym.
 
  podziel si� tym postem na:
Kac Killer 
Blogger.Klub


Wiek: 30
Dołączył/a: 02 Maj 2016
Posty: 31
Miasto: Tarnów

Wysłany: 2016-06-21, 11:08   

Do dziś nie mam pojęcia jak to się stało. Miałem lekkiego kaca i robiłem śniadanie. Przychodziły mi przy tym do głowy strasznie głupie pomysły - między innymi zastanawiałem się jak wyglądałoby "ubranie" mojego przygotowywania śniadania w słowa. Ubrałem, dorzuciłem kilka śmieszniejszych rzeczy z wcześniejszego wieczora, stworzyłem bloga, wrzuciłem. Pisałem takie różne pierdoły i je po prostu tam wrzucałem. Podsyłałem od czasu do czasu znajomym, kilku osobom. Później było tego trochę więcej, zacząłem prowadzić w gazecie studenckiej mojej uczelni mocno prześmiewczy Kącik porad Wujka Kaca. Napisałem tam jeden felieton, który lekko zakrawał o opowiadanie (ostatnio wrzucałem go również na bloga), po którym pocztą pantoflową dowiedziałem się o tym, że jeden z najwybitniejszych literaturoznawców w Polsce (a może nawet i Europie) stwierdził, że całkiem niezłe te moje wypociny, więc zacząłem jakoś promować tego bloga, pisać więcej, częściej, zaczęło mi to sprawiać przyjemność i w sumie to tyle.

A mogłem dalej pisać "do szuflady"...
 
  podziel si� tym postem na:
Po pierwsze Marcin 
WordPress.Klub


Imię: Marcin
Wiek: 32
Dołączył/a: 16 Cze 2016
Posty: 28
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-06-21, 20:32   

Zawsze lubiłem pisać, zawsze miałem lekkie pióro i generalnie dużo do powiedzenia/napisania. Kiedyś nagrywałem rap, więc w ten sposób mogłem się wygadać, a do formy blogowej przekonał mnie Kominek w swojej pierwszej książce.
 
  podziel si� tym postem na:
artoffoto 
WordPress.Klub

Wiek: 38
Dołączył/a: 21 Lip 2016
Posty: 23
Miasto: cały świat

Wysłany: 2016-10-15, 01:46   

Nie lubiłem pisać wypracowań. Może dlatego, że były przymusem. Kiedy uruchomiłem bloga niechęć do pisania znikła. Pojawiła się chęć do tworzenia. Pasja i chęć dzielenia się jest tu motorem napędowym. Potencjalne korzyści finansowe też mają swój udział w całym tym tworzeniu, a ciągła walka z problemami z blogiem i poznawanie nowych technologii sprzyja Twojemu rozwojowi i motywuje do działania:)
______________________________________________________
www.artoffoto.eu - Porady fotograficzne | Fotorelacje | Wywiady | Recenzje
 
  podziel si� tym postem na:
RedFuchsia5 
Blogger.Klub


Dołączyła: 08 Sie 2014
Posty: 16
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2016-11-16, 17:18   

Pierwszą motywacją do fotografowania było dla mnie forum o roślinach, po pewnym czasie zdjęć przybyło tak bardzo, że postanowiłam poszukać własnego miejsca w sieci. Blog ma dla mnie tę samą motywacyjną funkcję, dodatkowo stanowi w pewnym sensie foto-pamiętnik, ale bardziej rozwoju, tego, czego się już nauczyłam niż osobistych przeżyć.
 
  podziel si� tym postem na:
GlosNiewazny 

Dołączył/a: 16 Lis 2016
Posty: 16

Wysłany: 2016-11-17, 11:53   

Zaczynała się sesja, trzeba było więc zająć czymkolwiek niezwiązanym z nauką...
 
  podziel si� tym postem na:
Koniuu 
Blogger.Klub

Dołączyła: 09 Lis 2016
Posty: 17

Wysłany: 2016-11-29, 18:45   

Sama nie wiem.. Już kilka razy zabierałam się za tworzenie bloga ale nigdy mi to nie wychodziło. Zawsze chciałam pisać bloga w stylu "mój pamiętnik" ale po paru miesiącach zdałam sobie sprawę, że moje życie jest nudne i monotonne jak flaki z olejem. Teraz piszę bloga dla własnej przyjemności o tym co akurat wpadnie mi do głowy. :wstyd:
 
  podziel si� tym postem na:
anonimowe
[Usunięty]



Wysłany: 2017-03-02, 03:43   

Bo wywalili mnie z forum, a lubię pisać coś o czymś... fajniej było mieć możliwość wchodzenia w interakcje z ludźmi a nie tak tylko klepać w przestrzeń, ale ma to swoje zalety, nieliczne.
 
  podziel si� tym postem na:
AgariPizmo 

Dołączył/a: 07 Sty 2017
Posty: 22
Miasto: Gdańsk

Wysłany: 2017-03-16, 07:37   

Ja zacząłem prowadzić bloga z pasji. Nie interesuje mnie czy dużo osób będzie go czytać. Uwielbiam perfumy i chciałem podzielić się ze światem swoją wiedzą na ich temat. Dlatego powstał Agar i Piżmo. Moim znajomi dość entuzjastycznie podeszli do tematu i często ktoś z nich mówi mi, że czyta moje wpisy i że podoba mu się to jak opisuję zapachy. Dla mnie to wystarczający powód do dalszej pracy.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz