Blogerzy wszystkich platform, łączcie się!

Dyskusje Blogerów, Fotoblogerów i Vlogerów, fora blogowe, graficzne, ogólnotematyczne
rozmowy o blogach, porady, instrukcje, ciekawostki z internetu



::
Zamknięty przez: Htsz
2012-06-26, 05:33

jesteś anty ?
tak
52%
 52%  [ 34 ]
nie
27%
 27%  [ 18 ]
nie mam zdania
20%
 20%  [ 13 ]
Głosować: 65
Wszystkich Głosów: 65

Autor Wiadomość
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

  Wysłany:    mylog.pocalujmniewdupe.pl

dlaczego? po co? żarty? dziecinada? niech oceni sobie to każdy dopiero po lekturze całej strony http://mylog.pocalujmniewdupe.pl

strona wykonana na zasadzie anty-fanlistingu :) przedsawiono elementy, które się nie podobają i wyjaśniono dlaczego, opinia końcowa należy do czytelnika...

w tym temacie kontynuowana będzie rozmowa, która wcześniej odbywała się w księdze gości...


prosze pisać tylko na temat!
 
  podziel si� tym postem na:




Utwórz darmowe konto na forum --- Zaloguj się --- Polub Blogowicza na FB!
Dołącz do grupy Bloggerów na FB

Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15
Dołączył/a: 07 Mar 2006
Posty: 356

Wysłany: 2006-03-15, 19:40   

Goody :) Uważam, że to świetny pomysl sam bym sie chetnie przyłączył ;)
 
  podziel si� tym postem na:
Kitana 
Blogowicz.Friend
Cathar


Wiek: 40
Dołączyła: 17 Lut 2006
Posty: 124
Miasto: Ścieżka lewej ręki

Wysłany: 2006-03-15, 21:01   

Potyczkę z mylogiem miałam dawno temu już, kiedy grzecznie na forum zapytałam sie jak dorobić podstrony do blogów. Wtedy jeszcze nie mieli funkcji dopasowywania podstron, a ja w html byłam jeszcze zielona. Zostałam potraktowana jak kretynka i więcej na forum myloga się nie pojawiłam.
Kiedyś już widziałam te wymiany zdań hytysza z mylogiem, ale teraz dopiero dokładnie sobie poczytałam ^^'
Pamiętam też jak potraktowano konkurencję blogowicza, chyba też banem na forum :looka:
______________________________________________________
................................
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-03-15, 21:44   

Tak, well, my tez mielismy zatargi z mylogiem, na forum ebloga nawet sa resztki tego. Ale to dlatego, ze tam (na mylogu) nie mozna rozmawiac jak inteligentny z inteligenntym, bo z ich strony jest tam raczej deficyt, a reszta sie posilkuje tym, ze potrafia tylko krytykowac bez podania konkretnych argumentow. Najlepsi sa natomiast ci, ktorzy siebie wychwalaja pod niebiosa, a kiedy przychodzi do weryfikacji umiejetnosci to slychac tylko brzeczenie mojego wiatraka w kompie, poniewaz wszelka dyskusja jest ukracana, a pozniej usuwana.

Oczy i usta mająotwarte, widac ze Pan Mózg dawno sie wyprowadzil, a jezeli jeszcze nie to pewnie gdyby kanibal otworzyl ktoremus z nich czaszke to nie starczyloby na pokrycie krakersa :P (Blackadder rules - kto nie zna, ten powinien zaznajomic sie z humorem brytyjskim :P ) A powiedzenie, ze zachowali sie conajmniej dziecinnie byloby obraza wszystkich dzieci na swiecie. W kilku slowach - dopoki nie udowodnia, ze reprezentuja soba cos wiecej niz tylko to co Normal przedstawil na antymylogu lub to co ludzie o nich mowia, dopoty bede uwazac ich za ludzi z ktorymi w ogole nie warto dyskutowac :|
Ostatnio zmieniony przez Frozen Lust 2007-01-02, 22:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
  podziel si� tym postem na:
Shout_ 
Ownlog.Klub
o. prowadzący


Wiek: 31
Dołączył/a: 15 Mar 2006
Posty: 269
Miasto: Sosnowiec

Wysłany: 2006-03-16, 17:11   

Nie znoszę mylogu...Miałem bloga (normal i kitana znali adres, ale dla niewtajemniczonych podam adres www.shout13.mylog.pl), troche się nie logowałem bo robiłem innego bloga. W końcu wchodze na bloga, patrze a tutaj koleś jakiś przywłaszczył sobie bloga...Gdyby to tylko było to bym sprawy nierodmuchiwał, ale ten koleś kradł szablony ze stron i wstawiał jako swoje. Teraz wstydzę się bo w adresie bloga jest moja ksywka... :wstyd: :wstyd: :wstyd: . A także 88% menu myloga jest tylko za kod otrzymany sms-em. Od tej pory nieznosze myloga :zly:
 
  podziel si� tym postem na:
Frozen Lust 
Her Infernal Majesty


Zaproszone osoby: 12
Dołączyła: 15 Mar 2006
Posty: 834

Wysłany: 2006-03-16, 17:19   

W kontekscie humorystycznym najlepsze byl tekst taki, ze Aneczka pamietala wersje Photoshopa z 1997 roku. Potwierdzenia tego w jej pracach nie widzac, dlatego Aneczke dodajemy do grupy ludzi Niepozytywnie Zakreconych, bedzie siedziala w lozy Omam Niepotwierdzonych :hyhy:
______________________________________________________
Cross me, and you'll soon discover that under this playful, girlish exterior beats the heart of a ruthless sadistic maniac :>
 
  podziel si� tym postem na:
Kitana 
Blogowicz.Friend
Cathar


Wiek: 40
Dołączyła: 17 Lut 2006
Posty: 124
Miasto: Ścieżka lewej ręki

Wysłany: 2006-03-16, 17:21   

Ja się czasem zastanawiam po co ktos miałby kraść myloga skoro może założyć za darmo drugiego --'
Moim zdaniem kradzieże blogów niewiele mają tu do rzeczy. Na innych serwisach tez się zdarzają. ;>

A wracając do tematu, w panelu myloga przy ramce z szablonem strony głównej jest piękny link do topicu z forum. Może i większośc została wykasowana, ale widać tam jak pięknie userzy włażą w pupkę administracji myloga.. obrażając cały serwis Linkup i hytysza.
______________________________________________________
................................
 
  podziel si� tym postem na:
Shout_ 
Ownlog.Klub
o. prowadzący


Wiek: 31
Dołączył/a: 15 Mar 2006
Posty: 269
Miasto: Sosnowiec

Wysłany: 2006-03-16, 17:21   

A czym to z antymylogiem jest połączone ?
 
  podziel si� tym postem na:
Htsz 
Blogger Product Expert
Blogowicz.Team


Zaproszone osoby: 84
Imię: Arkadiusz Narowski
Wiek: 38
Dołączył/a: 01 Sty 2006
Posty: 8948
Miasto: Wrocław

Wysłany: 2006-03-16, 17:45   

Shoutowi chodziło bardziej o przejęcie bloga, co na mylogu jest dostepne, z jednej strony to darmowa moderacja nieuzywanych blogów a z drugiej sprytne posunięcie w kierunku zarobienia -> o co posądzała mnie pewna osoba z forum myloga, iż to ja biorac pieniądze za zamówienia szablonów zarabiam na małolatach ;)

wprawdzie mam bana na ich forum, ale czasem tam zaglądach, tak profilaktycznie, obrażać się można ale nie ma potrzeby, nadal spora liczba userów jest właśnie z myloga a statystyki linkup wcale nie maleją ;)

ps. opinia sama się naprostuje jak ludzie zobaczą, że to co tam jest wypisane nie pokrywa się z rzeczywistością :)
______________________________________________________
nie radzisz sobie? :arrow: pomoc indywidualna oraz blogi i strony na zamówienie
zapraszam do przewodnika po forum oraz grupy Blogger Polska! na fb

Think before you post™ | ^_^ na każdego posta znajdzie się riposta™

Jeżeli nasze posty pomogły rozwiązać Twoje problemy możesz odwdzięczyć się, udostępniając link do tego forum na swoim blogu, fanpejdżu lub stronie!
Nie zapomnij kliknąć
lubię to! na facebooku. :^^:
 
  podziel si� tym postem na:
Artur 
Ownlog.Klub

Zaproszone osoby: 15
Dołączył/a: 07 Mar 2006
Posty: 356

Wysłany: 2006-03-16, 17:47   

Htsz napisał/a:

o co posądzała mnie pewna osoba z forum myloga, iż to ja biorac pieniądze za zamówienia szablonów zarabiam na małolatach ;)


O ty ty 'peadofilu' niedobry ;p
 
  podziel si� tym postem na:
Oujejor 
vel. Tyski


Wiek: 33
Dołączył/a: 16 Mar 2006
Posty: 85
Miasto: z łona

Wysłany: 2006-03-17, 08:12   

to poprostu żenujące, a te rozmowy no jakby to powiedzieć... brak słów.... i gdzie tu jest pomoc techniczna... jak to się z takim dogadać.... :) śmiechowo
 
  podziel si� tym postem na:
Krystian
[Usunięty]



Wysłany: 2006-03-18, 13:54   

Powiem tak mylog.pl to szajsik, choć ostatnio zaczęli się troszczyć o userów :hyhy: :hyhy: :hyhy: w końcu.... ale nigdy im nie zapomne wpadki z hasłami i danymi userów.... tego się ingdy nie zapomina :zdegustowany:
 
  podziel si� tym postem na:
Wyświetl posty z ostatnich:   
::
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów. Zobacz szczegły.
Nie możesz odpowiadać w tematach. Zobacz szczegły.
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB & Weblove.pl © 2006-2024 Wrocław | modified by Przemo © 2003 phpBB Group.
skocz na górę   |  shoutbox
 
Dodaj na Facebooku:

Zobacz także:


Szablony blogów i stron na wordpress
ogromna baza motywów WP, podzielona na kategorie tematyczne. Proste, jednostronicowe wizytówki lub zaawansowane układy, także z funkcją sklepu internetowego (ecommerce).
Wyszukaj na Blogowiczu:
snapchat blogowicz instagram blogowicz