Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Autor Wiadomość
ShaggyDog 
Blogger.Klub


Dołączył/a: 02 Lut 2014
Posty: 16

Wysłany: 2014-02-14, 21:33   

Zapotrzebowanie jest. Grafika to popularny dziś temat. Duża część blogów o programach graficznych pisana jest w języku angielskim.
______________________________________________________
http://shaggydogbooks.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

GoodByAccident
[Usunięty]



Wysłany: 2014-02-14, 23:10   

moim zdaniem brakuje blogów z pasją. Zwyczajnie specjalistów... niezależnie o czym strona jest jeśli autor zna się na rzeczy i potrafi czytelnika zainteresować tak żeby do niego wrócił to trafi do najlepszych. O np. Słoneczny Balkon o roślinach. W mieszkaniu nie mam ani jednej, ale bloga czytam.
 
  podziel si� tym postem na:
Agneskowa 
Blogger.Klub


Imię: Agnieszka
Dołączyła: 31 Lip 2013
Posty: 53
Miasto: Legnica

Wysłany: 2014-02-16, 12:33   

GoodByAccident, masz racje.
Brakuje mi blogów z mojej dziedziny. Nie uważam się za specjalistę od pocztówek oraz pisania listów, ale uwielbiam to i kocham dzielić się moją pasją z innymi ludźmi. Brakuje mi blogów opisujące pasje ludzi i nie chodzi mi tu o blogi kulinarne, modowe czy kosmetyczne. Dlaczego nie ma blogów o np. modelarstwie, kolekcjonowaniu znaczków czy budowie karmników dla ptaków? Bo ludzi boją się, że nikogo to nie zainteresuje! A to nie prawda, zawsze znajdzie się kilka osób w sieci, które popierają naszą pasje. :) Przecież zakładamy blogi nie dla liczby odwiedzin czy komentarzy tylko po to, aby podzielić się z innymi osobami tym czym się zajmujemy w wolnej chwili.
______________________________________________________
http://pocztowki-ag.blogspot.com/ > Blog o mojej pasji.
 
  podziel si� tym postem na:
Ggusienka 
Blogger.Klub

Dołączyła: 06 Gru 2013
Posty: 33

Wysłany: 2014-02-16, 14:25   

Zgadzam się z Agneskowo, ludzie piszą o tym o czym myślą, że inni chcą czytać, tymczasem lepiej pisać o tym co się lubi i w czym czujemy się dobrzy:)
mój blog nie ma dużej ilości wejść, ale nie mam zamiaru zmieniać tego o czym piszę, bo piszę o tym co mnie interesuje i co kocham:)
______________________________________________________
http://pozytywnespojrzenie.blogspot.com/
 
  podziel si� tym postem na:
Qrkoko 
WordPress.Klub


Imię: Agata
Dołączyła: 16 Lut 2014
Posty: 154
Miasto: Białystok

Wysłany: 2014-02-16, 14:46   

Tak naprawdę to blogów jest mnóstwo i na każdy temat. Brakuje charyzmatycznych twórców, którzy potrafią te blogi wybić z tłumu.
______________________________________________________
Zabierz babci szydełka - rękodzieło jest dla młodych!
 
  podziel si� tym postem na:
Panblogista 
Blogger.Klub

Dołączył/a: 27 Lis 2013
Posty: 28

Wysłany: 2014-02-17, 13:04   

@Qrkoko dotknął sedna sprawy. Dodam, że oprócz "charyzmatycznych ludzi" potrzebne będą również skuteczne narzędzia wyszukiwania blogów, jakie nas interesują. Google ma już w ofercie swoją własną blogową wyszukiwarkę, ale potrzeba czegoś jeszcze. Okres pionierów blogowych mamy za sobą, próżnia została wypełniona niemal po brzeg, chociaż? Może nie znam jakiegoś niezwykle unikalnego bloga?
 
  podziel si� tym postem na:
17blackand29red 
Blogger.Klub


Wiek: 28
Dołączyła: 25 Lut 2014
Posty: 28
Miasto: Kluczbork

Wysłany: 2014-03-02, 20:01   

Moim zdaniem, brakuje blogów prawdziwych podróżników. Takich ludzi którzy zajmują się podróżowaniem, poznają te wszystkie kultury doszczętnie i opowiadają o tym ze szczegółami. Takich którzy powiedzą nam jak przetrwać w danym kraju i co tam nalezy robić lub czego nie robić. Wiem ,że są blogi podróżnicze i programy telewizyjne, ale programy nie koniecznie zawsze mówią nam to czego oczekujemy a na taki dobry, naprawdę dobry blog podróżniczy ze szczegółami, jeszcze nie trafiłam.
 
  podziel si� tym postem na:
LIGEIRO 
Blogger.Klub


Imię: Dorian
Wiek: 26
Dołączył/a: 17 Mar 2013
Posty: 40
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2014-03-09, 16:42   

Brakuje blogów regularnych. Rodzi się wielka nadzieja, a potem o blogu zapomina. Albo pamięta tylko raz na dwa tygodnie.
 
  podziel si� tym postem na:
Motyw kobiety 
WordPress.Klub


Dołączyła: 09 Wrz 2014
Posty: 38
Miasto: Cz-Dz

Wysłany: 2014-09-09, 19:14   

Puszysława napisał/a:

Dobrych blogów brakuje. Dobrych blogów brakuje zawsze i myślę, że temat jest tutaj mało ważny. Bardziej istotny jest pomysł, realizacja i sposób realizacji.


Prawdą jest.
Skomentowałam tak, jakbym sama nie wiadomo jak wyniosłe blogi prowadziła, ale swoich odbiorców mają, a mnie czasem zdarza się mieć coś mądrego do przekazania światu i coś kreatywnego do opublikowania.

Co do niszy..... ja wpadłam na >genialny< pomysł by publikować swoje książki (zaczęłam od jednej na razie) fragmentami, ale w taki sposób, by zaangażować w to również czytelników; by na zasadzie konkursów, mogli decydować o przebiegu akcji czy bohaterach. Udało mi się przeprowadzić to raz jak na razie, ale ruszam pełną parą :) I co się okazało.... kolega koleżanki wpadł na identyczny pomysł! (niezależnie ode mnie) i chyba kilka czy kilkanaście dni po tym, jak ruszył mój blog, ruszył też jego, z podobnym pomysłem :)

I jeszcze jedno: aby prowadzić jakiś niszowy blog, trzeba się na czymś znać. Bo zwykle wiąże się to z jakimś niepopularnym hobby.
Ja mam pomysł na taki blog i całkiem możliwe, że go kiedyśśśśś uruchomię :)
______________________________________________________
www.miejsce-akcji.pl
http://motyw-kobiety.miejsce-akcji.pl
 
  podziel si� tym postem na:
ModnyStyl2013 
Blogger.Klub


Imię: ModnyStyl2013
Wiek: 32
Dołączył/a: 19 Wrz 2014
Posty: 34
Miasto: Skoczów

Wysłany: 2014-09-19, 21:28   Moim skromnym zdaniem

Trudno powiedzieć. Może blogów do it yourself? Wynalazcy? Mali magicy?
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz