Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-26, 06:33

jesteś anty ?
tak
52%
 52%  [ 34 ]
nie
27%
 27%  [ 18 ]
nie mam zdania
20%
 20%  [ 13 ]
Głosować: 65
Wszystkich Głosów: 65

Autor Wiadomość
Brom 
WordPress.Klub
vel. Kutwa


Zaproszone osoby: 3
Wiek: 30
Dołączył/a: 15 Mar 2006
Posty: 399
Miasto: Dom

Wysłany: 2007-03-20, 18:19   

w mylog'u jest dobra jedyna rzecz... można tam testowac szablony do bloga jeżeli ktoś nie posiada serwa.

A tak ogolnie to szajs, ja wysławiam eblog.pl :]
______________________________________________________
[you], nie czytaj moich postów, są bez sensu...
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

aasiek
[Usunięty]



Wysłany: 2007-03-25, 01:40   

A mi eblog.pl jeszcze nigdy dobrze nie zadzialal. Moze to ja jakas pechowa? :P

Przeczytalam (i obejrzalam) wszystkie informacje odnosnie nieszczesnego mylog.pl i musze przyznac, ze zaskoczenie wielkie!
Nigdy mnie nie obchodzilo co robi/mysli/uwaza osoba po drugiej stronie "kabla" i naprawde nie przywiazuje wagi do tego kto zarzadza jaka strona... no moze do czasu , az ktos wladuje sie na moj teren, ale to chyba kazdy tak ma.
Uzasadnione jest, ze bardzo czesto ludzie, ktorzy nadzoruja prace tego typu portali to analfabeci , albo zakompleksieni dziwacy (nie, nie chce nikogo obrazic, po prostu tez wiele razy zdarzylo mi sie "rozmawiac" z reprezentantami tego grona) , czasami nawet jedno i drugie :P
Oczywiscie, nikt nie pozwoli soba pomiatac, ale zastanawia mnie po co pchac sie i wysluchiwac obelzywych uwag. Czy to cos zmieni, ze skoczymy sobie wszyscy do gardel? Jedynie sytuacja sie zaogni i Bog jeden wie co z tego moze wyjsc.
Swiat internetu jest naprawde duzy i nie jest powiedziane, ze na kazdym kroku spotkamy te same osoby.
Chcialabym takze zauwazyc, ze ludzie w mylog.pl wykonuja naprawde niezla prace skoro nadal przybywa im userow! i nikt sie nie zastanawia czy admin pluje jadem ;) cos w tym jest.

Podziwiam wklad wlozony w stworzenie tej anty-strony/anty-forum , ale ja jestem raczej sceptyczna. I nawet prywatne rozmowy (czasem prowokowane :hyhy: ) nie sa w stanie udowodnic czegokolwiek. Moze i dobrze?

Pozdrawiam.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-03-27, 14:08   

aasiek, ja już tu kilka razy pisałem o sensie tej strony, widocznie nie przeczytałaś tej dyskusji (na forum) dokładnie :) kilka postów wyżej masz napisane mniej więcej o co chodzi ;)

nikt nie odbiera zasług programiscie myloga :) a to, ze przybywa userów ma wiele źródeł ;) największym jest poczta pantoflowa, z której wyrósł fejm i ludzie zamiast dobierać serwis według potrzeb zakładają bloga bo koleżanka też tam ma ;P to także wielokrotnie potwierdziłem ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
aasiek
[Usunięty]



Wysłany: 2007-03-27, 14:17   

To oczywiste, ze w ten sposob to wszystko sie dobywa. Ale to nie zmienia faktu, ze niepotrzebne sa te utarczki, bo tylko utrudniaja one zycie (przynajmniej mi by to utrudniolo, gdyby ktos mowil do mnie takim a nie innym slownictwem). Jest tak a nie inaczej i trzeba sie z tym pogodzic.

Czytalam dyskusje, a moj post nie odnosil sie do opinii innych. To bylo wyrazenie moje zdania. Chyba nie potrzebuje do tego odnoszenia sie do pozostalych wpisow :hyhy:

Pozdrawiam :)
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-03-27, 14:24   

aasiek napisał/a:

Jest tak a nie inaczej i trzeba sie z tym pogodzic.
no nie wiem czy się tak godzić i nic nie protestować :P ale to już leży w rękach userów, zauważ, że mylog obecnie nie ma forum ani działu faq, wszystko musisz załatwiać właśnie bezpośrednio z administracją poprzez mail ;)

mam kontakt z adminami np. blog, eblog, ownlog, blog4u i kilku innych małych i mozna się z nimi kontaktować na odpowiednim poziomie...
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Żelka
[Usunięty]



Wysłany: 2007-03-27, 22:44   

Jak zobaczyłam tą stronkę to się bardzo zdziwiłam, ale na mylogu zostaję bo mimo że właśnie przed chwilą się dowiedziałam jaka jest administratorka (a na mylogu jestem już prawie rok) to jakoś w prowadzeniu bloga mi to nie przeszkadza. A jeśli chodzi o te płatne rzeczy to nie do końca jest tak że za wszystko trzeba płacić, przecież jak ktoś jest w miarę inteligętny to zrobi sobie sonde na jakiejś stronce do tego przeznaczonej np. www.sonda.pl teraz już można mieć konto sponsorowane więc można mieć bezproblemu sonde, a jezli o grafike chodzi to jaki problem wstawć np. swoją fote do imageshack naprzykład i zrobić z tego kodzik i dać do notki czy gdzie ktoś tam chce... Ja myśle że za na pewne rzeczy nie trzeba narzekać ze są płatne bo jak ktoś wie chociaż troszke o htmlu itd. to ja myśle że sobie poradzi bez płacenia. Może z podstronkami troche przesadzają ale taki serwis tu przesadzają z podstronkami a na eblogu pewnie z czymś innym (nigdy nie miałam bloga na eblogu to niewiem). Moim zdaniem można sobie poradzić na mylogu całkiem za darmo a jeżeli się nie czepiasz adminki (chodzi mi o jej szablony bo słyszałam że usuwała bloga które krytykowały jej prace o ile dobrze zrozumiałam) to ja niewidze w tym sensu, miło by wam było jak ktoś by krytykował wasze prace, ja niewidze snsu w takim czymś, poprostu lepiej z jej nie wkuzać i sie nia tak bardzo nie interesować. A tak pozatym to bloga na mylogu się dość dobrze prowadzi a jeżeli chodzi o ciemne kolory, że za dużo brązu czy coś takiego, to ja sądze że to wkużające nie jest nawet lepiej niż kolor biały taki oczo*ebny). Ja mówie tylko moje zdanie że nie ma sensu doczepiać się tak do kogoś, ja też bym się wkuzyla jakby ktos na mnie najezdzal i to do tego nie ktos tylko wszyscy z ebloga i nie tylko no bo to nie jest mile ja rozumiem ze jest taka i owaka no ale.. nie bronie jej ani nic żeby ktoś tego źle nie zrozumiał. A tak ogólnie to wszystko wszystkim ale jak przeczytałam że 11-16latki są jakieś tam już nie pamiętam ale to nie było miłe wyzywać kogoś bo z młodszego pokolenia jest? No to jest troszke przesadza, ale przesadą jest też robienie stronki anty mylogowi... Ci z ebloga wyzywją użytkowników z myloga, a ci z myloga tych z ebloga... bardzo inteligętne, nie no sory ale to jest na poziome przeszkola.
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-03-27, 23:10   

yyy :zdziwko:
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2007-03-27, 23:49   

Żelka napisał/a:

inteligętne

InteligENtne.

A tak nawiasem mówiąc mało zrozumiałam z tej wypowiedzi, chyba troszkę za dużo chaosu jak na mój gust.
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Żelka
[Usunięty]



Wysłany: 2007-03-28, 00:51   

Frozen Lust napisał/a:

Żelka napisał/a:

inteligętne

InteligENtne.


sorki jestem dyslektyczką:P chyba rzeczywiście troche namieszłam :P
 
  podziel si� tym postem na:
aasiek
[Usunięty]



Wysłany: 2007-03-28, 08:07   

wystarczylo kilka dodatkowych kropek ;)

Htsz, a podobno na kazdego posta znajdzie sie riposta? :luka:

Pozdrawiam! :P
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2007-03-28, 12:14   

nie odpisywałem, bo to o czym napisała już wałkowaliśmy tutaj w temacie ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Tobiasz 

Imię: Tobiasz
Wiek: 31
Dołączył/a: 11 Wrz 2006
Posty: 955

Wysłany: 2007-03-30, 22:16   

Skończyłem z blogami. A niech sobie będzie ta brązowa kolorystyka. Niestety Mylog jest jednym z największych serwisów blogowych tak jak komunikator Gadu-Gadu i podejrzewam, że dopóki nie wskaże się alternatywy użytkownikom Myloga to oni nadal będą z ich usług korzystać. Nie ma FAQ ani forum. Tandeta.
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz