Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-26, 06:33

jesteś anty ?
tak
52%
 52%  [ 34 ]
nie
27%
 27%  [ 18 ]
nie mam zdania
20%
 20%  [ 13 ]
Głosować: 65
Wszystkich Głosów: 65

Autor Wiadomość
DmT
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-18, 14:38   

Dwoma słowami Mylog Stop :]
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Tobiasz
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-18, 19:38   

A ja kocham myloczka. :)

Mylog - górą! :]

@Htsz// dla osób lubiących myloga jest odpowiednia grupa, dołącz jeśli chcesz :)
http://forum.blogowicz.info/groups/68.htm
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-03-18, 19:48   

A reszta tunelem pod nią, gęsiego, gęsiego :rotfl:
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Sould
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-18, 20:15   

Nie wiem co można widzieć takiego ciekawego w M****.pl.

Ludzie go tworzący <OCENZUROWANO>. Kiedyś to były osoby współpracujące z linkup.pwii.pl z tego co pamiętam, z początku tak było a teraz ? Jeśli to nadal te same osoby to są poniżej krytyki.

//jeszcze raz i bedzie pierwszy warn na forum :krzeslem: //-moron
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-03-21, 15:59   

to było troche inaczej, ale to, iż współpraca miała być jest prawdą, wyszło troche inaczej.. dlaczego to chyba teraz dobrze widac ^^ chociaż w tamtym momencie jeszcze nie było to tak okazałe...

prosiłbym jednak o kulturę, nie zwyzywałem ich na stronie tylko opisalem jak to widzę, dlatego prosze o nie uzywanie niecenzuralnych słów ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-03-21, 19:13   

zauwazylem chec prowokacji ze strony osób czytających wwwanty (tych młodszych) -> w stronę administratorów myloga by ci obrazili ich tylko po to aby potem zamiescić to tutaj na forum lub na anty stronie. niestety to jest nieczysta gra a o takiej mowy nie ma. zauwazylem w jednej z takich rozmów, iż moje rozmówki zamieszczone w pliku notatnika poddawane są w wątpliwość.

nie są zmyślone i w każdej chwili mogę pokazać archwium a fakt, iż druga strona nie posiada kopii rozmów konfliktowych niestety nie wylącza tego ze obiegu ;)

wspomnieć warto, że skrini są z poprzedniego forum myloga działającego na phpbb a ten fakt potwierdza choćby hacking.pl opisując włamanie ;)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-03-21, 19:25   

Dla mnie to, ze administracja myloga juz w formularzu rejestracyjnym kwestionuje inteligencje swoich uzytkownikow jest haniebną postawa. Juz sam fakt sugerowania tego, ze jakas osoba nie jest zdolna do rozpoznania wlasnej plci mozna podciagnac pod jakis paragraf. A kto tu najwiecej sie wydziera o lamanie regulaminu (zarowno jezeli chodzi o blogi, kluby czy forum)? Oczywiscie, wyzej wymieniona administracja.

Zanim ktokolwiek z nich zacznie uzywac wielkich slow i wznioslych ideii powinien pokajac sie i posypac glowe popiolem za tą obraze na wstepie. Czy prawo dziala w jedna strone na tamtym serwisie? Najwidoczniej tak, ale w swoim zaslepieniu (wlasna wspanialoscia?) admini nie dostrzegaja tego, ze nie powinni wymagac fair play wobec siebie, skoro sami takiej gry nie prowadza.

A ja mam taki problem, ze na eblogu pojawiaja sie od czasu do czasu mylogowicze chetni do zburzenia atmosfery tam panujacej. Niedawno byly to panny z minimalistycznych, na poczatku udajace slodkie idiotki by pozniej rzucac gromy bo niesprawiedliwie je potraktowano. Ich kamuflaz niestety byl tak beznadziejny, ze powinny sie spodziewac ze po jednym dniu dowiemy sie kim dokladnie sa. Kaczuszia i jakas inna panna. A teraz przyszedl na forum niejaki Michal - oczywiscie, swiecie oburzony bo kolezanka moderatorka smiala obrazic strone z licznikami aneczki :rotfl: Zreszta, mozecie sobie poczytac: http://www.forum.eblog.pl...id=11334#p11334 Mam ich juz dosyc, bo naprawde niektorzy z nich to straszny pain in the ass :looka: :looka:
Mylog stop!
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-03-21, 19:30   

heh czytałem wczoraj to forum ;)

to o czym ja pisałem niestety narazie nie może się tu znależć z uwagi na podanie numeru gg admina, a wiem, iż nie jest ono jakoś oficjalnie rozprowadzane. w rozmowe widziałem jednak fajny motyw - jesli nie był zmieniany - iż osoba nie jest pelnoletnia a oni nie otrzymali od niej zgody rodzicow wiec zgodnie z regulaminem moga go skasowac, wyniklo to oczywiscie z wczesniejszej prowokacji wiec nie bylo zamiarem specjalnym jednak wynika z tego, ze z 200tysiecy kont zrobiłoby się może 50tyś jakby się tak zabrać do weryfikacji ^^
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-03-21, 19:42   

Htsz napisał/a:

200tysiecy kont zrobiłoby się może 50tyś jakby się tak zabrać do weryfikacji ^^

Oni wymyslajac ten regulamin zapomnieli chyba, ze zgoda rodzicow to nie zwykle powiedzenie tak, lecz przeslanie pisma. Ciekawe czy pomysleli o tym, ze takie zgody pociagaja za soba ogromna ilosc papierkowej roboty. Poza tym gdyby dzialali w zgodzie z wlasnym regulaminem to mieliby inny sposob aktywacji kont. Dochodzi zgoda - aktywujemy bloga. Ale jest to tak nierealne posuniecie, ze tylko skrajny idiota by je wprowadzil lub taki czlowiek, ktorego nie interesuje popularnosc wlasnego serwisu. Co za tym idzie, ludzie ci maja nie tylko niemozliwy do przestrzegania regulamin ale jednoczesnie lamiac go lamia prawo wlasnego serwisu. Ale skoro to normalna sprawa w Polsce to nie powinnismy sie przejmowac, a jednak taka niekonsekwencja nie tylko smieszy ale zadziwia :looka:
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
klejnot
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-27, 21:31   

Ech, czasami żałuję, że jestem pomocą HTML, szczególnie wtedy kiedy piszą do mnie ludzie z Myloga - większość z nich zadaje banalne pytania... A przeglądając ich blogi zuważyłem że zazwyczaj dzielą się na :
- cukierkowate aż do bólu - wszystko jest słodko, szablonik najczęściej z pieskiem albo inny "zwierzaczkiem", najczęściej piszą o swoich chłopakach, koleżankach itd.
- mroczne - mają nas zasmucić, żebyśmy się poczuli jak autorzy tych blogów, wszyscy ich nie lubią, szkoła jest do ( | ), i wogóle mają depresję i się zaraz zabiją
- opowiadania - zaczęły występować w czasie szału na Harr'yego Pottera, niektóre opowiadania były nawet niezłe, ale większosć była w schemacie, że ten z tym się kocha, albo że jakaś imprezka
- blogi fanów - podobnie jak cukierkowate, ale skupiają się na gwiazdach (tylko dlaczego 90% z nich to siostry Olsen, Emma Watson albo Daniel Radclife ?)
Najgorsze jest to, że na innych serwisach też się takie pojawiają.

P.S. Jak chcecie się pośmiać radzę wam poczytać forum myloga - te tematy <lol> Oto przykłady:
- Mam pytanie: Czy Wam czasem odbija?
- Rozmiar biustu xD
- Kolor oków. (cóż za wspaniała ortografia ;) )
- co nas wqrza?? (a tutaj z powodu czcionki na forum myloga nie wiedziałem o co chodzi:P)
 
  podziel si� tym postem na:
Kamila 
Mephistopheles


Wiek: 35
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 599
Miasto: Waldenburg

Wysłany: 2006-03-28, 01:02   

:oczami: typowe. zapomniales jednak dodac ze sa blogi ktore odwiedzajacego traktuja malo przyjaznie, bo sposob pisania autorow i odpowiadania na komenty jest szalenie dumny. Chore... mysla ze sa sieciowymi idolami bo maja z 100 komentow (ktory jeden przypomina drugiego 'fajniusi blogus' etc)... agr.
Najbardziej bawi mnie kiedy userzy forum mylogowego apeluja o czytanie ze zrozumieniem, samym nie piszac w sposob zrozumialy... heh... dyskutowalam na ten temat dzisiaj z kolezanka. Oni* sa po prostu zalosni.

*nie zapominajmy jednak ze istnieja wyjatki, ktorym nalezy oddac sprawiedliwosc :)
______________________________________________________
You'll Never Walk Alone
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-03-28, 01:04   

ciekawe jak bedzie u nas :rotfl: :rotfl: :rotfl:
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz