Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Daria. 
Blogger.Klub


Imię: Daria
Wiek: 29
Dołączyła: 10 Kwi 2013
Posty: 115
Miasto: Polska - Gdańsk

Wysłany: 2013-07-17, 16:30   

Są dla mnie ważne i nigdy tego nie ukrywałam.
Nie prowadzę pamiętnika, prowadzę blog z recenzjami książek. I dla mnie ważne jest, żeby ludzie komentowali, chciałabym poznać ich opinię o wpisach, samych książkach etc.
______________________________________________________
Wszystkich moli książkowych zapraszam na
www.internetowa-biblioteczka.blogspot.com
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

AngelikaeM 
Blogger.Klub


Wiek: 33
Dołączyła: 24 Mar 2013
Posty: 21
Miasto: Aberdeen

Wysłany: 2013-07-20, 22:47   

Kiedyś prowadziłam `mój pamiętnik` i nie zwracałam uwagi na komentarze jednak teraz kiedy prowadzę bloga `lifestyle` komentarze są dla mnie bardzo ważne.
 
  podziel si� tym postem na:
mtotowangu88 
Blogger.Klub


Dołączyła: 28 Paź 2012
Posty: 35

Wysłany: 2013-07-21, 14:40   

Dla mnie to istotna część blogowania. Lubię czytać komentarze, w szczególności konstruktywną krytykę, która stawia mnie do pionu {głównie przy wpisach dot. moich treningów i narzekań na brak motywacji}.
______________________________________________________
Zapraszam na moje blogi:
http://mtoto-wangu.blogspot.com/
http://www.fitlifestyle.pl/
 
  podziel si� tym postem na:
Neramide Stern 
Blogger.Klub


Imię: Patrycja
Wiek: 28
Dołączyła: 22 Cze 2013
Posty: 33
Miasto: Polska

Wysłany: 2013-07-22, 16:08   

Teraz trudno o jakikolwiek komentarz. Jednak SPAMu zostawiać na blogach nie zamierzam, bo tylko kogoś zrazić do siebie można, zamiast zachęcić.
 
  podziel si� tym postem na:
Oleandrra 
Blogger.Klub


Wiek: 32
Dołączyła: 16 Cze 2013
Posty: 32
Miasto: Kraków

Wysłany: 2013-07-22, 22:26   

paliatyw napisał/a:

Nie potrzebuję opinii czytelników - co oczywiście nie oznacza, że ich nie szanuję. Większość ludzi nie komentuje wpisów na blogach. Wchodzą, czytają i wychodzą. Może potem wracają. Nie chcę tworzyć forum. Chcę rzucić tekst do pożarcia. A kulturalny człowiek przy posiłku siedzi cicho. Nie chcę też użerać się ze spamerami i hejterami. Na fejsiku stracą swoją anonimowość, więc raczej rzadko będą się tam pojawiać.


to co piszesz przemawia do mnie.
u mnie jest możliwość zostawiania komentarzy, ale wszelkie przejawy braku kultury, hejterstwa, zawiści itp. najzwyczajniej w świecie usuwam bez mrugnięcia okiem.
ludzie uwielbiają korzystać z anonimowości, tym bardziej, że jeszcze nie skumali, że jeśli zakładasz swojego bloga, to jest to TWOJE miejsce w sieci, więc albo zachowujesz się, jak na gościa przystało, albo wyjdź.

według mnie są komentarze, które są potrzebne. na swoim blogu staram się pisać o przyjemnych rzeczach, o tym, jak postrzegać życie prościej i od czasu do czasu wrzucę jakąś relację z moich upojnych chwil spędzonych w kuchni + przepis. dlatego jeśli czytam, że komuś podoba się to, ile wysiłku w to wkładam, czuję się cholernie zaszczycona.
sama staram się doceniać ludzką pracę, w internecie jeśli coś mi się spodoba, jeśli skorzystam z jakiegoś tutorialu albo z jakiejś wskazówki robię to np. klikając lajka, a kiedy mam czas piszę komentarz, bo wychodzę z założenia, że inni - tak samo jak ja - cieszą się, kiedy ktoś wyrazi uznanie dla tego, co robią.

są komentarze nie tyle negatywne, tylko pomocne.
i są jeszcze te tylko negatywne, których jedynym celem jest kogoś obrazić albo wyśmiać. tych ostatnich nie toleruję.
______________________________________________________
jestem specjalistką od spraw damsko-męskich. jestem perfekcjonistką - w życiu i w kuchni (gdzie odpoczywam). lubię pieprzyć. czytaj mnie więcej tutaj
 
  podziel si� tym postem na:
Jadźka 
WordPress.Klub


Imię: Mateusz
Wiek: 28
Dołączył/a: 12 Gru 2012
Posty: 116
Miasto: Olszew

Wysłany: 2013-07-23, 12:29   

Żebym ja miał w ogóle jakieś komentarze, pewnie wtedy zastanowiłbym się, jaką mają dla mnie wagę:)
Oczywiście, jeśli ktoś doda swoich parę słów pod notką, zada jakieś pytanie, czy coś w tym stylu to zawsze robi się miło, bo wiesz, że ktoś docenia w jakiś sposób Twoje starania.
Reflektuję też komentarze negatywne, ponieważ nie można od razu być lizanym po tyłku. Zimny prysznic nikomu nie zaszkodził nigdy, a czytelnik (jeśli to nie jest plebs) stara się nam pomóc w taki właśnie sposób.
 
  podziel si� tym postem na:
PioMro 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 30 Lip 2013
Posty: 49

Wysłany: 2013-07-30, 18:10   

Merytoryczne cieszą i są przeze mnie komentowane. Czasem rodzi się fajna dyskusja :) . Hejty są za to bezlitośnie usuwane :)
 
  podziel si� tym postem na:
Imperfecta 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Wiek: 31
Dołączyła: 29 Lip 2013
Posty: 78
Miasto: Południowy Wschód.

Wysłany: 2013-07-30, 21:58   

Ja bardzo lubię mieć komentarze. Zawsze zadaję jakieś pytanie na końcu notki, zachęcam do rozmowy, choć rzadko coś z tego wychodzi to każdy komentarz bardzo mnie cieszy i zachęca do pisania kolejnych postów.
 
  podziel si� tym postem na:
yongle 
Blogger.Klub


Wiek: 32
Dołączył/a: 02 Lut 2013
Posty: 29

Wysłany: 2013-07-31, 00:06   

Komentarze są bardzo pomocne w utrzymaniu motywacji do pisania. Szczególnie, jeśli nie są reklamowym spamem :)
______________________________________________________
Wszystko o nauce języków obcych. Codziennie nowe fiszki z angielskiego i nie tylko.
fiszkarium, czyli fiszki z języków obcych
 
  podziel si� tym postem na:
skrzatix 
Blogger.Klub

Imię: Kaśka
Dołączyła: 27 Paź 2012
Posty: 56

Wysłany: 2013-07-31, 12:51   

Staram się odpowiadać na każdy komentarz, bo jeżeli ktoś coś u mnie już napisał, to i ja też się minimalnie "wysilę". Oczywiście cieszą mnie komentarze merytoryczne, dzięki którym można zainicjować krótką rozmowę czy to u mnie na blogu czy na jakimś innym, nawet na temat pośrednio związany z tekstem. Jeżeli chodzi o zwykłe "zachęciłaś mnie, chętnie przeczytam" - cóż, mam nadzieję, że naprawdę tak jest...Sama staram się unikać takich śladów po sobie, może na początku blogowania częściej mi się zdarzało - ot, taki ślad, że przeczytałam czyjś tekst, podobał mi się. Co do komentarzy pisanych bez czytania np. recenzji, to nie wiem, co mam powiedzieć, ja takiej sytuacji nie miałam, ale słyszałam o kilku wyśmienitych :rotfl: Ne toleruję spamu z linkami, zapraszam do siebie, itp. - na początku swojego blogowania nawet tak nie robiłam i już kiedyś upominałam jednego użytkownika, który robił to u mnie nagminnie. Nie mam nic przeciwko konstruktywnej krytyce.
______________________________________________________
http://www.skrzatowisko.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
agniesha 
Blogger.Klub


Imię: Agnieszka
Wiek: 34
Dołączyła: 24 Lip 2013
Posty: 50
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2013-08-01, 10:01   

Moim zdaniem komentarze to dobra motywacja do prowadzenia bloga dalej. Widząc, że ludzi interesuje to co piszesz i mają coś do powiedzenia na ten temat zachęca i motywuje do dalszego tworzenia.
Uważam, że komentarze to ważna część bloga, ale najważniejsza ponieważ najważniejszy jest przekaz ;)
______________________________________________________
http://coraz-mniej.blogspot.com czyli, zawsze warto spróbować! :)
 
  podziel si� tym postem na:
Agneskowa 
Blogger.Klub


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 53
Miasto: Legnica

Wysłany: 2013-08-01, 16:03   

Komentarze są bardzo ważną częścią każdego bloga. Przez komentarze, czytelnicy wyrażają swoje zdanie o postach, wiem co mam zmienić, co poprawić tak, aby blog był czytelny i przyjazny dla moich czytelników.
______________________________________________________
http://pocztowki-ag.blogspot.com/ > Blog o mojej pasji.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz