Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
Panna K 
WordPress.Klub


Imię: Kornelia
Wiek: 29
Dołączyła: 12 Mar 2014
Posty: 98

Wysłany: 2014-03-15, 14:57   

Ja dość dużą wagę przywiązuję do komentarzy. Często staram się na nie odpowiadać. Wtedy widzę, że ktoś rzeczywiście przeczytał notkę. To mnie motywuje do działania i pisania następnych postów i notek.
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

bazia08 
Blogger.Klub


Wiek: 39
Dołączyła: 21 Mar 2014
Posty: 22
Miasto: Irlandia

Wysłany: 2014-03-26, 02:11   fajne je mieć

U mnie narazie pusto w dziale komentarzy, ale jestem na początku blogowej drogi. Zdaję jednak sobie sprawę, że czasem sporo osób czyta i przegląda blogi, nie pozostawiając śladu. Zawsze jednak miło poczytać uwagi, zarówno te pozytywne jak i negatywne. Można z nich czerpać inspirację i udoskonalać swoje małe dzieło:)
 
  podziel si� tym postem na:
nie-umiem-pisac 
Blogger.Klub


Dołączyła: 06 Kwi 2014
Posty: 47

Wysłany: 2014-04-07, 21:21   

Kiedyś pisałam tylko dla siebie, nie obchodziło mnie w ogóle, czy nawet ktoś czyta. Teraz są dla mnie ważne, bez nich mam trochę wrażenie, że wszyscy olali mój post/nie spodobał się/ktoś tylko wszedł i nawet nie przeczytał. Są też cenną radą. Np Panna K u mnie zostawiła, że powinnam dawać odstępy między akapitami- i już mam cenną wskazówkę na przyszłość. Tak więc zapraszam do komentowania :P
______________________________________________________
http://nie-umiem-pisac.blogspot.com/ Zapraszam! Może jednak umiem. Powiedzcie, że umiem.
 
  podziel si� tym postem na:
adambibliotekarz 

Imię: Adam
Dołączył/a: 03 Kwi 2014
Posty: 55
Miasto: Warszawa

Wysłany: 2014-04-08, 06:36   

Zawsze czytam komentarze i odpisuje na nie
 
  podziel si� tym postem na:
Kejczi 
Blogger.Klub


Imię: Natalia
Wiek: 27
Dołączyła: 07 Maj 2014
Posty: 47
Miasto: Poznań

Wysłany: 2014-05-07, 21:55   

Ja przywiązuję wagę tylko do tych, które świadczą o tym że czytelnik faktycznie przeczytał mój post nad którym pracowałam. Jak dostaje coś typu "świetnie, zapraszam do mnie" to mnie krew zalewa i natychmiast to usuwam. Zaś na resztę komentarzy zawsze odpowiadam, dodatkowo wchodzę na blog danej osoby i czasami trafiam na jakąś osobę, która mnie zainteresuje. ;)
______________________________________________________
 
  podziel si� tym postem na:
Gorska_Kozica 
Blogger.Klub


Imię: Karolina
Wiek: 41
Dołączyła: 04 Sty 2013
Posty: 71
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-05-08, 13:46   

@Kejczi, mam podobne podejście. Jeśli komentarze są merytoryczne, to mnie to bardzo cieszy, ale jesli są zupełnie od czapy, w dodatku spamują, to zdecydowanie usuwam. Jeśli komentarz wymaga odpowiedzi, odpowiadam. :)
______________________________________________________
Góry, lifestyle - Po prostu życie ... Życie Me ... :)

Może polubisz? FB-Fanpage :)
 
  podziel si� tym postem na:
kuma 
Blogger.Klub


Dołączyła: 29 Kwi 2014
Posty: 30

Wysłany: 2014-05-10, 14:43   Re: Jaką wagę przywiązujecie do komentarzy?

Neramide Stern napisał/a:

Jaką wagę przywiązujecie do komentarzy?
Ich brak was przytłacza czy niekoniecznie?


Jestem właśnie w trakcie odzyskiwania bloga, przepadło sporo komentarzy. Wpisy czytelników i własne odpowiedzi traktuję jako uzupełnienie, rozszerzenie treści postów. Dlatego żal mi tylko takich komentarzy, które były rzeczowe, wnosiły coś nowego, nawet jeśli niekoniecznie na temat.
Brak komentarzy (czy raczej niewielka ich liczba) nigdy mnie nie przytłaczał. Nie zarabiam na blogu, nie służy mi do lansu ani nie szukam w blogosferze przyjaciół, więc nie ma powodu, żeby tak to przeżywać. Jeśli komentarzy pod jakimś postem jest mało, uznaję, że temat nie zainteresował innych i nie robię z tego dramatu, ponieważ bloga prowadzę przede wszystkim dla siebie i nie obchodzą mnie opinie blogowych wyjadaczy, że taka postawa jest nieprofesjonalna i w ogóle od czapy.
 
  podziel si� tym postem na:
Boss 
WordPress.Klub


Imię: Krzysztof
Dołączył/a: 09 Cze 2014
Posty: 30
Miasto: Polska

Wysłany: 2014-06-26, 09:17   

Dla siebie to można prowadzić pamiętnik. Jeśli ktoś decyduje się na publikowanie tego, co pisze, to nie ma bata - chce być czytany, nawet jeśli nie chce się do tego przyznać ;)
______________________________________________________
http://reflektorbossa.pl/
 
  podziel si� tym postem na:
yoohoo 

Dołączyła: 20 Sty 2014
Posty: 91

Wysłany: 2014-07-08, 10:49   

Moim zdaniem komentarze są bardzo ważne - zarówno te z pozytywnymi jak i negatywnymi opiniami na temat jego wyglądu czy jakości wpisów.
 
  podziel si� tym postem na:
totolijo 
WordPress.Klub

Imię: Patrycja
Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 87

Wysłany: 2014-07-09, 19:12   

yoohoo napisał/a:

Moim zdaniem komentarze są bardzo ważne - zarówno te z pozytywnymi jak i negatywnymi opiniami na temat jego wyglądu czy jakości wpisów.

Popieram w całej rozwiązłości :P
 
  podziel si� tym postem na:
zetel 

Wiek: 23
Dołączył/a: 03 Lis 2013
Posty: 206

Wysłany: 2014-07-09, 19:50   

Żadną jeśli zawierają jakąkolwiek krytykę. Nie jest mi ona do niczego potrzebna
 
  podziel si� tym postem na:
xjolax 
WordPress.Klub

Wiek: 33
Dołączyła: 30 Cze 2014
Posty: 38
Miasto: Szczecin

Wysłany: 2014-08-13, 16:46   

Zetel sądzę, że krytyka przydaje się każdemu, jeśli nie jest to typowe, burackie obrażanie, wyzywanie czy łamanie zasad panujących na Twoim blogu.

Komentarze są dla mnie ważne, na początku przejmowałam się tym, że ich nie ma. Z czasem, gdy przestałam o tym myśleć, czytelnicy otworzyli się i praktycznie przy każdym poście są komentarze.

Zawsze na nie odpowiadam, ponieważ tak buduje się komunikację i zatrzymuje czytelników - wiedzą, że blog prowadzi osoba, a nie duch.

Komentarze, które są obraźliwe i są ewidentnie czymś, co napisał troll USUWAM.

Do komentowania polecam Disqusa, bo zmniejsza ryzyko spamu i trolli ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz